Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 126 127 128 [129] 130 131 132 > >>
jak jste hráli.?T.
diky kluci za tu sanci od zakladu,a odehrat s vama celej zapas
Vlčáku nádhernej golik.....napul mi to vyšlo....
Parádní začátek .....druhej poločas už jsme si nedali míč do nohy....je to škoda ale já dostal dvě přihrávky jak kráva jednu do kulí a jednu do zad.....ale hodně tomu pomohl ten terén na pitchu.....dostali jsme se k vápnu a pak už nic.....škoda....tak ve čtvrtek na tréninku zatím zdarec
Vlčák dneska rozhodne....Mám takové tušení a mě odvezou heh...Snad konečně vyhrajeme...
Tak co chlapi dneska žádné bojovné hesla?????????? Copak děje se snad něco?????????????
Pro mančaft: Pánové pouze připomínám, že Jirka Kubíček vybírá příspěvky na tento rok. Je to 500,- Kč, takže to noste, ať nejsou nějaké problémy. PS: Splátkový kalendář se nevede, a ani Turino nemá úlevy, ikdyž mu asi brzy zavřou burzu.
Pro Marhy15 - počítám s tebou, zítra zajdu na zápas dorostu a domluvíme se. Sraz před zápasem na Vltavě je v 15:15, přímo na Vltavě! Jdu si zaběhat, abych se mohl nominovat až někdo z vás odpadne.?
Rád tě tam uvidím Jaroušku...Doufám, že si plácneme vícekrát než jednou zase...spolupráce ze čtyráku je znát....
Tak chlapy a hlavne Pavky v nedeli,jestli to porad plati,tak jdu na 99%,takze na 100%
Pro jmenovce Honzu Viktoru. Díky a taky tě zdravím a ať Vám to s Jendou dobře hází.
P.S. Jestli chodíš na hokej, pozdravuj tam ty naše kluky Naganský.
Tak já mám dnes zápas ve stolním tenisu, takže dorazím až ve čtvrtek.Zatim
Jardo v pohodě.Se stává i jiným kanonýrům.Příště Ti ten centr budu muset dát asi na kule jelikož to by byl jasnej gol, když si tam měl tu svojí fanynku.Třeba ho dáš na Vltavě, když dostaneš pozvánku.Snad zítra dorazím na trénink dorostu, ale dám si jen výběh a lehkou střelbu.Nějak moc mě tahá tříslo zatím
Kluci diky ze ste mne nechali zahrat,tesim se na dalsi sanci...omluvte mi tu tyc měl to bejt gol,treba by pomohl...stava se no.
Utkání 4.kola OP staších žáků Borek-Římov plánované na neděli 28.9.2008 začne na přání Římova až ve 14:00 hod. (tzn. jako předzápas mužů)...
Jasně, chleba stejně levnější nebude a příště do toho dáme zase všechno a buď to vyjde nebo ne. Nedělejme z fotbalu tragédii. Jestli tento web sleduje někdo z Dřítně, tak bych prosil, aby tomu pomeznímu, který mával na lajně, někdo vysvětlil slovo ofsajd. Vypadáto až směšně, když se hraje na půlce, žádná přihrávka dopředu nejde a on mává s praporkem jak blázen. Nechci spekulovat jestli je takovej horlivej fanda, nebo to prostě neumí, ale zbytečně pak jsou na hřišti emoce a fotbalu to neprospívá.
Jo, tak já nechci rozvíjet nějakou debatu o tom, jesli měli lidi z áčka nebo ne, prostě se mi zdá jen divný, že stejnej mančaft dal do té doby 1 gól a dostal jich 9. Soupeř byl lepší v koncovce a to rozhodlo o tom, že si odvezli všechny body. No co, je to jen fotbal, vyhrajeme příště ;)
Blahy vystihl si to přesně, že druhý poločas už jsme neměli míče.Teda nevím jak Slezy, ale já vůbec.Tak snad se to poddá v dalších zápasech.Až se sehrajeme více.Nesmíte se bát mi dát míč když si zařvu ikdyž mám hráče za zády.Narazím si s vámi a jdeme do přečíslení.Chtělo by to potrenovat na tréninku ve čtvrtek třeba.škoda těch šancí bylo jich hodně a opět nic.Výsledek je pro nás docela krutý.Snad budeme mít více štěstí na Vltavě.V uterý bych se měl ukázat snad bude dorostenců dost.Jinak pěkný večer všem.
Waryi, ať přijel kdokoliv, tuhle debatu už bych nerozjížděl, Stejně to nikam nevede.
Pro mančaft: úterní trénink mužů odpadá bez náhrady. Sejdeme se až ve čtvrtek od 17:00 hod. Zápas v neděli na Vltavě je už od 16:00 hod. Zdarec.

<< < 126 127 128 [129] 130 131 132 > >>