Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 127 128 129 [130] 131 132 133 > >>
Neboj, zítra je dojdu prubnout, popřípadě nazuju staré, jeden zápas ještě vydrží ;) Jsem dost starej abych věděl jak to chodí s novejma kopnama. Když si tak spočítám kolik jsem utratil za celej život za kopačky, tak by za to bylo docela slušný auto...
Takže budeš použitelnej tak na 15 minut, pak pucghejře jak kra...:-)
nazdar hoši, tak mě mrzí , že jsem se nemohl zúčastnit včerejšího tréninku, ale aspoň jsem se řádně omluvil a v kapse mám dva certifikační listy :))))
dnes dojdu koupit nový střelky, tak se soupeři můžou těšit ;)
pánové, taktika bude jednoduchá. Dát 4 fíky a získat tři body. Střílejte bomby do šibenic a bude to v pohodě. Na pivko se nedostavím, tak si dejte za mě. V neděli srat v 16:15 hod. na hřišti. PS: Slavia je věčná.
Vlčáku já dorazím určitě.Dělám v Igy do 20h takže hned pak vyrážím k tobě na pivko a večeři.Nějakou specialitku.Stravenky berete doufám :-).Jinak co se týče zápasu.Zkusil bych hrát 4-5-1.V záloze z prava Venca,střed Jordy defenzivni,Slezy behavej,vlevo Martin Petrů a ja bych zkusil takovýho podhrotovýho.Když to nepujde tak by se to předělalo.Vepředu Čoly.Ale tak je tady od toho trenér, takže to necháme na něm.Doufám, že zítra se tam ukáže ještě někdo u Vlčáka.Zatím zdárec
Zdar chlapci, tak snad to bude v neděli dobrý, hlavně v záloze. Dneska na tréninku to vypadalo, že by to mohlo v záloze klapat. Tomáš to má pořád v noze a Slezíňu to oběhá. Tak jsem na to zvědavý. Zítra tzn. v pátek večer přijdou kluci(Turíno, Tengy, Martin Petrů) na pivko tak kdo by chtěl může přijít taky do pizzerky, jinak zdarec v neděli.
To Beny.....Začíná to Jdi pak do ...a ten zbytek by stejně cenzura nepustila:-)
Zatim je jasné že bude běhavý defenzivní Martin.Vyhovíme si, takže to bude pokaždé jinak. Uvidíme jak dlouho to tam vydržím v neděli, SNAD CO NEJDELE.Pořád jen posiluju :-).Věřím, že nám to s Martinem bude fungovat.tak v pět na tréninku zdárec
Tome, plánuju, že už se s Martinem od sebe nehnete a konečně mě vyřadíte z toho běhavýho postu. Jen nevím, kdo bude hrát toho běhavýho, když oba lítáte jako blázni. Začíná být v záloze nějaký přetlak, ale to je dobře, teď ještě uděláme konkurenci v obraně a pak se podíváme na útočníky.
Pájo už se těšíme.Docela rád bych na konec tréninku zkusil hrát proti dorostu jestli zbyde cas at si to s Martinem zkusime ve stredu zálohy.Jinak v pět na tréninku zatím
No hlavně, že jsi se nevrátil z hradu. Je ti jasný, že teď budeš zahřejvat se mnou lavici. V neděli má volnej termín, tak ať kouká přijet, protože Kubajs neví jestli bude na zápas. Teď jsem nastudoval nějakou brožuru, tak to hned na vás dneska vybalím na trénoši.
Je vidět,že tu velkou hlavu nemáš nadarmo.
Tak už je to pánové ofiko, jakorát jsem se vrátil ze svazu! Máme Pala do 2009:-).T.
Blahy těší mě, že si myslíš že jsem přesvědčil o tom tam hrát.Potřebuju nabrat svalovou hmotu a více fyzičky, abych to tam zvládl odehrát devadesát minut.Ve čtyráku jsem hrával zálohu levou střední,také v utoku.Uvidíme kde mi to tady sedne nejlépe.Vždy jsem hrál ofenzivně a rád bych to ukázal i tady.Věřím že by nám to s Martinem klapalo,dokážeme si vyhovět.Hlavně se známe.Uvidíme v neděli s čím na vás vyrukujeme.ZAtim zdarec a v pet na treninku.
Blahy, máš pravdu a muž s čelenkou byl nová posila Tomáš Tengl. Původně hrával vlevo, ale už je jasný, kde bude jeho post. Jako jeden z trenérů vím, kde nás tlačí bota a pracuje se na tom. Jsme prostě mančaft, kterému spíše sedí běhavé mužstvo, než to typu Bavorovic, nebo Chrášťan, kdy starý kozáci to podrží a kopnou dopředu na velký kluky. Ale možná by jsme chtěli hodně, hrajeme III/třídu a jsem rád, že novým klukům se u nás líbí a mají radost ze športu. Díky za přispěvek a v neděli (možná už s Pavolem), ahoj.
To je jasné to chápu.Martin to tam oběhá a potřebujete někoho kdo vám tam dá hlavu a patu, přihrávku po zemi za obránce a právě proto si myslím, že ten s čelenkou i za tu chvili přesvědčil o tom, že by to mohl být post pro něj a pro vás zkvalitnění středu hřiště.JInak obranou řadu a útok máte velice pevný.Potrénujte a v neděli doufám ještě bez Pavola :-)
Blahy máš naprostou pravdu. Střední záloha je náš největší problém. Máme tam našeho nejlepšího hráče Slezáka,ale k němu zkoušíme pokaždé někoho jiného. Je to tím,že před sezonou jsme nevěděli jestli nás bude vůbec jedenáct. kluci co přišli se pomalu rozkoukávaj a zabudovávaj do mužstva. Všechno chce svůj čas a já věřím,že tento post určitě zkvalitníme. Jinak dík.
Pokud vám můžu něco říci, když jsem se byl podívat na vás v neděli, tak jste hráli celkem dobře.Bylo tam pár nedostatků hlavně ve střední záloze.chybí vám tam člověk, který by podržel míč a narazil si s někým a rozdal to do křídla.Ve druhém poločase tam nastoupil na chvíli od vás někdo s čelenkou a ten si ten míč dokázal podržet a rozdat ho.Tam bych viděl velkou sílu.Měli jste vyhrát jelikož Bavorky měli jen ty standartky.Uvidime jak to dopadne v nedeli u vás.Hodně zdaru a ať vyhraje ten lepší.
Pro mančaft: Nevím, jestli stihnu dnešní trénink, protože od rána sedím na netu a čekám, až se uvolní nějaké místo pro přihlášení na předměty na VŠ. Když to stihnu, přijdu, jinak opravdu budu čučet do počítače a čekat na svou šanci. Děkuji za pochopení. Ve čtvrtek budu určitě.
souhlasím s pavkou, ty dva smazané příspěvky přesně splňovaly poslední část souvětí o pravidlech fóra... Co tím chtěl básník říci je mi fakt záhadou...

<< < 127 128 129 [130] 131 132 133 > >>