Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 123 124 125 [126] 127 128 129 > >>
No jo,já to čuchal.Další co mu zblbli hlavu.
Ahoj kluci.Nevím čím začít, ale chci vám to říct narovinu, tak jak to je a cítím.Jsem vám vděčný za příležitost si s vámi zahrát a poznat vás, ale hlavně za to, že jste mi dali šanci si zkusit, jestli mi bude držet to koleno.Koleno drží a já vím, že je mi s vámi fajn a jste v pohodě tým, bohužel moje očekávání bylo malinko jiné.Vím, že je vás málo momentálně a také, že se nedaří výsledkově, ale rád bych vás poprosil o ukončení hostování.Není to tím, že se mi u vás nelíbí, to vůbec ne.Právě naopak, ale jak říkám, mé fotbalové očekávání téhle soutěže mě zklamalo.Jak říkám koleno drží a tak bych byl moc rád kdybych se mohl vrátit tam, odkud jsem a to na Čtyrák.Je mi to líto vůči vám a opravdu mě moc mrzí vás v tom takhle nechat, ale věřím, že to pochopíte.Nemyslím si o sobě, že jsem kdo ví jakej fotbalista, ale pokud jste viděli nedělní zápas tak to hovoří za vše.Byl bych moc nerad, kdyby jste mi třeba nějak bránili se vrátit zpět.Myslím, že to si nezasloužím.Přišel jsem s tím to zkusit a zahrát si s vámi, mrzí mě že chci takhle odejít zpět, bohužel to tak vidím a cítím.Nezlob te se a věřím, že to pochopíte.Děkuju s pozdravem Tengy
A gol jsem nedal pokud vim jen jsem dvakrat zakopl o mic ve vapne a byla z toho jedna a druhá penalta:-§
Jsem tady jen přemášlím co napsat....mám toho v hlavě víc a nevím jak to vyřešit....Máš icq bo skype?!
Tak nic tak jdu taky chrnět:-) Příprava na zápas je příprava na zápas.
Tengy kde lítáš, žádná diskuse dneska nebude....to víš pán dal goool, tak se s náma už nebude bavit:-)Turíno
tyvogo to nechápu, ten baleťák Tengy 2 zakopne o míč a hned je o něj zájem v první lize......do chlastací a taneční ligy tam se kvalifikoval v pátek v Luciferně:-) Turíno
Jenom se zeptám:Kdo je to ten DOTAZ?
Je to snad ten známej rejpal,co obráží stránky fotbalových klubů a provokuje?
Takhle se hráči nekontaktují,Pavle pozor na něj!!!
pro dotaz: Co se týče Tengiho, je to hráč Čtyráku a za nás kope asi měsíc. Je mi jasný, že takovýto kopáč není hráč pro III. třídu, ale za jeho chutí hrát za Borek je i něco jiného, a on opět začal hrát po dlouhé době. My jsme rádi, že tu je a nemyslím si, že by se během letošní sezóny něco změnilo. Navíc, po včerejším zápase nás zůstává 11 do hry, takže jakékoliv diskuse o možném odchodu jsou nyní zcela zbytečné. Snad ti tato odpověď stačí, ale nejsem ten pravej, kterej o těchto věcech rozhoduje.
2 dotaz: nene, byl to mistr Mikeska, známá firma, ale tohodle "pána" nehodlám komentovat...
Fakt se nedaří, děláme úplně zbytečný a hloupý chyby a z nich dostáváme góly. Fakt je ale, že tam na druhé straně bylo několik příležitostí které kdyby se podařilo dát, mohlo to dpadnout třeba jinak, ale to je kdyby...
2 dotaz: nene, byl to mistr Mikeska, známá firma, ale tohodle "pána" nehodlám komentovat...
Fakt se nedaří, děláme úplně zbytečný a hloupý chyby a z nich dostáváme góly. Fakt je ale, že tam na druhé straně bylo několik příležitostí které kdyby se podařilo dát, mohlo to dpadnout třeba jinak, ale to je kdyby...
Měli bychom zájem o vašeho středního záložníka Tengla.Nevím co takový hráč dělá ve třetí třídě.Je možno se nějak domluvit ještě před přestupním termínem?!Byl jsem se včera na vás podívat a tento hráč mě velice zaujal,jelikož jsem se dozvěděl, že opět začíná hrát.Je to docela urgentní.Děkuju za odpověĎ
to pavka: neni ten provokatér ten pačesáč?
Dnešní zápas snad ani nemá cenu hodnotit. Jasná prohra hovoří za vše, ale výsledek snad není teď až tak důležitý, nejvíc mě mrzí zranění Jordiho. Mates snad dostane podmínku a Čoli si odpočine. Na vší tý blbý neděli snad jedno pozitivní a to byl výkon dorostenců, kteří zahráli opravdu dobře a tímto jim děkuji. Rozhodčí z toho udělal zbytečně bramboračku a vcelku pohodovej zápas naprosto nezvládl a hlavně ten zmatek při vylučování v první půli byl trapný. Známý provokatér a nebojím se ho nazvat naprostým hulvátem a zbabělcem z Bukovského týmu opět předvedl, že je prostě ubožák. Oplácet by se nemělo, ale Čoli zareagoval naprosto v pořádku a snad mohl přidat trošku větší razance. Takovýto hráči prostě nemají na hřišti co dělat a na jeho zbabělé fauly zezadu, není nikdo zvědavej. Jestli mu někdo ještě fandí, tak je mi ho opravdu líto. PS: Jedeme dál, je to jen fotbálek, tak hlavy vzhůru.
Tak to je paráda že to stihnou....to abych si připravil finance...mám tušení že je přejedeme PS: Turino paří jako kráva
Wariy s Vencou by to měli stihnout a snad kolem poledne dorazit. Jak hrál dorost nevím, ale Viki poslal sms z Dívčic, který remizovaly s Bavorovicema 1:1. Jak vidíš máme špehy všude. PS: Turínovi se hroutí akcie, tak to chce všechno propít, než to padne úplně.
Tak jak to vypadá s Vencou a Wariym?!Budou nebo ne a jak hral dorost dnes?!Zatim pic...

PS: Turino ten ma splávek heh
Nazdar borci, svolávám všechny bojovníky na zítřejší mač. Nakopem jim prdel, mohli by jsme si konečně zařvat po zápase!!!!
Pavko, podle mě není problém Tě dát do utoku, když bude Wariy.Pokud nebude, tak budeme potřebovat kvalitní defenzivu.Prostě si nepostradatelný...Mám tušení, že tentokrát rozhodnu....BUde šrot po zápase...Pádím k Vlčákovi zatím
Beni, zítra ještě pošlu sms Varimu, ale slíbil, že příjezd ještě upřesní v sobotu během dne. Až něco budu vědět, hned tě informuju. Jinak se pořád připravuju do toho útoku. Dneska jsem dokonce přebehl i vlastního psa. Poslední kilák, jsem mu dal asi 200 metrů a pak celej hotovej skočil do horního rybníka na návsi, a nemohl jsem ho dostat z vody. Jinak jsem ti předal trenérské žezlo, protože jsem výsledky neměl a nebudu čekat na zasedání našeho výboru, který by mě odvolal. V neděli na mači zdarec. PS: Slávinka je nejlepší.

<< < 123 124 125 [126] 127 128 129 > >>