Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>
Nazdárek bando. Doufám, že jste se trošku proběhli a natrénovali ty standartky. Nevím, jak vám, ale mě se Vari ještě neozval, takže asi fakt bude v tý Paříži a jestli bude na mač, to neví ani on sám. Taky nad tím dumám, proč to moc nejde, a vychází mi jediná varianta. Dvořák do útoku. Vzadu jsem stejně devátej a zatím se dělím o nejlepšího střelce. Celej život jsem hrál v útoku a na starý kolena se trápím na stoperu. Beni musíme to změnit. Jinak zítra si jdu lehce zaběhat a v sobotu 24 hodinovka v práci. Takže na mač budu řádně nevyspalej. Zdarec Slavia je válec.
Nevzpomínám si,kdy jsme nějakej kopali. Tak dnes je můžeme potrénovat.Pívko bych si schutí dal i za svoje,kdyby bylo na vítězství.
Turíno: To jsem přesně čekal...a také všechny trestnáky za vápnem což?!Ale já se tomu nebráním.... :-)
Pánové, tak Tengy má jasnou penaltu, když nějaká bude:-)T.
Dnes jsem v práci malinko přemýšlel nad tím, proč se nedaří ty výsledky.Dospěl jsem k názoru, že udělám takovou malou motivačku na nadcházející zápas s Dolním Bukovskem.Jelikož jsem vám zatím moc nepomohl.Takže kluci, když se vyhraje, tak každému zaplatím dvě piva po zápase, ať už na hřišti nebo v hospodě na Borku.Posedíme a oslavíme.Kdo řídí, tak si dá čajík nebo džusík.Už se to musí nějak zvednout.Doufám, že se to povede a rád vás pozvu.Platí to pro každého z vás, kdo nastoupí a bude na lavici.Doufám, že vám to přidá na nasazení a půjdeme tomu naproti.Já co slíbím, tak dodržím.Takže ať se daří.Za každý gol co bych náhodou dal já a vyhrálo se, pivo navíc každému.Mějte se a na tréninku dnes čaudy

PS: Jinak doufám, že k Vlčákovi do pizerky nás dorazí více v pátek na 21h aspon posedet.
Pavkahosin: seš domluvenej nějak z dorostencema, aby šli aspon tri za nas v nedeli?!Ja se jich zítra také zeptám a trochu jim promluvím do duše.Kdo všechno má chybět kromě Slezyho kterej do toho buší někde kdesi v teplíčku?!
Pavkahosin:v utery sem nebyl kvuli tomu ze sem se necitil vpohode,mozna vynecham i zitra abych byl na vykend fit a pripraven jak na dorost tak na vas....jo a dik pocitam s tim
for Marhy15: zde se můžeš dočíst více k zápasu na Vltavě.
http://tjvltava.blog.cz/0809/vltava-borek-3-1-2-1
Marhy 15.Náš korespondent je v současné době někde u moře v Thajsku a odpočívá. Dneska jsem tě postrádal na trénoši, ale doufám, že jsi v cajku a v neděli to platí. Já ve čtvrtek nemůžu, tak se domluv s Radkem Benýšků. Zdarec. PS: Slavinka už to rozjela.
k zapasu s vltavou zadnej clanek nebude???
Ve čtvrtek na trénink nejdu a k Vlčákovi dorazím až po 9 až přijedu z Prahy. taky to nebudu přehánět.:-)neboj v 6 budem doma!!!
Turíno:V pátek určitě dorazím.Budu tam tak okolo 20.15...Ale jelikož jdu v sobotu ráno do práce, tak jen lehce...Já za to vzít neumím to si jen Vlčák myslí.Tak zatím zdárec a ve čtvrtek na tréninku.
jo tak to jsem rád:-)Pavol určitě hraje v neděli, takže to asi nedupe.Když bude změna dám vědět.
Karle. Sledujeme výsledky Roudenskýho béčka, bývalý tréňa se na nás chodí dívat, takže o sobě víme. Taky se jim moc zrovna nedaří, teď porazili Hlubockou rezervu 4:0. Hlubocký áčko hrálo taktéž v neděli a na výsledku je to hned znát. Tím samozřejmě nechci zlehčovat vítězství domácích.
Turino, co takhle Pavol? Nemá volno v neděli? Jinak na tvém postu zahrál Jordi velmi zkušeně, ale vzhledem k tomu, že 3 kluci jedou na dovolenou a řádí chřipky, půjdeš na plac.
Pánové, kdo zajde v pátek k Vlčákům na pivo?Já jo a kdo se přidá....třebe takovej Tengy, prej za to umíš vzít:-)T.
Pro diváka:
Nic se mnou není. Jenom jsem měl pracovní povinnosti v Praze a proto jsem nemohl přijet o víkendu do Budějk. Ale v neděli už budu.Snad bude místo aspoň na lavičce:-)T.
co je s Turinem?
to pavka: taky netvrdím, že má pisatel ze žabovřesk pravdu, jen mě zajímalo , jak to bylo. Jak se daří vašemu bývalému trenérovi? jste s ním ve spojení?
Karle. Článek jsem nečetl a jak vidím, dobře jsem udělal. Kdo čte příspěvky Vivaldyňa, a není zrovna zaslepený fanoušek, musí uznat, že jsou objektivní a nestranné. Jsem sice hráč Borku, tak možná to vidím jinak, ale nějak si nepamatuju, že by Žabovřesky měly kopat 2 penalty. Hrál jsem celých 90 minut a gól nebyl Žaovřeskám uznán pro ofsajd, jestli byl nebo ne, tak to opravdu nevím, byl jsem v útoku. Vymlouvat se na rozhodčího, který podle mě pískal rovinu, je dosti trapné a zbytečné. Pravdu má trenér hostí snad pouze v tom, že v koncovce jsme byli opravdu žalostní. Toto je můj názor.
Pro Dana: Tomáš Tengl je hráč na hostování ze Čtyráku, který nějaký čas pro zranění nehrál, ale je to fotbalista a i přes svůj mladý věk, je vidět, že fotbalu rozumí. PS: Trenérem ještě není.
Jenom připomínka starším žákům: zítra tzn. ve středu přátelák s Rudolfovem, sraz v 16:30 na Borku.

<< < 125 126 127 [128] 129 130 131 > >>