Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>
Blahy těší mě, že si myslíš že jsem přesvědčil o tom tam hrát.Potřebuju nabrat svalovou hmotu a více fyzičky, abych to tam zvládl odehrát devadesát minut.Ve čtyráku jsem hrával zálohu levou střední,také v utoku.Uvidíme kde mi to tady sedne nejlépe.Vždy jsem hrál ofenzivně a rád bych to ukázal i tady.Věřím že by nám to s Martinem klapalo,dokážeme si vyhovět.Hlavně se známe.Uvidíme v neděli s čím na vás vyrukujeme.ZAtim zdarec a v pet na treninku.
Blahy, máš pravdu a muž s čelenkou byl nová posila Tomáš Tengl. Původně hrával vlevo, ale už je jasný, kde bude jeho post. Jako jeden z trenérů vím, kde nás tlačí bota a pracuje se na tom. Jsme prostě mančaft, kterému spíše sedí běhavé mužstvo, než to typu Bavorovic, nebo Chrášťan, kdy starý kozáci to podrží a kopnou dopředu na velký kluky. Ale možná by jsme chtěli hodně, hrajeme III/třídu a jsem rád, že novým klukům se u nás líbí a mají radost ze športu. Díky za přispěvek a v neděli (možná už s Pavolem), ahoj.
To je jasné to chápu.Martin to tam oběhá a potřebujete někoho kdo vám tam dá hlavu a patu, přihrávku po zemi za obránce a právě proto si myslím, že ten s čelenkou i za tu chvili přesvědčil o tom, že by to mohl být post pro něj a pro vás zkvalitnění středu hřiště.JInak obranou řadu a útok máte velice pevný.Potrénujte a v neděli doufám ještě bez Pavola :-)
Blahy máš naprostou pravdu. Střední záloha je náš největší problém. Máme tam našeho nejlepšího hráče Slezáka,ale k němu zkoušíme pokaždé někoho jiného. Je to tím,že před sezonou jsme nevěděli jestli nás bude vůbec jedenáct. kluci co přišli se pomalu rozkoukávaj a zabudovávaj do mužstva. Všechno chce svůj čas a já věřím,že tento post určitě zkvalitníme. Jinak dík.
Pokud vám můžu něco říci, když jsem se byl podívat na vás v neděli, tak jste hráli celkem dobře.Bylo tam pár nedostatků hlavně ve střední záloze.chybí vám tam člověk, který by podržel míč a narazil si s někým a rozdal to do křídla.Ve druhém poločase tam nastoupil na chvíli od vás někdo s čelenkou a ten si ten míč dokázal podržet a rozdat ho.Tam bych viděl velkou sílu.Měli jste vyhrát jelikož Bavorky měli jen ty standartky.Uvidime jak to dopadne v nedeli u vás.Hodně zdaru a ať vyhraje ten lepší.
Pro mančaft: Nevím, jestli stihnu dnešní trénink, protože od rána sedím na netu a čekám, až se uvolní nějaké místo pro přihlášení na předměty na VŠ. Když to stihnu, přijdu, jinak opravdu budu čučet do počítače a čekat na svou šanci. Děkuji za pochopení. Ve čtvrtek budu určitě.
souhlasím s pavkou, ty dva smazané příspěvky přesně splňovaly poslední část souvětí o pravidlech fóra... Co tím chtěl básník říci je mi fakt záhadou...
Parádně řečeno orgáne.T.
S tvým názorem nesouhlasím, ale kdyby jsme se chtěli jen chvástat a plácat si po ramenou, tak to uděláme jak píšeš, ale tak to nebude. Jen nechceme, aby to vypadlo jako na ostatních diskuzích, kde to opravdu je hnus, sprostota a osobní urážky. Určitě se nedaří vše, jak by jsme si přáli, ale děláme co se dá. Jestli máš nějaký nápad, připomínku, nebo názor, který nám pomůže v naší práci, tak sem s ním. Nejsme namyšlení ani mistři světa, a věcná kritika nás posune dopředu. Ale ubohé výkřiky nějakého Alíka, to opravdu nechceme. Pro něj jsou jiné weby, kterých je myslím dost. Díky za pozornost.
tak to si dovolím s tebou nesouhlasit. ale pokud chcete slyšet jen to dobré, tak si to tu opatřete heslem a piště si jen mezi sebou.
Odstraněný příspěvek plně splňoval parametry, které jsou uvedeny výše. Nebojíme se žádné kritiky, ale musí to mít trošku úroveň.
hoši, koukám, že jste na stránkách zavedli cenzuru....
JÉÉÉÉÉ ČLÁNEK JE ODVÁŽNEJ.VŠE SE ČASEM DOSTAVÍ....DU SI ZABĚHAT KLOUČCI TŘICETILETÝ...
Na první straně je článek k poslednímu zápasu ;)
Je to škoda, že jsme dnes nevyhráli, ale aspoň jsme bojovali s takovým soupeřem a počasím je to víc o bojovnosti než fotbale, ale i takový zápasy jsou. Je ještě fůra věcí ke zlepšování hlavně v záloze vlastně nezůstal kámen na kameni. Přesto všechno je důležitý, že jsme nakonec dokázali z venku přivézt bod.
Pánové chci vám moc poděkovat za to, že jste mi umožnili po takové době nastoupit v zápase a dát mi šanci si zahrát fotbal.Nic jsem si nepřál víc, než opět nastoupit celých pět let s číslem devět a hrát fotbal.Ten gol, to je jen taková třešnička na dortu.Škoda, že se nevyhrálo.Dnes jsem nejštastnější na světě.Ještě jednou díky vám všem.Uvidime se v utery na treninku.
Bavorovice B: Borek 3:3. Ikdyž Borek 2x vedl, nakonec zachránil bod až 2 min před koncem. Proti zkušenému mužstvu domácích, se Borek těžko prosazoval a domácí těžili hlavně ze standartek a z výškové převahy. Během zápasu museli hosté často měnit sestavu, což se projevilo hlavně v záložní řadě, kde se ukázala nesehranost. Borek tentokrát nabídl hlavně bojovnost a konečný výsledek je přes šance na obou stranách spravedlivý. Kladem zápasu je určitě fakt, že za Borek se trefili posily (Muller, Tengl, Petr). Tomáš Teng po dlouhé herní odmlce prokázal jasně, že fotbal hrát umí a bude jistě přínosem do záložní řady. PS: tréninky mužů opět út,čt od 17:00 hod.
Tak pánové, držím zítra palce a přeju i kapku štěstí. Starším žákům dnes přáno v Hradech nebylo. Koukejte bodovat, ať se nám na "borecký" pumpě neškleběj :-)
Ahoj Blahy, Honzu Petru znam moc dobre a je pravda, ze jsme spolu hravali za ctyrak.Moc ho pozdravuj.Jsem na Borku, protoze jsem chtel splnit slib Martinovi a protoze bych si rad zahral v dobre parte a pro radost.Jestli v sobotu nastoupim nebo ne, to je na trenerovi.Ja ti muzu jen rict, ze jsem pripraven nastoupit a poprat se o kazdy mic.
To je škoda.Beztak se přijedu podívat.Honza Petrů říkal,že Tengl hrával KP mužů s ním ve čtyráku.Docela koukal, že je u vás.Toho si také budete šetřit na nás?!To abychom nedostali výklep.Hodně zdaru.

<< < 128 129 130 [131] 132 133 134 > >>