Sokol Žabovřesky-FK Borek 0:1 (0:0)

Jak to viděli domácí

web Žabovřesky - 17.10.2010

Protože náš hlavní reportér Vivaldýňu chyběl na posledním utkání mužů ve IV. třídě okresní soutěže, zde je referát domácího zpravodaje. (zdroj http://www.skza­bovresky.estran­ky.cz/…-spravedliva)

Fotografie z utkání

Remíza by byla spravedlivá

IV. Třída: V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali lídra soutěže FK Borek.

Od začátku se obě mužstva do sebe pustila naplno a byl k vidění boj o každý metr hřiště. Na šance jsme asi vyhráli, ale fotbal se hraje na góly a ten jsme nedali. Popravdě řečeno, Borek si vytvořil v první půli jednu a my tři vyložené šance, jinak se boj odehrával spíše ve středu hřiště. Naši nejvyloženejší šanci měl ve 30 minutě první půle Michal Nartovský po narážečce na velkém vápně s Martinem Vašíčkem, ale tváří vtvář hostujícímu golmanovi nedal a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Vstup do druhé půle se nám nevydařil podle našich představ, ale naštěstí hosté toho nevyužili. Postupem času jsme hru vyrovnali, ale to bylo z naší strany vše. Hosté směrem dopředu toho moc také nepředvedli, ale na výhru jim stačila jediná vyložená šance kterou proměnili a bylo to 0:1. Tímto výsledkem také zápas skončil. Z našich hráčů zahrál nejlépe David Ryneš, který nevypustil jediný souboj a byl příkladem pro mladší kluky jak se bojuje.