Pozvánka na ples

Sportovní ples - pátek 22. 1. 2016, Borek

P. - 05.01.2016

Fotbalový klub Borek Vás srdečně zve v pátek 22. ledna 2016 do kulturního sálu v Borku na další Sportovní ples. Již pošestnácté bude k poslechu, ale samozřejmě hlavně k tanci, hrát populární skupina G-Club pod vedením kapelníka pana Bohumila Hrušky. Vypněte telenovely a přijďte opět protáhnout svá těla na borecký taneční parket! Těšíme se na Vás.

Podobně jako loni připravili fotbalisti znovu dvě kulturní akce (další bude opět v březnu, kdy zahraje na Pyžamovém bále opět skupina Brusný kotouče; tentokrát v sobotu 5. března 2016).

Zahájení Sportovního plesu je ve 20 hodin. Místenky se předem opět neprodávají. Vstupné je 120 Kč. Připravena bude i letos bohatá tombola. Přijďte se pobavit a protáhnout svá těla. Vezměte sousedku a souseda!

podrobnosti k hudební skupině G-club