Další výhra mužů v přípravě

MaV - 11.08.2007

V pátek nastoupili muži k dalšímu přípravnému utkání proti SK Březnice, což je účastník přeboru Táborského okresu. K vidění byl zápas vedený v dobrém tempu, čemuž přispělo i ideální fotbalové počasí. Jedinou branku zápasu vstřelil po pěkné kombinaci hlavou kanonýr Tomáš Bejsta.

V sestavě se objevily i letní posily, Petr Stanislav, David Mühlstein a Láďa Vítovec a také rekonvalescent Radek Hospodářský. Zápas měl opravdu slušné tempo a z tribuny zvláště v prvním poločase byl vidět pohledný fotbal. Před přestávkou byli lepší domácí, kteří měli tři velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky. Hostům jejich jedinou výborně zneškodnil Jirka Kubíček.

Ve druhé půli se hra srovnala a navrch začali mít hosté, ale v době, kdy měli březničtí převahu přišla krásná akce, Urbánek vysunul po křídle sprintujícího Slezáka a jeho milimetrový pas umístil Bejsta hlavou za bezmocného brankáře hostů. V závěru zápasu si zbytečnými chybami na polovině hřiště domácí komplikovali život a přišli i šance hostů, ale Michal Korbel, jenž strážil domácí svatyni ve druhém poločase, vytáhl proti jedovatým umístěným střelám skvělé zákroky a uhájil tak pro svůj tým těsné vítězství.