Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>
Parádně řečeno orgáne.T.
S tvým názorem nesouhlasím, ale kdyby jsme se chtěli jen chvástat a plácat si po ramenou, tak to uděláme jak píšeš, ale tak to nebude. Jen nechceme, aby to vypadlo jako na ostatních diskuzích, kde to opravdu je hnus, sprostota a osobní urážky. Určitě se nedaří vše, jak by jsme si přáli, ale děláme co se dá. Jestli máš nějaký nápad, připomínku, nebo názor, který nám pomůže v naší práci, tak sem s ním. Nejsme namyšlení ani mistři světa, a věcná kritika nás posune dopředu. Ale ubohé výkřiky nějakého Alíka, to opravdu nechceme. Pro něj jsou jiné weby, kterých je myslím dost. Díky za pozornost.
tak to si dovolím s tebou nesouhlasit. ale pokud chcete slyšet jen to dobré, tak si to tu opatřete heslem a piště si jen mezi sebou.
Odstraněný příspěvek plně splňoval parametry, které jsou uvedeny výše. Nebojíme se žádné kritiky, ale musí to mít trošku úroveň.
hoši, koukám, že jste na stránkách zavedli cenzuru....
JÉÉÉÉÉ ČLÁNEK JE ODVÁŽNEJ.VŠE SE ČASEM DOSTAVÍ....DU SI ZABĚHAT KLOUČCI TŘICETILETÝ...
Na první straně je článek k poslednímu zápasu ;)
Je to škoda, že jsme dnes nevyhráli, ale aspoň jsme bojovali s takovým soupeřem a počasím je to víc o bojovnosti než fotbale, ale i takový zápasy jsou. Je ještě fůra věcí ke zlepšování hlavně v záloze vlastně nezůstal kámen na kameni. Přesto všechno je důležitý, že jsme nakonec dokázali z venku přivézt bod.
Pánové chci vám moc poděkovat za to, že jste mi umožnili po takové době nastoupit v zápase a dát mi šanci si zahrát fotbal.Nic jsem si nepřál víc, než opět nastoupit celých pět let s číslem devět a hrát fotbal.Ten gol, to je jen taková třešnička na dortu.Škoda, že se nevyhrálo.Dnes jsem nejštastnější na světě.Ještě jednou díky vám všem.Uvidime se v utery na treninku.
Bavorovice B: Borek 3:3. Ikdyž Borek 2x vedl, nakonec zachránil bod až 2 min před koncem. Proti zkušenému mužstvu domácích, se Borek těžko prosazoval a domácí těžili hlavně ze standartek a z výškové převahy. Během zápasu museli hosté často měnit sestavu, což se projevilo hlavně v záložní řadě, kde se ukázala nesehranost. Borek tentokrát nabídl hlavně bojovnost a konečný výsledek je přes šance na obou stranách spravedlivý. Kladem zápasu je určitě fakt, že za Borek se trefili posily (Muller, Tengl, Petr). Tomáš Teng po dlouhé herní odmlce prokázal jasně, že fotbal hrát umí a bude jistě přínosem do záložní řady. PS: tréninky mužů opět út,čt od 17:00 hod.
Tak pánové, držím zítra palce a přeju i kapku štěstí. Starším žákům dnes přáno v Hradech nebylo. Koukejte bodovat, ať se nám na "borecký" pumpě neškleběj :-)
Ahoj Blahy, Honzu Petru znam moc dobre a je pravda, ze jsme spolu hravali za ctyrak.Moc ho pozdravuj.Jsem na Borku, protoze jsem chtel splnit slib Martinovi a protoze bych si rad zahral v dobre parte a pro radost.Jestli v sobotu nastoupim nebo ne, to je na trenerovi.Ja ti muzu jen rict, ze jsem pripraven nastoupit a poprat se o kazdy mic.
To je škoda.Beztak se přijedu podívat.Honza Petrů říkal,že Tengl hrával KP mužů s ním ve čtyráku.Docela koukal, že je u vás.Toho si také budete šetřit na nás?!To abychom nedostali výklep.Hodně zdaru.
Blahy, ligistu zítra nepředstavíme, spíš až příští týden na vás, ale věřím, že předvedeme pěkný fotbal pro diváky a hlavně své fanoušky. Ambice nemáme žádné, jen vyhrát každý zápas a bavit se fotbalem. Výsledky nějak moc neřešíme.
Koukám, že Borek si dělá ambice vysoké.Kvalitní posily jste si přivedly.Zítra se na vás přijedu podívat, jelikož příští víkend hrajeme u vás.Doufám, že představíte nové akvizice.Jsem na ligistu zvědavý.Hodně štěstí zítra.
Pánové, sestavu na zítřejší mač už mám hotovou. Nebojte budu na lávce. Taky si dneska zkontroluju dodržení životospávy tj. jdu k Fikotům a Viki je v práci, takže mi to ohlídá.
koukám na to to tu lítá a těch informací )))))
Turíno jasan, když mi to stav dovolí a drahá odveze tak jsem tam.
Jo a hraje se až v neď že?T:-)
Beny koukej nás aspoň dojet potpořit na zápas ...do Bav to nemáš tak daleko a zbytek zařídíme na hřišti. Du nA jedenáctku ...:-)Turíno

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>