Tradiční pouťový turnaj mužů

Na domácím turnaji skončili muži třetí

MaV - 27.07.2008

Nedělní turnaj na boreckém fotbalovém stadionu zakončil poslední červencový víkend. V parném počasí skončilo na prvním místě mužstvo Nemanic, které v prvním zápase zdolalo domácí 2:0 a ve finále hráče Hrdějovic 3:0, druhé Hrdějovice porazili v prvním zápase Úsilné 1:0. V utkání o třetí příčku byli úspěšnější domácí borci, jenž přehráli mužstvo Úsilného v poměru 3:0. A protože jsme na stránkách FK Borek, shrneme vystupování pořádajícího mužstva v turnaji. První utkání hráli domácí především v prvních 20ti minutách slušný kombinační fotbal, kostru týmu tvořili starší hráči doplněné o nově příchozího Müllera a navrátilce Radoucha spolu s několika dorostenci. Zápas rozhodly dvě chyby ve středu hřiště po kterých dokázal soupeř skórovat, naopak boreckým se v koncovce příliš nedařilo. V utkání o třetí místo se snažili domácí vyvarovat zbytečných chyb a i přes drobná zaváhání a okénka ve hře kombinované sestavy, nakonec zaslouženě porazili své protivníky po dvou brankách Müllera z prvního poločasu a Radouchově tečované střele po brejku od půlicí čáry.