Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>
pro vašeho spisovatele: přečetl jsem si článek na stránkách Žabovřesk, kde se píše o 2 jasných penaltách a u vás ani slovo, tak jak to bylo?
Ani napodruhé se Žabovřeskám nepodařilo venku bodovat, i když na kvalitním boreckém stadionu, kde juniorka Dynama ČB hrála svého času třetí ligu, jim k tomu moc nechybělo. Dva jasné fauly uvnitř šestnáctky rozhodčí Kodl ?neviděl? a jeden gól hostím nebyl uznán?

?Do řeči nám po utkání moc nebylo,? přiznal trenér Karel Liebl, který se s takovouto křivdou na trávních okresních soutěží dlouho nesetkal. ?Penaltové fauly na Imberu a Drmotu byly více než stoprocentní, ale píšťalka rozhodčího Kodla zůstala vždy němá.? Žabovřesky i přes neřízeň muže v černém bojovaly o body až do samého závěru. Až v 91. min., při hře vabank, Borek pečetil výhru na 2:0. Pravdou zůstává, že domácí si vytvořili řadu šancí, ale v koncovce byli žalostní.

Doufám, že se tedy aspon na Bukovsko řekne třem,čtyřem dorostencum at jdou hrat, že musi....Pak všichni hrajeme s tím že musíme vydržet a hraje se o to hůř.Můj názor...Každej pak muže hrát naplno a když nebude moct tak se vystřídá a nastoupí čerstvej hráč a odvede také maximum...Protože pokud budeme hrát v deseti např. jako se muže stát když nikdo nepujde tak budeme akorát nasraný a nikoho to nebude bavit
Jen krátce k zápasu. Kvalitní začátek, za stavu 1:0 neproměněná šance, potom gól na 1:1, druhý po standarce hlavou ze zadní tyče. Druhý poločas snaha o fotbal po zemi, což na malém a hrbolatém hřišti, většinou naráželo na dobře bránící zálohu domácích, kteří měli větší prostor dopředu. Vzduchem to bylo úplně zbytečné, protože výšková převaha byla opět na straně domácích a z nakopávánými míči si snadno poradili. Třetí gól z penalty a dosti zahozených šancí domácích. Když už Borek zamířil mezi tyče 2 x vypomohl z bránící čári hráč domácích. Tentokrát jsme neměli ani jednoho zdravého útočníka (Novák, Mulller) nemocni, přesto museli nastoupit a na Jardu Marhouna hrál chlap asi o 60 kg těžší a o 3 hlavy větší. Co se týče dorostenců, jsem rád, že Jarda chodí, a ostatní ať si to přeberou jak chtějí. V dorostu věčně hrát nebudou a mezi chlapama si zahrajou kolikrát víc. Trénink dorostu i mužů bude tento týden společný, v úterý a ve čtvrtek od 17:00 hod. PS: Kdo je nemocnej ať leží doma a dá se do cajku na neděli. Vzhledem k tomu, že budou chybět min. 4 hráči základu, to bude potřeba.
Také nějak nemůžu spát...Dneska jsme hráli dobře první poločas, ale jak jsme dostali třetí gol, tak to bylo vše v pitchi...už jsme si nedokázali přihrát.Nevím proč to nejde.Snad se to rozjede, jak říká Wariy.Také v to věřím a doufám.Je škoda, že se dorostenci nechtějí zapojit do kolektivu.Jedinej Jarda má zájem.Přitom kdyby se tam dva tri vzali, tak to bude také o něčem jiném...Kanty,Diviš a další jsou dobří fotbalisti, jen asi nemají zájem si jít zahrát.Nevím čím to je.Já vždy chtěl hrát co nejvíc a určitě mnoho z vás taky.Tohle by také chtělo nějak změnit....určitě by to bylo ku prospěchu...
jojo, nejde to, nejde. Přemýšlím čím to je, mančaft není špatnej, fotbalisti mezi náma taky jsou, ale dohromady to nějak nejde, ale věřím, že se naše mašina nakonec rozjede...
Turíno jako vždy jsme vedli 1:0 a nakonec prohra 1:3...Chyběl Slezy a ty musíme si to přiznat...Snad budeš na Bukovsko
jak jste hráli.?T.
diky kluci za tu sanci od zakladu,a odehrat s vama celej zapas
Vlčáku nádhernej golik.....napul mi to vyšlo....
Parádní začátek .....druhej poločas už jsme si nedali míč do nohy....je to škoda ale já dostal dvě přihrávky jak kráva jednu do kulí a jednu do zad.....ale hodně tomu pomohl ten terén na pitchu.....dostali jsme se k vápnu a pak už nic.....škoda....tak ve čtvrtek na tréninku zatím zdarec
Vlčák dneska rozhodne....Mám takové tušení a mě odvezou heh...Snad konečně vyhrajeme...
Tak co chlapi dneska žádné bojovné hesla?????????? Copak děje se snad něco?????????????
Pro mančaft: Pánové pouze připomínám, že Jirka Kubíček vybírá příspěvky na tento rok. Je to 500,- Kč, takže to noste, ať nejsou nějaké problémy. PS: Splátkový kalendář se nevede, a ani Turino nemá úlevy, ikdyž mu asi brzy zavřou burzu.
Pro Marhy15 - počítám s tebou, zítra zajdu na zápas dorostu a domluvíme se. Sraz před zápasem na Vltavě je v 15:15, přímo na Vltavě! Jdu si zaběhat, abych se mohl nominovat až někdo z vás odpadne.?
Rád tě tam uvidím Jaroušku...Doufám, že si plácneme vícekrát než jednou zase...spolupráce ze čtyráku je znát....
Tak chlapy a hlavne Pavky v nedeli,jestli to porad plati,tak jdu na 99%,takze na 100%
Pro jmenovce Honzu Viktoru. Díky a taky tě zdravím a ať Vám to s Jendou dobře hází.
P.S. Jestli chodíš na hokej, pozdravuj tam ty naše kluky Naganský.
Tak já mám dnes zápas ve stolním tenisu, takže dorazím až ve čtvrtek.Zatim
Jardo v pohodě.Se stává i jiným kanonýrům.Příště Ti ten centr budu muset dát asi na kule jelikož to by byl jasnej gol, když si tam měl tu svojí fanynku.Třeba ho dáš na Vltavě, když dostaneš pozvánku.Snad zítra dorazím na trénink dorostu, ale dám si jen výběh a lehkou střelbu.Nějak moc mě tahá tříslo zatím
Kluci diky ze ste mne nechali zahrat,tesim se na dalsi sanci...omluvte mi tu tyc měl to bejt gol,treba by pomohl...stava se no.

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>