Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 122 123 124 [125] 126 127 128 > >>
Tady Čepička tam nic nedělá.Nejde o žádné jeho sliby bo tak.Nehodlám to tady komentovat už.Teď to nezáleží už na mě.Já své řekl, teď je na týmech jak se to rozlouskne.Když to vyjde půjdu do čtyráku a když ne tak dohraju podzim tady.Nic víc k tomu neřeknu už.
Chlapče zlatej,jak jsi mladej,tak jsi naivní.Čepička umí jenom slibovat,hoří mu ve 4tyráku koudel,má málo lidí,ale to uvidíš sám.Nech si poradit,dohraj podzim tady na Borku,pak si udělej zimní přípravu Ve Čtyráku a až pak se rozhodni.Jenom to je ta správna cesta a navíc si zachováš dekorum.
Já jsem jim řekl co a jak a prej zítra se to bude řešit.Tak uvidíme jak to dopadne.zatím ani já nevím jak to skončí.Každopádně kloubouk dolů před Čepičkou.
Tengy jsme domluvený a už ani slovo. Dej mi pak vědět po telefonu.
Co se týče toho toho, že mě sem přitáhl Slezy.To je pravda, ale jen proto, že já jsem se ho zeptal že bych to rád zkusil a jestli to pujde u vás.To bylo z mojí hlavy a ne z jeho ale to je detail.vím že to je nefér vůči vám a opravdu mě to mrzí.řekl jsem vám to i dnes na tréninku.To jen pro upresnění.Když to nevyjde, tak každopádně odehraju podzim u vás a moc rád a určitě tomu dám vše.Pokud to vyjde a vrátím se na čtyrák, tak budu jen radši.Tím končím tohle téma a už se k tomu dál nebudu vyjadřovat.Vše jsem řekl dnes na tréninku podstatné.
Jen co se týká mé omluvenky, jsem nemocný a ležím, do práce taky nechodím, je mi to líto. Myslím, že nastoupit v neděli do zápasu po 15ti hodinové cestě autobusem ukazuje, že pro fotbal na borku docela žiju a to mě pravděpodobně dorazilo. Snad se dám brzo do pořádku a na zápas do Olešníka budu připraven.
Co se týká causy Tengy, tak musím souhlasit s pavkou, ale dál to komentovat nehodlám, měli bychom si to nechat do kabiny...
Trošku z jiného soudku. Jelikož mi mobilní telefon nestačí brát omluvenky a na trénink si chodím sám, ve čtvrtek, kdo chce, od 17:00 hod. má trénink dorost, tak můžete s nima. Ještě dám vědět, kdy bude odjezd na zápas do Olešníka. Jen bych prosil, jestli už teď někdo ví, že nebude v neděli, ať mi to laskavě oznámí včas a né v sobotu. Je potřeba říci klukům z dorostu, aby nás bylo aspoň 11. PS: Ještě, že mám tu Slávinku. To je válec.
Pravopis???tak prece se jeste porad ucim......:-):-)
Dlouho jsem přemýšlel jestli napsat svůj názor na situaci a prostě musím. Tengiho přivedl Slezy, byli jsme rádi a bylo jasný, že dřív nebo později tenhle hráč tu nemá co dělat. To, že jde do lepšího mančaftu, stejně jako nedávno trenér, to je prostě fakt a plně to chápu. Ale pořád jsem přesvědčenej o tom, že odejít po čtyrech kolech, zvlášť teď když jsme na tom opravdu bídně, je prostě nefér a trochu rána pod pás. Tome promiň, nic ti nevyčítám, ale takhle to vidím já. Možná, že jsem trošku naivní a dneska se to už nenosí, ale odcházet uprostřed podzimu, to bych nikdy neudělal. Snad proto si víc vážím gesta Sleziho, který ač znechucen přesto s náma kdysi sezonu dohrál, a přes léto se to zase vyjasnilo. Takhle mi to připadá jako utéct od rozdělané práce, a to mi vždycky hrozně vadilo. Nicméně, je třeba ti poděkovat, za tvůj přístup k tréninku a v zápasech a do dalšího působení popřát hodně zdaru a hlavně zdraví.
A to jsem toho ještě většinu smazal.....
Sorry Beny, ale začal jsem ťukat ještě než jsi toto téma ukončil. :-)
Je to sport pro zábavu, takže když ho to táhne jinam, ať jde a hotovo. "Pavkahosin" má pravdu a fanoušek taky. Že je nás málo a někteří (třeba já) ještě "marodi" to je sice bohužel realita, ale to se nedá asi nic dělat... :-(
P.S.:mám jednu prosbu na "Marhyho15": "Máš příspěvky sice dobré slohově a obsahově, ale proboha .... co ten pravopis????!!!!!!!!!!!" :-)
Prosím vás nechte tohle téma už být. Tomáše jsem poznal a vím že není žádnej křivák. Pokud se Čtyrák s náma dohodne odchází, když ne, věřím tomu že nám pomůže a dá do toho všechno.
