Boršov - FK Borek 3:1 (1:1)

Fotbalisté Boršova dokázali protrhnout dlouhou sérii Boreckých

Buky - 15.10.2004

Po zápasech se soupeři spíše z druhé poloviny tabulky si naši fotbalisté měli změřit síly se soupeřem bodově a herně jinak postaveným.

Od začátku nám nechybělo bojovnost a nasazení, na mokrém terénu jsme, jak se říká a někdy i doslova, „jezdili po zadku“, ale domácí nás předčili efektivitou v zakončení. Nám pak vysloveně chyběl klid a někdy i kus fotbalového štěstíčka. V první půli jsme se střelou Jirky Štegbauera sice ujali vedení, ale domácí prakticky z první vážné akce dokázali okamžitě vyrovnat. Ve druhé půli jsme neproměnili několik šancí a Boršovští dvěma góly zápas rozhodli. V závěru se ještě nepřijemně zranil J. Štegbauer, ale vypadá to, že na domácí klání s Jankovem bude v pořádku. Čeká nás tedy přímý souboj o první příčku, lepší motivaci a pozvánku na zápas, který odehrajeme netradičně v neděli, už snad vymyslet ani nelze.