Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>
To Beny.....Začíná to Jdi pak do ...a ten zbytek by stejně cenzura nepustila:-)
Zatim je jasné že bude běhavý defenzivní Martin.Vyhovíme si, takže to bude pokaždé jinak. Uvidíme jak dlouho to tam vydržím v neděli, SNAD CO NEJDELE.Pořád jen posiluju :-).Věřím, že nám to s Martinem bude fungovat.tak v pět na tréninku zdárec
Tome, plánuju, že už se s Martinem od sebe nehnete a konečně mě vyřadíte z toho běhavýho postu. Jen nevím, kdo bude hrát toho běhavýho, když oba lítáte jako blázni. Začíná být v záloze nějaký přetlak, ale to je dobře, teď ještě uděláme konkurenci v obraně a pak se podíváme na útočníky.
Pájo už se těšíme.Docela rád bych na konec tréninku zkusil hrát proti dorostu jestli zbyde cas at si to s Martinem zkusime ve stredu zálohy.Jinak v pět na tréninku zatím
No hlavně, že jsi se nevrátil z hradu. Je ti jasný, že teď budeš zahřejvat se mnou lavici. V neděli má volnej termín, tak ať kouká přijet, protože Kubajs neví jestli bude na zápas. Teď jsem nastudoval nějakou brožuru, tak to hned na vás dneska vybalím na trénoši.
Je vidět,že tu velkou hlavu nemáš nadarmo.
Tak už je to pánové ofiko, jakorát jsem se vrátil ze svazu! Máme Pala do 2009:-).T.
Blahy těší mě, že si myslíš že jsem přesvědčil o tom tam hrát.Potřebuju nabrat svalovou hmotu a více fyzičky, abych to tam zvládl odehrát devadesát minut.Ve čtyráku jsem hrával zálohu levou střední,také v utoku.Uvidíme kde mi to tady sedne nejlépe.Vždy jsem hrál ofenzivně a rád bych to ukázal i tady.Věřím že by nám to s Martinem klapalo,dokážeme si vyhovět.Hlavně se známe.Uvidíme v neděli s čím na vás vyrukujeme.ZAtim zdarec a v pet na treninku.
Blahy, máš pravdu a muž s čelenkou byl nová posila Tomáš Tengl. Původně hrával vlevo, ale už je jasný, kde bude jeho post. Jako jeden z trenérů vím, kde nás tlačí bota a pracuje se na tom. Jsme prostě mančaft, kterému spíše sedí běhavé mužstvo, než to typu Bavorovic, nebo Chrášťan, kdy starý kozáci to podrží a kopnou dopředu na velký kluky. Ale možná by jsme chtěli hodně, hrajeme III/třídu a jsem rád, že novým klukům se u nás líbí a mají radost ze športu. Díky za přispěvek a v neděli (možná už s Pavolem), ahoj.
To je jasné to chápu.Martin to tam oběhá a potřebujete někoho kdo vám tam dá hlavu a patu, přihrávku po zemi za obránce a právě proto si myslím, že ten s čelenkou i za tu chvili přesvědčil o tom, že by to mohl být post pro něj a pro vás zkvalitnění středu hřiště.JInak obranou řadu a útok máte velice pevný.Potrénujte a v neděli doufám ještě bez Pavola :-)
Blahy máš naprostou pravdu. Střední záloha je náš největší problém. Máme tam našeho nejlepšího hráče Slezáka,ale k němu zkoušíme pokaždé někoho jiného. Je to tím,že před sezonou jsme nevěděli jestli nás bude vůbec jedenáct. kluci co přišli se pomalu rozkoukávaj a zabudovávaj do mužstva. Všechno chce svůj čas a já věřím,že tento post určitě zkvalitníme. Jinak dík.
Pokud vám můžu něco říci, když jsem se byl podívat na vás v neděli, tak jste hráli celkem dobře.Bylo tam pár nedostatků hlavně ve střední záloze.chybí vám tam člověk, který by podržel míč a narazil si s někým a rozdal to do křídla.Ve druhém poločase tam nastoupil na chvíli od vás někdo s čelenkou a ten si ten míč dokázal podržet a rozdat ho.Tam bych viděl velkou sílu.Měli jste vyhrát jelikož Bavorky měli jen ty standartky.Uvidime jak to dopadne v nedeli u vás.Hodně zdaru a ať vyhraje ten lepší.
Pro mančaft: Nevím, jestli stihnu dnešní trénink, protože od rána sedím na netu a čekám, až se uvolní nějaké místo pro přihlášení na předměty na VŠ. Když to stihnu, přijdu, jinak opravdu budu čučet do počítače a čekat na svou šanci. Děkuji za pochopení. Ve čtvrtek budu určitě.
souhlasím s pavkou, ty dva smazané příspěvky přesně splňovaly poslední část souvětí o pravidlech fóra... Co tím chtěl básník říci je mi fakt záhadou...
Parádně řečeno orgáne.T.
S tvým názorem nesouhlasím, ale kdyby jsme se chtěli jen chvástat a plácat si po ramenou, tak to uděláme jak píšeš, ale tak to nebude. Jen nechceme, aby to vypadlo jako na ostatních diskuzích, kde to opravdu je hnus, sprostota a osobní urážky. Určitě se nedaří vše, jak by jsme si přáli, ale děláme co se dá. Jestli máš nějaký nápad, připomínku, nebo názor, který nám pomůže v naší práci, tak sem s ním. Nejsme namyšlení ani mistři světa, a věcná kritika nás posune dopředu. Ale ubohé výkřiky nějakého Alíka, to opravdu nechceme. Pro něj jsou jiné weby, kterých je myslím dost. Díky za pozornost.
tak to si dovolím s tebou nesouhlasit. ale pokud chcete slyšet jen to dobré, tak si to tu opatřete heslem a piště si jen mezi sebou.
Odstraněný příspěvek plně splňoval parametry, které jsou uvedeny výše. Nebojíme se žádné kritiky, ale musí to mít trošku úroveň.
hoši, koukám, že jste na stránkách zavedli cenzuru....
JÉÉÉÉÉ ČLÁNEK JE ODVÁŽNEJ.VŠE SE ČASEM DOSTAVÍ....DU SI ZABĚHAT KLOUČCI TŘICETILETÝ...

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>