Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 127 128 129 [130] 131 132 133 > >>
No jo, nejsem gólman, naposledy jsem stabilně chytal před x lety, druhej gól beru na sebe, ale teď už s tím nic nenadělám, snad se Kubajz dá brzy do pořádku a nebo konečně vypomůže Pavol Švantner, teď bychom ho potřebovali jako sůl. Myslím, že tvrzení, že s tím co soupeř dnes přivezl je kádr se kterým hrál předchozí zápasy je absolutní blábol, není přece nic špatnýho přiznat, že když se nedařilo, přišli pomoct kluci z "áčka"...
Museli jsme improvizovat vzhledem k tomu, že nebyl golman chytal hráč z pole. Šance a hlavně důraz v útočné fázi rozhodl a druhý poločas se nám nepodařilo dát kontaktní gól a pak už to bylo o snaze a fotbalovost se vytratila. Nevím, jestli s takovýmhle mančaftem hrajete od začátku, ale jestli jo, tak nechápu proč jste ještě tam kde jste. Neznám váš tým, ale určitě jste to trošku oživili o kluky z áčka, a bylo znát, že makali celejch 90 min. My jsme za dané situace, kdy 3 kluci hráli pomalu s horečkou a se třemi dorostencemi předvedli maximum možného a nic jsme neodflákli. Ať se daří. Ahoj
Dostali jste pekne.Ale musím uznat, že to byl vyrovnaný zápas a rozhodlo proměnování šancí.Máte šikovného Tengla se Slezákem.Měli by jste jich více využívat.První poločas nejlepší na hřišti a druhý už neměli balony.Podle toho také vypadala vaše hra.Ale je to jen názor.Jinak hodně štěstí do dalších bojů a díky za tři body

Zdravím touto cestou svého jmenovce Honzu Viktoru.
P.S Jsem z Litvínova a společně se svým synem taky Honzou brázdíme vody národní házené za KNH LITVÍNOV.
Takže Viky,ať ti to kope!!!!!!!!!!!
No jasně o ničem jiném jsem ani neuvažoval, na podzimní plískanice je to nejlepší volba :))))
Wariy kup si tarfy.
Turíno, doufám že jsi domluvenej s Pavolem na neděli a že přijde. Kubajs to bude mít tak tak a možná to nestihne. Takže se těším na novou posilu. Hlavně nazapomeň na registračku. Čus v neděli.
Neboj, zítra je dojdu prubnout, popřípadě nazuju staré, jeden zápas ještě vydrží ;) Jsem dost starej abych věděl jak to chodí s novejma kopnama. Když si tak spočítám kolik jsem utratil za celej život za kopačky, tak by za to bylo docela slušný auto...
Takže budeš použitelnej tak na 15 minut, pak pucghejře jak kra...:-)
nazdar hoši, tak mě mrzí , že jsem se nemohl zúčastnit včerejšího tréninku, ale aspoň jsem se řádně omluvil a v kapse mám dva certifikační listy :))))
dnes dojdu koupit nový střelky, tak se soupeři můžou těšit ;)
pánové, taktika bude jednoduchá. Dát 4 fíky a získat tři body. Střílejte bomby do šibenic a bude to v pohodě. Na pivko se nedostavím, tak si dejte za mě. V neděli srat v 16:15 hod. na hřišti. PS: Slavia je věčná.
Vlčáku já dorazím určitě.Dělám v Igy do 20h takže hned pak vyrážím k tobě na pivko a večeři.Nějakou specialitku.Stravenky berete doufám :-).Jinak co se týče zápasu.Zkusil bych hrát 4-5-1.V záloze z prava Venca,střed Jordy defenzivni,Slezy behavej,vlevo Martin Petrů a ja bych zkusil takovýho podhrotovýho.Když to nepujde tak by se to předělalo.Vepředu Čoly.Ale tak je tady od toho trenér, takže to necháme na něm.Doufám, že zítra se tam ukáže ještě někdo u Vlčáka.Zatím zdárec
Zdar chlapci, tak snad to bude v neděli dobrý, hlavně v záloze. Dneska na tréninku to vypadalo, že by to mohlo v záloze klapat. Tomáš to má pořád v noze a Slezíňu to oběhá. Tak jsem na to zvědavý. Zítra tzn. v pátek večer přijdou kluci(Turíno, Tengy, Martin Petrů) na pivko tak kdo by chtěl může přijít taky do pizzerky, jinak zdarec v neděli.
To Beny.....Začíná to Jdi pak do ...a ten zbytek by stejně cenzura nepustila:-)
Zatim je jasné že bude běhavý defenzivní Martin.Vyhovíme si, takže to bude pokaždé jinak. Uvidíme jak dlouho to tam vydržím v neděli, SNAD CO NEJDELE.Pořád jen posiluju :-).Věřím, že nám to s Martinem bude fungovat.tak v pět na tréninku zdárec
Tome, plánuju, že už se s Martinem od sebe nehnete a konečně mě vyřadíte z toho běhavýho postu. Jen nevím, kdo bude hrát toho běhavýho, když oba lítáte jako blázni. Začíná být v záloze nějaký přetlak, ale to je dobře, teď ještě uděláme konkurenci v obraně a pak se podíváme na útočníky.
Pájo už se těšíme.Docela rád bych na konec tréninku zkusil hrát proti dorostu jestli zbyde cas at si to s Martinem zkusime ve stredu zálohy.Jinak v pět na tréninku zatím
No hlavně, že jsi se nevrátil z hradu. Je ti jasný, že teď budeš zahřejvat se mnou lavici. V neděli má volnej termín, tak ať kouká přijet, protože Kubajs neví jestli bude na zápas. Teď jsem nastudoval nějakou brožuru, tak to hned na vás dneska vybalím na trénoši.
Je vidět,že tu velkou hlavu nemáš nadarmo.
Tak už je to pánové ofiko, jakorát jsem se vrátil ze svazu! Máme Pala do 2009:-).T.

<< < 127 128 129 [130] 131 132 133 > >>