Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>
for Marhy15: zde se můžeš dočíst více k zápasu na Vltavě.
http://tjvltava.blog.cz/0809/vltava-borek-3-1-2-1
Marhy 15.Náš korespondent je v současné době někde u moře v Thajsku a odpočívá. Dneska jsem tě postrádal na trénoši, ale doufám, že jsi v cajku a v neděli to platí. Já ve čtvrtek nemůžu, tak se domluv s Radkem Benýšků. Zdarec. PS: Slavinka už to rozjela.
k zapasu s vltavou zadnej clanek nebude???
Ve čtvrtek na trénink nejdu a k Vlčákovi dorazím až po 9 až přijedu z Prahy. taky to nebudu přehánět.:-)neboj v 6 budem doma!!!
Turíno:V pátek určitě dorazím.Budu tam tak okolo 20.15...Ale jelikož jdu v sobotu ráno do práce, tak jen lehce...Já za to vzít neumím to si jen Vlčák myslí.Tak zatím zdárec a ve čtvrtek na tréninku.
jo tak to jsem rád:-)Pavol určitě hraje v neděli, takže to asi nedupe.Když bude změna dám vědět.
Karle. Sledujeme výsledky Roudenskýho béčka, bývalý tréňa se na nás chodí dívat, takže o sobě víme. Taky se jim moc zrovna nedaří, teď porazili Hlubockou rezervu 4:0. Hlubocký áčko hrálo taktéž v neděli a na výsledku je to hned znát. Tím samozřejmě nechci zlehčovat vítězství domácích.
Turino, co takhle Pavol? Nemá volno v neděli? Jinak na tvém postu zahrál Jordi velmi zkušeně, ale vzhledem k tomu, že 3 kluci jedou na dovolenou a řádí chřipky, půjdeš na plac.
Pánové, kdo zajde v pátek k Vlčákům na pivo?Já jo a kdo se přidá....třebe takovej Tengy, prej za to umíš vzít:-)T.
Pro diváka:
Nic se mnou není. Jenom jsem měl pracovní povinnosti v Praze a proto jsem nemohl přijet o víkendu do Budějk. Ale v neděli už budu.Snad bude místo aspoň na lavičce:-)T.
co je s Turinem?
to pavka: taky netvrdím, že má pisatel ze žabovřesk pravdu, jen mě zajímalo , jak to bylo. Jak se daří vašemu bývalému trenérovi? jste s ním ve spojení?
Karle. Článek jsem nečetl a jak vidím, dobře jsem udělal. Kdo čte příspěvky Vivaldyňa, a není zrovna zaslepený fanoušek, musí uznat, že jsou objektivní a nestranné. Jsem sice hráč Borku, tak možná to vidím jinak, ale nějak si nepamatuju, že by Žabovřesky měly kopat 2 penalty. Hrál jsem celých 90 minut a gól nebyl Žaovřeskám uznán pro ofsajd, jestli byl nebo ne, tak to opravdu nevím, byl jsem v útoku. Vymlouvat se na rozhodčího, který podle mě pískal rovinu, je dosti trapné a zbytečné. Pravdu má trenér hostí snad pouze v tom, že v koncovce jsme byli opravdu žalostní. Toto je můj názor.
Pro Dana: Tomáš Tengl je hráč na hostování ze Čtyráku, který nějaký čas pro zranění nehrál, ale je to fotbalista a i přes svůj mladý věk, je vidět, že fotbalu rozumí. PS: Trenérem ještě není.
Jenom připomínka starším žákům: zítra tzn. ve středu přátelák s Rudolfovem, sraz v 16:30 na Borku.
Nazdar hoši,koukám že máte nového kouče v osobě pana Tengla. Dlouho jsem na vašich stránkách nebyl...ale po pročtení příspěvků za září koukám že nově nastoupil a v každém příspěvku koučuje obstojně....můj názor
Hodně zdaru do podzimka!
pro vašeho spisovatele: přečetl jsem si článek na stránkách Žabovřesk, kde se píše o 2 jasných penaltách a u vás ani slovo, tak jak to bylo?
Ani napodruhé se Žabovřeskám nepodařilo venku bodovat, i když na kvalitním boreckém stadionu, kde juniorka Dynama ČB hrála svého času třetí ligu, jim k tomu moc nechybělo. Dva jasné fauly uvnitř šestnáctky rozhodčí Kodl ?neviděl? a jeden gól hostím nebyl uznán?

