Slavoj Hrdějovice zve všechny malé fotbalisty

Prázdninový fotbalový tréninkový kemp

Aleš Peiger - 01.06.2015

Slavoj Hrdějovice pořádá pro malé fotbalisty ve dnech 3.8. až 5.8.2015 příměstský prázdninový FOTBALOVÝ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky narození 2003 až 2007 vedený třemi profesionálními trenéry mládeže. Podrobnosti a kontakty jsou v pozvánce.

Pozvánka:

SLAVOJ HRDĚJOVICE zve všechny malé fotbalisty na příměstský prázdninový FOTBALOVÝ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročník narození 2003 – 2007, vedený třemi profesionálními trenéry mládeže.

Datum konání: 3. – 5. srpen 2015 (pondělí až středa)

Místo konání: fotbalové hřiště HRDĚJOVICE /NEMANICE /BOREK v případě nepříznivého počasí TĚLOCVIČNA Hrdějovice

Trenéři: Hlavním trenérem na kempu bude Mgr. Tomáš Maruška, létající trenér FAČR a předseda komise mládeže Krajského fotbalového svazu + jeho další dva kolegové z řad profesionálních trenérů mládeže. Ostatní mimotréninkové aktivity a organizační záležitosti budou zajišťovat trenéři starší přípravky Slavoje Hrdějovice.

Denně: od 8:00 do 16:00 hodin

Program:

  • dopolední a odpolední trénink s profesionálními trenéry mládeže
  • mezi tréninky relaxační hry a zábava podle počasí

Potřebné vybavení: sportovní oblečení a obuv včetně věcí na převlečení, kopačky, chrániče, fotbalový míč, svačina a pití, kapesné na oběd a případné další aktivity.

Další informace:

  • Cena za všechny trenéry na celý kemp je celkem 4.500,–Kč a bude rozpočítána podle počtu účastníků.
  • Předpokládá se účast 10 ? 20 hráčů.
  • Stravování ani pití není v ceně tréninků. Obědy pro hráče budou zajištěny v restauracích na hřištích. Svačinu a pití s sebou.
  • Vzhledem k omezené kapacitě účastníků budou hráči přijímáni podle data přihlášení.

KONTAKTY (podrobnější informace):

Zdeněk Holeček tel. 602 488 355 e-mail: holecek (at) wi­preklama.cz ; Aleš Peiger tel. 602 113 750 e-mail: apeiger (at) sez­nam.cz