Tohle se opravdu nedělá, je to nefér vuči celému oddílu, když ti dali šanci to zkusit.Na druhou stranu Tě ale uplně chápu.Techniku a tvořivost máš nádhernou a Borek je pro Tebe málo.Možná by si měl zkusit tady ještě zůstat ten podzim a pak uvidíš.Také hráči si ale musí uvědomit, že s Tebou nemohli na začátku sezony počítat a pokud vím, tak si na Borek přišel sám od sebe a dobrovolně.Pokud tedy máš chut odejít a ta hra Tě tady natolik nenaplnuje, myslím že by Ti neměli bránit.Každopádně já doufám, že zůstaneš jelikož bez Tebe to tam bude jeden velkej zmatek ve středu hřiště.Co si budem nalhávat.Pro fanouška kterej si myslí o sobě kdo ví co, na co si hraješ ty?!Věřím tomu, že na čtyráku se prosadí.To se ukáže.Každopádně v hlavě i v noze to má srovnaný a na nic si nehraje.
Tak si si tady neměl cintat triko.Projdi si příspěvky dozadu a zamysli se nad sebou.Co jsi čekal?Že tě tady budou všichni přemlouvat.Dej pak vědet jak si hraješ na Čtyráku trojuhelníky a narážečky.Kde?v "A"-čku si nekopneš,takovej kopálista ještě nejsi a V "B" je zbytek ,kterej tě sfoukne jak papír.Trošku si o sobě moc myslíš a potřebuješ aby ti tady někdo foukal tvoje ego.Ještě jednou se zamysli,přečti si svoje děkovné dopisy jak se ti všechno na Borku líbí,jak si nadšenej.
A pak se podívej klukům do očí,že je necháváš ve srabu,protože ti "někdo" popletl hlavu,tobě Borek pomohl a ty se na ně při první příležitosti vybodneš.
tengy,sice te neznam,ale o boreckym fotbalu neco malo vim a zajimam se z povzdali. to co tady pises mi prijde jako nefer vuci Borku(je to muj nazor) a jestli vis ze nebudes hrat ve ctyraku tak proc tam jdes,tady si aspon zahrajes. a kazdej hrac chce hrat nez vysedavat na lavicce a cekat na poslednich pet minut aby si sel zahrat a vysprchovat. Wariy myslis Stancka Šestaubera?? to je skoda ze skoncil, ten by urcite pomohl kdyby hral.
Trošku historie. V červenci nás bylo 6 lidí schopných nastoupit a klub stál opravdu před rozhodnutím co dál. Já a Radek jsme to vzali, sehnali jsme pár kluků s tím, že to s dorostencema nějak přežijem a počká se rok dva, než kluci co kopou dorost se dostaví do mužů. Jako trenér jsem byl samozřejmě rád, když v mančaftu je pohoda a lidi to baví, ale nepodařil se začátek a vrcholem byla neděle. Možná to tak není viděl, ale parta je si myslím mnohem lepší než minulý rok a zmizely nadávky a urážky jak na hřišti tak mimo ně. V týmu nás bylo 13 lidí a dalo se čekat, že až přijdou zranění bude za potřebí každý hráč. Dnes je to ale i v této soutěži o penězích a i za hráče do III. třídy se holt musí platit. Na odchod Tengiho mám svůj názor, ale ten zde nebude. Jsem až příliš spjatý s mančaftem a můj názor by v této chvíli byl značně ovlivněn momentální nas.....í?
znám tam spoustu lidí a vím co mě tam čeká...nehodlám to dál rozebírat...A ohledně toho jestli budu hrát v základu...vím že nejspíš ne a co?!Uz no COMMENT tady....nestojím o to se tu s někým dohadovat
a znáš to, když se nedaří, tak se pozná parta...
Celý to vidím asi takhle, nedaří se a na psychice je to znát, potřeboval bychom ušmudlanou výhru abychom si zase začali věřit. Po odchodu Stancka, tady není tahoun, který by všem ukázal, že to jde, když se chce, ale kde takovýho vzít to je otázka. Zápas z Bukovskem bych nerozebíral ani bych ho nechtěl dávat jako typickej příklad, protože s nima je to vždycky vypjatý. Nedáváme velký šance a dostáváme góly po hroznejch chybách budeme muset asi začít hrát beton na 5 lidí vzadu a zkusit nějakým šmudlou vyhrát, ale třeba to Beny s Pavkou vidí jinak, do toho jim kecat nebudu.

<< < 122 123 124 [125] 126 127 128 > >>