Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 7 8 9 [10] 11 12 13 > >>
Pro dorost i muže: Tréninky každý pátek od 18:00 (sraz v 17:45 v kabinách). Poslední zápas ve Staré Hlíně v sobotu 21.2. v 11:00 hod. Sraz v tamních kabinách v 10:15. Kdo se nemůže zúčastnit tréninku nebo zápasu, pošle mi SMS s omluvou.
Pro DOROST:V úterý 17.2 od 18.00 hod trénink na Borku v kulturáku.V pátek 20.2 od18.00hod trénink na hřišti.Sraz v kabinách(v úterý mohou přijít i MUŽI).
Ahoj Eli, jsi hráč Borku. Ozvi se mi na telefon, protože mám asi špatné číslo na tebe. Jinak tréninky začínají tento pátek v 17:45 v kabinách.
Dobrý den, chtěl bych se omluvit za svou absenci a neomluvení se na poslední podzimní zápas na Hluboký a zároveň bych se chtěl zeptat, zda jsem hráčem Borku nebo Slavie.. :)
Tak v sobotu 31.1. začínáme se zimní přípravou. Sraz na hřišti ve Staré Hlíně v 8:15, kde odehrajeme turnajové utkání s Popelínem a následně si dáme lehčí výběh. Proto si vezměte oblečení a obuv jak na zápas na umělce, tak na následný krátký trénink.
Zdendo zabehat si muzes i sam a je to kolikrat lepsi... Halu bych ale klidne dal, v Hrdejcich je o vikendech volno a toji to jen 480 na hodinu...
Samozřejmě jsem rád za vaši individuální iniciativu a doporučuji všem, který individuálně ještě nezačali, aby si vzali příklad ze svých zkušenějších kolegů a občas se proběhli, protože začínáme 31.1. a kdo nic pro fyzičku nedělá, bude mít velké problémy. Pojedeme dost intenzivně a nebude čas půl tréninku prozvracet a pokud to uděláte v průběhu cvičení, memusí být váš kamarád, kterému budete zrovna sedět na zádech, příliš rád.
Ahojík, protože se tady k těm poždavkům o výběhy zatím oficiálně nikdo nevyjádřil, dovoluji si Vám moji milí spoluhráči nabídnout společné výběhy v sobotu od 10.00 hodin. Srazit se můžeme u Obecního úřadu. Trasy mám naplánované. Honza
Přesně!!už bych dal vybehy!!
Zdravim. Bohuzel mam zapas v rakousku, tak se take nemuzu dostavit. Kdyb bude prvni vybeh? Nechapu proc se nechodi uz ted treba jednou tydne do haly aspon kdyz maji vsichni zkouskove :D
Ahoj Marku a všichni,já na ples nemohu,už mam na víkend něco zamluvené,Milan
Připomínám všem, že do úterý 13.1. potřebuji znát vaše požadavky na lístky a stoly na ples. Poté budou dány do prodeje a nemusí již žádný zůstat.
Tak ať Vám to klucí ušatý kope i dalším roce. FK Borek olééé
Zimní soustředění proběhne v termínu od Čt 5.3. do Ne 8.3. v hotelu Racek na Lipně. Bližší informace ještě doplní, včetně informací k zimní přípravě. Na můj mobil mi již zasílejte potvrzení účasti včetně omluv (ty opravdu zcela výjimečně, protože je to jediná možnost jak něco udělat s takřka tragikou fyzičkou)
Pro DOROST:V sobotu 20.prosince jedeme na halový turnaj do Nové Bystřice. Odjezd je v 7.45 hod od obecáku,návrat cca v17.00 hod.
Pro DOROST:V neděli 16.11 od 13.30 hod předehráváme jarní 14 kolo Borek -T .Sviny , sraz je ve 12.30 hod na hřišti.
Me to taky mrzi, ale neda se nic delat. Uzijte si to a poradne zakoncete polovinu sezony.
Tak to mne mrzí. Termín šel mimo mne, to si navrhli kluci už dřív a jenom se čekalo, jestli nebude ještě předehrávka jarního kola. V tom případě by to bylo v sobotu po zápase. Takto zůstal termín v pátek.
hraju 180 km od Budejic od 19.30. Nejdriv v jednu rano a to jsem optimista. Bohuzel...Uzijte si to jen nechapu proc patek kdyz vzdy byva v sobotu...
Zdravím všechny,
Tengy, ty se večer nevrátíš? My na tebe rádi počkáme. Pro všechny, kteří nebyli na zápase: tento pátek 14.11. se sejdeme před 18:00 hodinou na báčko a následně přejdeme do hospůdky na hřišti kde se společně rozloučíme s podzimní částí sezóny.
Marek

<< < 7 8 9 [10] 11 12 13 > >>