Turnaj ml. přípravky - plážový fotbal

E.ON Beach Junior Cup pokračuje kvalifikacemi v Českých Budějovicích a Pelhřimově

E.ON - 06.04.2016

E.ON Beach Junior Cup pokračuje kvalifikacemi v Českých Budějovicích a Pelhřimově Druhé a třetí kvalifikační kolo turnaje v plážové kopané ? E.ON Beach Junior Cup ? se odehraje v sobotu 9. a v neděli 10. dubna. Hrát se bude v energeticky úsporných halách. Přihlášeno je 10 týmů.

Všechny turnaje se hrají v energeticky úsporných halách. V Českých Budějovicích to je E.ON Beach Arena, v Pelhřimově Beachwell. Postup na finálový turnaj si zajistí z každého turnaje tři nejlepší. ?Finále se uskuteční 3. prosince v Pelhřimově,? upřesnil marketingový manažer energetické skupiny E.ON Marek Pagač. ?Hrát se bude systémem 4+1.? Turnaj je určen fotbalovým klubům a kategorii U9 (chlapci narozeni 1. 1. 2007 a mladší, dívky 1. 1. 2006 a mladší). Systém turnaje bude skupinový s následnou nadstavbou. První kvalifikační kolo se odehrálo v Brně, ze kterého na prosincový finálový turnaj postoupili hráči Sparty Brno, Kohoutovic a Rajhradu. Čtvrtá kvalifikace je v plánu 16. dubna v Praze. Začátek turnajů je v 9:00.

Přihlášené týmy:

-České Budějovice (9. duben): Rudolfov, Calofrig Borovany, Dynamo České Budějovice, Sokol J. Hradec, Hrdějovice, MAS Táborsko, FK Borek, JFA, Sokol Suchdol nad Lužnicí.

-Pelhřimov (10. duben): Slavoj Polná, Vysočina Jihlava, FŠ Třebíč, TJ Sokol Bedřichov, 1. FC Batelov, TJ Slovan Kamenice nad Lipou, TJ Slavoj Pacov, Slavoj Třešť, SK Větrovy, Bohemians Praha 1905.