Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 124 125 126 [127] 128 129 130 > >>
Dnešní zápas snad ani nemá cenu hodnotit. Jasná prohra hovoří za vše, ale výsledek snad není teď až tak důležitý, nejvíc mě mrzí zranění Jordiho. Mates snad dostane podmínku a Čoli si odpočine. Na vší tý blbý neděli snad jedno pozitivní a to byl výkon dorostenců, kteří zahráli opravdu dobře a tímto jim děkuji. Rozhodčí z toho udělal zbytečně bramboračku a vcelku pohodovej zápas naprosto nezvládl a hlavně ten zmatek při vylučování v první půli byl trapný. Známý provokatér a nebojím se ho nazvat naprostým hulvátem a zbabělcem z Bukovského týmu opět předvedl, že je prostě ubožák. Oplácet by se nemělo, ale Čoli zareagoval naprosto v pořádku a snad mohl přidat trošku větší razance. Takovýto hráči prostě nemají na hřišti co dělat a na jeho zbabělé fauly zezadu, není nikdo zvědavej. Jestli mu někdo ještě fandí, tak je mi ho opravdu líto. PS: Jedeme dál, je to jen fotbálek, tak hlavy vzhůru.
Tak to je paráda že to stihnou....to abych si připravil finance...mám tušení že je přejedeme PS: Turino paří jako kráva
Wariy s Vencou by to měli stihnout a snad kolem poledne dorazit. Jak hrál dorost nevím, ale Viki poslal sms z Dívčic, který remizovaly s Bavorovicema 1:1. Jak vidíš máme špehy všude. PS: Turínovi se hroutí akcie, tak to chce všechno propít, než to padne úplně.
Tak jak to vypadá s Vencou a Wariym?!Budou nebo ne a jak hral dorost dnes?!Zatim pic...

PS: Turino ten ma splávek heh
Nazdar borci, svolávám všechny bojovníky na zítřejší mač. Nakopem jim prdel, mohli by jsme si konečně zařvat po zápase!!!!
Pavko, podle mě není problém Tě dát do utoku, když bude Wariy.Pokud nebude, tak budeme potřebovat kvalitní defenzivu.Prostě si nepostradatelný...Mám tušení, že tentokrát rozhodnu....BUde šrot po zápase...Pádím k Vlčákovi zatím
Beni, zítra ještě pošlu sms Varimu, ale slíbil, že příjezd ještě upřesní v sobotu během dne. Až něco budu vědět, hned tě informuju. Jinak se pořád připravuju do toho útoku. Dneska jsem dokonce přebehl i vlastního psa. Poslední kilák, jsem mu dal asi 200 metrů a pak celej hotovej skočil do horního rybníka na návsi, a nemohl jsem ho dostat z vody. Jinak jsem ti předal trenérské žezlo, protože jsem výsledky neměl a nebudu čekat na zasedání našeho výboru, který by mě odvolal. V neděli na mači zdarec. PS: Slávinka je nejlepší.
Potřebovali bychom to vědět určitě do sobotního zápasu dorostenců. jde s náma David s Romanem, tak jestli máme ještě někoho stáhnout.
To by byla paráda snad to stihnout a budou ok
Zprávy ze zákulisí. Golman bude velmi kvalitní, dá se říci ligových parametrů, a teď mi psal Warii z Francie, že zápas s Vencou asi stihnou. Je otázka jak na tom budou po 15 hodinovce v autobuse a po vyčerpávajícím zájezdu po hospodách.
Pavkahosin:Každopádně jsme pořádně potrénovali.V neděli Ti předvedeme ten kolotoč a budem slavit.Hlavně, ať je kdo do brány.Tak v neděli zatím pic.
Marhy15: Já Ti dám trenéra.Pozvánku máš jistou jelikož potřebujeme brankáře a ty na to máš nejlepší předpoklady.:-) Pořádně to vylež a dej sem zprávu do soboty večer nebo neděle ráno, jak to s Tebou bude.Zatím zdárec a dej se do kupy
Tengy ty trenere,to beru snad to vylezim a budu moct prijit kdyz bude pozvanka!!!
Nazdárek bando. Doufám, že jste se trošku proběhli a natrénovali ty standartky. Nevím, jak vám, ale mě se Vari ještě neozval, takže asi fakt bude v tý Paříži a jestli bude na mač, to neví ani on sám. Taky nad tím dumám, proč to moc nejde, a vychází mi jediná varianta. Dvořák do útoku. Vzadu jsem stejně devátej a zatím se dělím o nejlepšího střelce. Celej život jsem hrál v útoku a na starý kolena se trápím na stoperu. Beni musíme to změnit. Jinak zítra si jdu lehce zaběhat a v sobotu 24 hodinovka v práci. Takže na mač budu řádně nevyspalej. Zdarec Slavia je válec.
Nevzpomínám si,kdy jsme nějakej kopali. Tak dnes je můžeme potrénovat.Pívko bych si schutí dal i za svoje,kdyby bylo na vítězství.
Turíno: To jsem přesně čekal...a také všechny trestnáky za vápnem což?!Ale já se tomu nebráním.... :-)
Pánové, tak Tengy má jasnou penaltu, když nějaká bude:-)T.
Dnes jsem v práci malinko přemýšlel nad tím, proč se nedaří ty výsledky.Dospěl jsem k názoru, že udělám takovou malou motivačku na nadcházející zápas s Dolním Bukovskem.Jelikož jsem vám zatím moc nepomohl.Takže kluci, když se vyhraje, tak každému zaplatím dvě piva po zápase, ať už na hřišti nebo v hospodě na Borku.Posedíme a oslavíme.Kdo řídí, tak si dá čajík nebo džusík.Už se to musí nějak zvednout.Doufám, že se to povede a rád vás pozvu.Platí to pro každého z vás, kdo nastoupí a bude na lavici.Doufám, že vám to přidá na nasazení a půjdeme tomu naproti.Já co slíbím, tak dodržím.Takže ať se daří.Za každý gol co bych náhodou dal já a vyhrálo se, pivo navíc každému.Mějte se a na tréninku dnes čaudy

PS: Jinak doufám, že k Vlčákovi do pizerky nás dorazí více v pátek na 21h aspon posedet.
Pavkahosin: seš domluvenej nějak z dorostencema, aby šli aspon tri za nas v nedeli?!Ja se jich zítra také zeptám a trochu jim promluvím do duše.Kdo všechno má chybět kromě Slezyho kterej do toho buší někde kdesi v teplíčku?!
Pavkahosin:v utery sem nebyl kvuli tomu ze sem se necitil vpohode,mozna vynecham i zitra abych byl na vykend fit a pripraven jak na dorost tak na vas....jo a dik pocitam s tim

<< < 124 125 126 [127] 128 129 130 > >>