Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 122 123 124 [125] 126 127 128 > >>
Pravopis???tak prece se jeste porad ucim......:-):-)
Dlouho jsem přemýšlel jestli napsat svůj názor na situaci a prostě musím. Tengiho přivedl Slezy, byli jsme rádi a bylo jasný, že dřív nebo později tenhle hráč tu nemá co dělat. To, že jde do lepšího mančaftu, stejně jako nedávno trenér, to je prostě fakt a plně to chápu. Ale pořád jsem přesvědčenej o tom, že odejít po čtyrech kolech, zvlášť teď když jsme na tom opravdu bídně, je prostě nefér a trochu rána pod pás. Tome promiň, nic ti nevyčítám, ale takhle to vidím já. Možná, že jsem trošku naivní a dneska se to už nenosí, ale odcházet uprostřed podzimu, to bych nikdy neudělal. Snad proto si víc vážím gesta Sleziho, který ač znechucen přesto s náma kdysi sezonu dohrál, a přes léto se to zase vyjasnilo. Takhle mi to připadá jako utéct od rozdělané práce, a to mi vždycky hrozně vadilo. Nicméně, je třeba ti poděkovat, za tvůj přístup k tréninku a v zápasech a do dalšího působení popřát hodně zdaru a hlavně zdraví.
A to jsem toho ještě většinu smazal.....
Sorry Beny, ale začal jsem ťukat ještě než jsi toto téma ukončil. :-)
Je to sport pro zábavu, takže když ho to táhne jinam, ať jde a hotovo. "Pavkahosin" má pravdu a fanoušek taky. Že je nás málo a někteří (třeba já) ještě "marodi" to je sice bohužel realita, ale to se nedá asi nic dělat... :-(
P.S.:mám jednu prosbu na "Marhyho15": "Máš příspěvky sice dobré slohově a obsahově, ale proboha .... co ten pravopis????!!!!!!!!!!!" :-)
Prosím vás nechte tohle téma už být. Tomáše jsem poznal a vím že není žádnej křivák. Pokud se Čtyrák s náma dohodne odchází, když ne, věřím tomu že nám pomůže a dá do toho všechno.
Tohle se opravdu nedělá, je to nefér vuči celému oddílu, když ti dali šanci to zkusit.Na druhou stranu Tě ale uplně chápu.Techniku a tvořivost máš nádhernou a Borek je pro Tebe málo.Možná by si měl zkusit tady ještě zůstat ten podzim a pak uvidíš.Také hráči si ale musí uvědomit, že s Tebou nemohli na začátku sezony počítat a pokud vím, tak si na Borek přišel sám od sebe a dobrovolně.Pokud tedy máš chut odejít a ta hra Tě tady natolik nenaplnuje, myslím že by Ti neměli bránit.Každopádně já doufám, že zůstaneš jelikož bez Tebe to tam bude jeden velkej zmatek ve středu hřiště.Co si budem nalhávat.Pro fanouška kterej si myslí o sobě kdo ví co, na co si hraješ ty?!Věřím tomu, že na čtyráku se prosadí.To se ukáže.Každopádně v hlavě i v noze to má srovnaný a na nic si nehraje.
Tak si si tady neměl cintat triko.Projdi si příspěvky dozadu a zamysli se nad sebou.Co jsi čekal?Že tě tady budou všichni přemlouvat.Dej pak vědet jak si hraješ na Čtyráku trojuhelníky a narážečky.Kde?v "A"-čku si nekopneš,takovej kopálista ještě nejsi a V "B" je zbytek ,kterej tě sfoukne jak papír.Trošku si o sobě moc myslíš a potřebuješ aby ti tady někdo foukal tvoje ego.Ještě jednou se zamysli,přečti si svoje děkovné dopisy jak se ti všechno na Borku líbí,jak si nadšenej.
A pak se podívej klukům do očí,že je necháváš ve srabu,protože ti "někdo" popletl hlavu,tobě Borek pomohl a ty se na ně při první příležitosti vybodneš.
tengy,sice te neznam,ale o boreckym fotbalu neco malo vim a zajimam se z povzdali. to co tady pises mi prijde jako nefer vuci Borku(je to muj nazor) a jestli vis ze nebudes hrat ve ctyraku tak proc tam jdes,tady si aspon zahrajes. a kazdej hrac chce hrat nez vysedavat na lavicce a cekat na poslednich pet minut aby si sel zahrat a vysprchovat. Wariy myslis Stancka Šestaubera?? to je skoda ze skoncil, ten by urcite pomohl kdyby hral.
