PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM A PŘÍZNIVCŮM BORECKÉHO FOTBALU

Stanislav Bryx - 03.02.2020

Fotbalový klub Borek děkuje Všem, kteří se zúčastnili letošního Sportovního plesu a tím podpořili borecký fotbal. Samozřejmě poděkování platí i partnerům plesu, bez kterých bychom tuto společenskou akci těžko uskutečnili (Akord, Autoservis Kovalík-Říha, BD Reality CB, Bonno, Budějovický Budvar, CK Quicktour, David servis, Faktor team, Gerlach, Global TS, Stihl, Palička, Jivatex,K III, Kolbová, Koboz service, Lesy a rybníky ČB, Lumag, Obec Borek, Parkety Wolfel, Vachta, Vlk, PVK, RB Borek, Restaurace Borek, Kochlöfl, Řeznictví Blažek, Stavebniny DEK, Stavocentrum, Stisy, Tesara, WIP reklama, ad.). Budeme rádi, když nás podpoříte i na dalším Sportovním plese, který se uskuteční 22.1.2021 a to již s novou kapelou Happy Band.