Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 124 125 126 [127] 128 129 130 > >>
Potřebovali bychom to vědět určitě do sobotního zápasu dorostenců. jde s náma David s Romanem, tak jestli máme ještě někoho stáhnout.
To by byla paráda snad to stihnout a budou ok
Zprávy ze zákulisí. Golman bude velmi kvalitní, dá se říci ligových parametrů, a teď mi psal Warii z Francie, že zápas s Vencou asi stihnou. Je otázka jak na tom budou po 15 hodinovce v autobuse a po vyčerpávajícím zájezdu po hospodách.
Pavkahosin:Každopádně jsme pořádně potrénovali.V neděli Ti předvedeme ten kolotoč a budem slavit.Hlavně, ať je kdo do brány.Tak v neděli zatím pic.
Marhy15: Já Ti dám trenéra.Pozvánku máš jistou jelikož potřebujeme brankáře a ty na to máš nejlepší předpoklady.:-) Pořádně to vylež a dej sem zprávu do soboty večer nebo neděle ráno, jak to s Tebou bude.Zatím zdárec a dej se do kupy
Tengy ty trenere,to beru snad to vylezim a budu moct prijit kdyz bude pozvanka!!!
Nazdárek bando. Doufám, že jste se trošku proběhli a natrénovali ty standartky. Nevím, jak vám, ale mě se Vari ještě neozval, takže asi fakt bude v tý Paříži a jestli bude na mač, to neví ani on sám. Taky nad tím dumám, proč to moc nejde, a vychází mi jediná varianta. Dvořák do útoku. Vzadu jsem stejně devátej a zatím se dělím o nejlepšího střelce. Celej život jsem hrál v útoku a na starý kolena se trápím na stoperu. Beni musíme to změnit. Jinak zítra si jdu lehce zaběhat a v sobotu 24 hodinovka v práci. Takže na mač budu řádně nevyspalej. Zdarec Slavia je válec.
Nevzpomínám si,kdy jsme nějakej kopali. Tak dnes je můžeme potrénovat.Pívko bych si schutí dal i za svoje,kdyby bylo na vítězství.
Turíno: To jsem přesně čekal...a také všechny trestnáky za vápnem což?!Ale já se tomu nebráním.... :-)
Pánové, tak Tengy má jasnou penaltu, když nějaká bude:-)T.
Dnes jsem v práci malinko přemýšlel nad tím, proč se nedaří ty výsledky.Dospěl jsem k názoru, že udělám takovou malou motivačku na nadcházející zápas s Dolním Bukovskem.Jelikož jsem vám zatím moc nepomohl.Takže kluci, když se vyhraje, tak každému zaplatím dvě piva po zápase, ať už na hřišti nebo v hospodě na Borku.Posedíme a oslavíme.Kdo řídí, tak si dá čajík nebo džusík.Už se to musí nějak zvednout.Doufám, že se to povede a rád vás pozvu.Platí to pro každého z vás, kdo nastoupí a bude na lavici.Doufám, že vám to přidá na nasazení a půjdeme tomu naproti.Já co slíbím, tak dodržím.Takže ať se daří.Za každý gol co bych náhodou dal já a vyhrálo se, pivo navíc každému.Mějte se a na tréninku dnes čaudy

PS: Jinak doufám, že k Vlčákovi do pizerky nás dorazí více v pátek na 21h aspon posedet.
Pavkahosin: seš domluvenej nějak z dorostencema, aby šli aspon tri za nas v nedeli?!Ja se jich zítra také zeptám a trochu jim promluvím do duše.Kdo všechno má chybět kromě Slezyho kterej do toho buší někde kdesi v teplíčku?!
Pavkahosin:v utery sem nebyl kvuli tomu ze sem se necitil vpohode,mozna vynecham i zitra abych byl na vykend fit a pripraven jak na dorost tak na vas....jo a dik pocitam s tim
for Marhy15: zde se můžeš dočíst více k zápasu na Vltavě.
http://tjvltava.blog.cz/0809/vltava-borek-3-1-2-1
Marhy 15.Náš korespondent je v současné době někde u moře v Thajsku a odpočívá. Dneska jsem tě postrádal na trénoši, ale doufám, že jsi v cajku a v neděli to platí. Já ve čtvrtek nemůžu, tak se domluv s Radkem Benýšků. Zdarec. PS: Slavinka už to rozjela.
k zapasu s vltavou zadnej clanek nebude???
Ve čtvrtek na trénink nejdu a k Vlčákovi dorazím až po 9 až přijedu z Prahy. taky to nebudu přehánět.:-)neboj v 6 budem doma!!!
Turíno:V pátek určitě dorazím.Budu tam tak okolo 20.15...Ale jelikož jdu v sobotu ráno do práce, tak jen lehce...Já za to vzít neumím to si jen Vlčák myslí.Tak zatím zdárec a ve čtvrtek na tréninku.
jo tak to jsem rád:-)Pavol určitě hraje v neděli, takže to asi nedupe.Když bude změna dám vědět.
Karle. Sledujeme výsledky Roudenskýho béčka, bývalý tréňa se na nás chodí dívat, takže o sobě víme. Taky se jim moc zrovna nedaří, teď porazili Hlubockou rezervu 4:0. Hlubocký áčko hrálo taktéž v neděli a na výsledku je to hned znát. Tím samozřejmě nechci zlehčovat vítězství domácích.
Turino, co takhle Pavol? Nemá volno v neděli? Jinak na tvém postu zahrál Jordi velmi zkušeně, ale vzhledem k tomu, že 3 kluci jedou na dovolenou a řádí chřipky, půjdeš na plac.

<< < 124 125 126 [127] 128 129 130 > >>