Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>
Je to škoda, že jsme dnes nevyhráli, ale aspoň jsme bojovali s takovým soupeřem a počasím je to víc o bojovnosti než fotbale, ale i takový zápasy jsou. Je ještě fůra věcí ke zlepšování hlavně v záloze vlastně nezůstal kámen na kameni. Přesto všechno je důležitý, že jsme nakonec dokázali z venku přivézt bod.
Pánové chci vám moc poděkovat za to, že jste mi umožnili po takové době nastoupit v zápase a dát mi šanci si zahrát fotbal.Nic jsem si nepřál víc, než opět nastoupit celých pět let s číslem devět a hrát fotbal.Ten gol, to je jen taková třešnička na dortu.Škoda, že se nevyhrálo.Dnes jsem nejštastnější na světě.Ještě jednou díky vám všem.Uvidime se v utery na treninku.
Bavorovice B: Borek 3:3. Ikdyž Borek 2x vedl, nakonec zachránil bod až 2 min před koncem. Proti zkušenému mužstvu domácích, se Borek těžko prosazoval a domácí těžili hlavně ze standartek a z výškové převahy. Během zápasu museli hosté často měnit sestavu, což se projevilo hlavně v záložní řadě, kde se ukázala nesehranost. Borek tentokrát nabídl hlavně bojovnost a konečný výsledek je přes šance na obou stranách spravedlivý. Kladem zápasu je určitě fakt, že za Borek se trefili posily (Muller, Tengl, Petr). Tomáš Teng po dlouhé herní odmlce prokázal jasně, že fotbal hrát umí a bude jistě přínosem do záložní řady. PS: tréninky mužů opět út,čt od 17:00 hod.
Tak pánové, držím zítra palce a přeju i kapku štěstí. Starším žákům dnes přáno v Hradech nebylo. Koukejte bodovat, ať se nám na "borecký" pumpě neškleběj :-)
Ahoj Blahy, Honzu Petru znam moc dobre a je pravda, ze jsme spolu hravali za ctyrak.Moc ho pozdravuj.Jsem na Borku, protoze jsem chtel splnit slib Martinovi a protoze bych si rad zahral v dobre parte a pro radost.Jestli v sobotu nastoupim nebo ne, to je na trenerovi.Ja ti muzu jen rict, ze jsem pripraven nastoupit a poprat se o kazdy mic.
To je škoda.Beztak se přijedu podívat.Honza Petrů říkal,že Tengl hrával KP mužů s ním ve čtyráku.Docela koukal, že je u vás.Toho si také budete šetřit na nás?!To abychom nedostali výklep.Hodně zdaru.
Blahy, ligistu zítra nepředstavíme, spíš až příští týden na vás, ale věřím, že předvedeme pěkný fotbal pro diváky a hlavně své fanoušky. Ambice nemáme žádné, jen vyhrát každý zápas a bavit se fotbalem. Výsledky nějak moc neřešíme.
Koukám, že Borek si dělá ambice vysoké.Kvalitní posily jste si přivedly.Zítra se na vás přijedu podívat, jelikož příští víkend hrajeme u vás.Doufám, že představíte nové akvizice.Jsem na ligistu zvědavý.Hodně štěstí zítra.
Pánové, sestavu na zítřejší mač už mám hotovou. Nebojte budu na lávce. Taky si dneska zkontroluju dodržení životospávy tj. jdu k Fikotům a Viki je v práci, takže mi to ohlídá.
koukám na to to tu lítá a těch informací )))))
Turíno jasan, když mi to stav dovolí a drahá odveze tak jsem tam.
Jo a hraje se až v neď že?T:-)
Beny koukej nás aspoň dojet potpořit na zápas ...do Bav to nemáš tak daleko a zbytek zařídíme na hřišti. Du nA jedenáctku ...:-)Turíno
Beny, to tam maj takový škaredý sestřičky, že si chvátal domu, nebo ti nechutnalo nemocniční kafe? Sraz před nedělním zápasem je v 16:15 hod. na hřišti v Bavorovicích. Zdarec.
Tak hoši už jsem doma po operaci kolene a jak tak koukám, parta nám pořád drží. Nevím kdy se k vám připojím, ale palce budu držet určitě.
Jsem vám moc vděčný za šanci s vámi trénovat.Dnes jsem z toho měl skvělý pocit.Opět jsem si zahrál fotbal.Děkuju.KOleno drží a svaly také..V neděli jim ukážeme v Bavorovicích.Nic jsem si nepřál více, než vyběhnout opět na trávník s číslem 9.Snad se mi to poštěstí v neděli.Budu připraven na 100% a k dispozici.Ještě jednou díky a v neděli zdárec
Tak jsem tu tapetu vycistil :) Zpravy se kopirujou vetsinou, kdyz se zprava dlouho pise nebo po odeslani zpravy jeste koukate na tuhle stranku. Ale nejsi prvni komu to tu cistim :)
To ono samo nějak nevím jak se to mohlo stát.Soráč klucí....to každopádně nebylo schválně :)))))
Tomáši, co nám tady tapetuješ? :)))))
Díky moc Turíno.Doufám, že to bude klapat po všech stránkách.Zatím jsem z toho unešenej a snad to půjde.Ve fortuně je pořád něco.Někdy zajděte kdokoliv na kafe do marineru v Igy.Už se těším na trénink...zítra zdárec

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>