Pozvánka na fotbalové turnaje

O poháry starosty obce Borek

P. - 23.07.2017

sobotu 29.07.2017 pořádá FK Borek ve spolupráci s OÚ Borek další ročník turnaje mužů O pohár starosty obce Borek. Turnaj zahájí domácí družstvo s FK Nová Ves/Brloh v 13:15. V dalším utkání se předvedou týmy Sokol Křemže a TJ Hluboká B. Program bude pokračovat zápasem o 3. místo utkáním poražených, pak následuje finále a vyhlášení výsledků. Občerstvení v restauraci na hřišti bude připraveno. V neděli 30.07.2017 do­poledne pak proběhne turnaj starších přípravek O pohár starosty obce Borek. Turnaje se zúčastní sousedé z regionu: SK Nemanice, SK Ševětín, Slavoj Hrdějovice a FK Borek. Turnaj bude zahájen v 8:30, sraz účastníků na boreckém hřišti je již v 8 hodin. Na turnaje srdečně zveme všechny příznivce fotbalu.