Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 123 124 125 [126] 127 128 129 > >>
tak kamaráde, do trojúhelníku si to někdy nedaj hráči ani v krajským přeboru, tak co to tu povídáš? Ty si myslíš, že přijdeš do čtyráku a budeš hrát v základu? a že si to tam dáš s někým do trojuhelníku? jsi velkej snílek.
nestojím o to, aby mě někdo přesvědčoval mám svojí hlavu a vím co chci a trenink je az večer
To je právě ono...Hraješ si svojí hru...Tu já hrát nemůžu...potřebuju si to s někým dát do narážečky do trojuhelníku z první...sice něco mužu pomoct, ale není to to, co bych si přál...Rád bych se vrátil zpět...Dnes tam přijedu na trénink a nějak to vyřešíme....ZAtím
všem kdo to má vědět, jsi to mohl říct´na tréninku, připadá mi, že ted chceš,aby te lidi přesvědčovali, abys zůstal. Být trenérem, umožním ti odejít. Stejně tak jako odešel trenér, nechtěl tam být tak šel. hrajete to pro radost, tak proč by to měl jeden hráč pokazit. Prostě se to nedělá, ano po půl roce můžeš přijít a říct, chci zkusit vyšší soutěž, ale ne po 1 měsíci.
sem ten malej co chodi za vas hrat z dorostu,vzdy mam patnactku
Marhy, výborná řeč....sice nevím kterej si ale tohle bylo dobré:-)Tengyho neznám, byl jsem s ním jednou na pivu, je v pohodě, fotbal taky ještě nezapoměl.Ten jeho odchod nemá zrovna štastné načasování, ale je to jeho rozhodnutí.
hele tengy,sme oba z ctyraku,tet jsme oba na borku.....ja vim jak se citis,on je to docela sotezni propad hrat okres a tridu,mne se to zprvu taky nelibylo,byl sem zvykly na jiny kluby kdyz jsem hraval ligu,dyvizi a kraj,hlavne herni pojeti hry bylo jiny,ale presel jsem to a hraju si svou hru,mame tu skvelej tym jak v dorostu tak v muzich,a tuhle sezonu tu dokopu na 100procent...sem borku vdecnej ze mne vzal mezi sebe a tak to tu jen tak neopustim...nu a k tobe,nevim jestli bys mel jit uz tet z5do ctyraku,bude to jiny zahul a koleno hned takovej napor nemusi vydrzet,byt tebou tak bych tu odkopal alespon podzim a pak by se vydelo...je to na tobe,si kamos a nebudu te do niceho nutit...jinak sem rad ze sme spolu na borku:-)
for:Karel Staněk, nežádal jsem o ukončení hostování přes forum jen jsem chtěl, aby to věděli všichni kdo mají.Já neříkám, že nechci být na Borku jen to, že pro to, abych si zahrál fotbal tahle soutěž není.
to Michal: máš pravdu, že lidi odcházej a přicházej, ale musí to být v rozumný míře, aby to nenabouralo nějakou koncepci, teda pokud nějaká existuje.
pánové, dovolte mi můj názor. Pokud máte v týmu kluka, který tam nechce být, nemá cenu ho tam držet, nebude to dělat dobrotu. Jen nechápu, že když jste někomu pomohli, tak proč vám to nervrátí??? jo a žádat o ukončení hostování přes fórum je taky rarita.
Od toho fanouška, kterej se neumí ani představit jsou to silný slova...prej utekl trenér, kapitán atd. , ty jsi fotbal asi v životě nehrál co??? trenéři, hráči odcházejí a přicházejí a není na tom nic divnýho...
Nějak se vám to rozpadá.V létě uteče trenér,kapitán,gólman,mladej od trenéra,ted další posila.Co se to v kabině děje.A kde je ta slibovaná posila?Kdo odpoví?Myslím,že to zajíma i další,co se na vás chodí dívat.Kam spěje fotbal na Borku?
Lonskou sezonu na jste hráli aspon hezký fotbal,ted to nemá hlavu ani patu.
Čekal jsem takovou reakci.To že jsem šel na Borek, bylo jen z čistě mé vůle.Najednou jsem se rozhodl, že to zkusím a bud to pujde a nebo ne.Jsem vděčný, že jsem tady dostal příležitost si dokázat , že to drží a můžu hrát.Bohužel to očekávání moje to nenaplnilo tak, jak bych si přál.Nikoho nechci v ničem nechávat, ale kdybych nepřišel najednou z ničeho nic tak by to dopadlo stejně.Mrzí mě to a kdo mě zná tak ví, že to myslím upřímně. PS: Nikam neutíkám...nemám duvod někam utíkat....pouze to nesplnilo moje představy....
To se nedělá. Borek Ti dal šanci ukázat se a ted utíkáš jak malej Jarda.Čtyrák na Tebe prděl celou dobu co jsi byl zraněnej a ani pak si na Tebe nevzpoměl.Jenom z dobré vůle a vděčnosti by si měl podzim vydržet na Borku,pomoct klukům to nějak dokopat a pak se s čistým svědomím posunout dál.
Necháváš kluky ve srabu,kdy Tě nejvíc potřebujou,a to se nedělá.
No jo,já to čuchal.Další co mu zblbli hlavu.
Ahoj kluci.Nevím čím začít, ale chci vám to říct narovinu, tak jak to je a cítím.Jsem vám vděčný za příležitost si s vámi zahrát a poznat vás, ale hlavně za to, že jste mi dali šanci si zkusit, jestli mi bude držet to koleno.Koleno drží a já vím, že je mi s vámi fajn a jste v pohodě tým, bohužel moje očekávání bylo malinko jiné.Vím, že je vás málo momentálně a také, že se nedaří výsledkově, ale rád bych vás poprosil o ukončení hostování.Není to tím, že se mi u vás nelíbí, to vůbec ne.Právě naopak, ale jak říkám, mé fotbalové očekávání téhle soutěže mě zklamalo.Jak říkám koleno drží a tak bych byl moc rád kdybych se mohl vrátit tam, odkud jsem a to na Čtyrák.Je mi to líto vůči vám a opravdu mě moc mrzí vás v tom takhle nechat, ale věřím, že to pochopíte.Nemyslím si o sobě, že jsem kdo ví jakej fotbalista, ale pokud jste viděli nedělní zápas tak to hovoří za vše.Byl bych moc nerad, kdyby jste mi třeba nějak bránili se vrátit zpět.Myslím, že to si nezasloužím.Přišel jsem s tím to zkusit a zahrát si s vámi, mrzí mě že chci takhle odejít zpět, bohužel to tak vidím a cítím.Nezlob te se a věřím, že to pochopíte.Děkuju s pozdravem Tengy
A gol jsem nedal pokud vim jen jsem dvakrat zakopl o mic ve vapne a byla z toho jedna a druhá penalta:-§
Jsem tady jen přemášlím co napsat....mám toho v hlavě víc a nevím jak to vyřešit....Máš icq bo skype?!
Tak nic tak jdu taky chrnět:-) Příprava na zápas je příprava na zápas.
Tengy kde lítáš, žádná diskuse dneska nebude....to víš pán dal goool, tak se s náma už nebude bavit:-)Turíno

<< < 123 124 125 [126] 127 128 129 > >>