Do mobilu

Aplikace MŮJ FOTBAL: k dispozici již i pro operační systémy iOS

FAČR - 29.08.2016

Mobilní aplikace Můj fotbal, která nabízí ucelený výsledkový přehled od zápasů ePojisteni.cz ligy až po nejnižší okresní soutěže včetně těch mládežnických, je od dnešního dne k dispozici také pro zařízení s operačním systémem iOS.

Fanoušci, disponující produkty firmy Apple, tak aplikaci Můj fotbal mohou zdarma stahovat ve službě App Store. Aplikace byla zatím k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android, od dnešního dne to platí i pro další mobilní zařízení. ?Jsme velmi rádi, že těsně po začátku nové fotbalové sezony budou mít komfort s dokonalým výsledkovým servisem také fanoušci, kteří mají mobilní zařízení s operačním systémem iOS. Došlo zde k určité prodlevě kvůli procesu delší registrace, ale nyní je aplikace k dispozici opravdu pro každého. Aplikace po svém nasazení sklízí výborné ohlasy a teď udělá radost všem fanouškům, hráčům či funkcionářům, kteří mají zařízení s iOS,? uvedl Ondřej Lípa, ředitel oddělení PR FAČR. Aplikace MŮJ FOTBAL vznikala od minulého roku za součinnosti FAČR a společnosti T-Mobile, která je zároveň generálním partnerem české reprezentace. Aplikace obsahuje kompletní výsledkový přehled seniorských i mládežnických soutěží díky svému propojení s Informačním systémem FAČR. Nabízí tak aktuální data i se souvisejícími tabulkami jednotlivých soutěží. Fanoušci si v aplikaci mohou například zvolit své oblíbené týmy, a když tak učiní, budou prostřednictvím notifikací vyrozuměni o výsledcích jejich právě skončených utkání nebo o zápasovém programu. Nehledě na to, zda jde o profesionální klub v ePojisteni.cz lize, či mužstvo z nejnižší okresní soutěže.