Trošku historie. V červenci nás bylo 6 lidí schopných nastoupit a klub stál opravdu před rozhodnutím co dál. Já a Radek jsme to vzali, sehnali jsme pár kluků s tím, že to s dorostencema nějak přežijem a počká se rok dva, než kluci co kopou dorost se dostaví do mužů. Jako trenér jsem byl samozřejmě rád, když v mančaftu je pohoda a lidi to baví, ale nepodařil se začátek a vrcholem byla neděle. Možná to tak není viděl, ale parta je si myslím mnohem lepší než minulý rok a zmizely nadávky a urážky jak na hřišti tak mimo ně. V týmu nás bylo 13 lidí a dalo se čekat, že až přijdou zranění bude za potřebí každý hráč. Dnes je to ale i v této soutěži o penězích a i za hráče do III. třídy se holt musí platit. Na odchod Tengiho mám svůj názor, ale ten zde nebude. Jsem až příliš spjatý s mančaftem a můj názor by v této chvíli byl značně ovlivněn momentální nas.....í?
znám tam spoustu lidí a vím co mě tam čeká...nehodlám to dál rozebírat...A ohledně toho jestli budu hrát v základu...vím že nejspíš ne a co?!Uz no COMMENT tady....nestojím o to se tu s někým dohadovat
a znáš to, když se nedaří, tak se pozná parta...
Celý to vidím asi takhle, nedaří se a na psychice je to znát, potřeboval bychom ušmudlanou výhru abychom si zase začali věřit. Po odchodu Stancka, tady není tahoun, který by všem ukázal, že to jde, když se chce, ale kde takovýho vzít to je otázka. Zápas z Bukovskem bych nerozebíral ani bych ho nechtěl dávat jako typickej příklad, protože s nima je to vždycky vypjatý. Nedáváme velký šance a dostáváme góly po hroznejch chybách budeme muset asi začít hrát beton na 5 lidí vzadu a zkusit nějakým šmudlou vyhrát, ale třeba to Beny s Pavkou vidí jinak, do toho jim kecat nebudu.
tak kamaráde, do trojúhelníku si to někdy nedaj hráči ani v krajským přeboru, tak co to tu povídáš? Ty si myslíš, že přijdeš do čtyráku a budeš hrát v základu? a že si to tam dáš s někým do trojuhelníku? jsi velkej snílek.
nestojím o to, aby mě někdo přesvědčoval mám svojí hlavu a vím co chci a trenink je az večer
To je právě ono...Hraješ si svojí hru...Tu já hrát nemůžu...potřebuju si to s někým dát do narážečky do trojuhelníku z první...sice něco mužu pomoct, ale není to to, co bych si přál...Rád bych se vrátil zpět...Dnes tam přijedu na trénink a nějak to vyřešíme....ZAtím
všem kdo to má vědět, jsi to mohl říct´na tréninku, připadá mi, že ted chceš,aby te lidi přesvědčovali, abys zůstal. Být trenérem, umožním ti odejít. Stejně tak jako odešel trenér, nechtěl tam být tak šel. hrajete to pro radost, tak proč by to měl jeden hráč pokazit. Prostě se to nedělá, ano po půl roce můžeš přijít a říct, chci zkusit vyšší soutěž, ale ne po 1 měsíci.
sem ten malej co chodi za vas hrat z dorostu,vzdy mam patnactku
Marhy, výborná řeč....sice nevím kterej si ale tohle bylo dobré:-)Tengyho neznám, byl jsem s ním jednou na pivu, je v pohodě, fotbal taky ještě nezapoměl.Ten jeho odchod nemá zrovna štastné načasování, ale je to jeho rozhodnutí.
hele tengy,sme oba z ctyraku,tet jsme oba na borku.....ja vim jak se citis,on je to docela sotezni propad hrat okres a tridu,mne se to zprvu taky nelibylo,byl sem zvykly na jiny kluby kdyz jsem hraval ligu,dyvizi a kraj,hlavne herni pojeti hry bylo jiny,ale presel jsem to a hraju si svou hru,mame tu skvelej tym jak v dorostu tak v muzich,a tuhle sezonu tu dokopu na 100procent...sem borku vdecnej ze mne vzal mezi sebe a tak to tu jen tak neopustim...nu a k tobe,nevim jestli bys mel jit uz tet z5do ctyraku,bude to jiny zahul a koleno hned takovej napor nemusi vydrzet,byt tebou tak bych tu odkopal alespon podzim a pak by se vydelo...je to na tobe,si kamos a nebudu te do niceho nutit...jinak sem rad ze sme spolu na borku:-)

<< < 122 123 124 [125] 126 127 128 > >>