?Do řeči nám po utkání moc nebylo,? přiznal trenér Karel Liebl, který se s takovouto křivdou na trávních okresních soutěží dlouho nesetkal. ?Penaltové fauly na Imberu a Drmotu byly více než stoprocentní, ale píšťalka rozhodčího Kodla zůstala vždy němá.? Žabovřesky i přes neřízeň muže v černém bojovaly o body až do samého závěru. Až v 91. min., při hře vabank, Borek pečetil výhru na 2:0. Pravdou zůstává, že domácí si vytvořili řadu šancí, ale v koncovce byli žalostní.

Doufám, že se tedy aspon na Bukovsko řekne třem,čtyřem dorostencum at jdou hrat, že musi....Pak všichni hrajeme s tím že musíme vydržet a hraje se o to hůř.Můj názor...Každej pak muže hrát naplno a když nebude moct tak se vystřídá a nastoupí čerstvej hráč a odvede také maximum...Protože pokud budeme hrát v deseti např. jako se muže stát když nikdo nepujde tak budeme akorát nasraný a nikoho to nebude bavit
Jen krátce k zápasu. Kvalitní začátek, za stavu 1:0 neproměněná šance, potom gól na 1:1, druhý po standarce hlavou ze zadní tyče. Druhý poločas snaha o fotbal po zemi, což na malém a hrbolatém hřišti, většinou naráželo na dobře bránící zálohu domácích, kteří měli větší prostor dopředu. Vzduchem to bylo úplně zbytečné, protože výšková převaha byla opět na straně domácích a z nakopávánými míči si snadno poradili. Třetí gól z penalty a dosti zahozených šancí domácích. Když už Borek zamířil mezi tyče 2 x vypomohl z bránící čári hráč domácích. Tentokrát jsme neměli ani jednoho zdravého útočníka (Novák, Mulller) nemocni, přesto museli nastoupit a na Jardu Marhouna hrál chlap asi o 60 kg těžší a o 3 hlavy větší. Co se týče dorostenců, jsem rád, že Jarda chodí, a ostatní ať si to přeberou jak chtějí. V dorostu věčně hrát nebudou a mezi chlapama si zahrajou kolikrát víc. Trénink dorostu i mužů bude tento týden společný, v úterý a ve čtvrtek od 17:00 hod. PS: Kdo je nemocnej ať leží doma a dá se do cajku na neděli. Vzhledem k tomu, že budou chybět min. 4 hráči základu, to bude potřeba.
Také nějak nemůžu spát...Dneska jsme hráli dobře první poločas, ale jak jsme dostali třetí gol, tak to bylo vše v pitchi...už jsme si nedokázali přihrát.Nevím proč to nejde.Snad se to rozjede, jak říká Wariy.Také v to věřím a doufám.Je škoda, že se dorostenci nechtějí zapojit do kolektivu.Jedinej Jarda má zájem.Přitom kdyby se tam dva tri vzali, tak to bude také o něčem jiném...Kanty,Diviš a další jsou dobří fotbalisti, jen asi nemají zájem si jít zahrát.Nevím čím to je.Já vždy chtěl hrát co nejvíc a určitě mnoho z vás taky.Tohle by také chtělo nějak změnit....určitě by to bylo ku prospěchu...
jojo, nejde to, nejde. Přemýšlím čím to je, mančaft není špatnej, fotbalisti mezi náma taky jsou, ale dohromady to nějak nejde, ale věřím, že se naše mašina nakonec rozjede...
Turíno jako vždy jsme vedli 1:0 a nakonec prohra 1:3...Chyběl Slezy a ty musíme si to přiznat...Snad budeš na Bukovsko

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>