Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 129 130 131 [132] 133 134 135 > >>
Blahy, ligistu zítra nepředstavíme, spíš až příští týden na vás, ale věřím, že předvedeme pěkný fotbal pro diváky a hlavně své fanoušky. Ambice nemáme žádné, jen vyhrát každý zápas a bavit se fotbalem. Výsledky nějak moc neřešíme.
Koukám, že Borek si dělá ambice vysoké.Kvalitní posily jste si přivedly.Zítra se na vás přijedu podívat, jelikož příští víkend hrajeme u vás.Doufám, že představíte nové akvizice.Jsem na ligistu zvědavý.Hodně štěstí zítra.
Pánové, sestavu na zítřejší mač už mám hotovou. Nebojte budu na lávce. Taky si dneska zkontroluju dodržení životospávy tj. jdu k Fikotům a Viki je v práci, takže mi to ohlídá.
koukám na to to tu lítá a těch informací )))))
Turíno jasan, když mi to stav dovolí a drahá odveze tak jsem tam.
Jo a hraje se až v neď že?T:-)
Beny koukej nás aspoň dojet potpořit na zápas ...do Bav to nemáš tak daleko a zbytek zařídíme na hřišti. Du nA jedenáctku ...:-)Turíno
Beny, to tam maj takový škaredý sestřičky, že si chvátal domu, nebo ti nechutnalo nemocniční kafe? Sraz před nedělním zápasem je v 16:15 hod. na hřišti v Bavorovicích. Zdarec.
Tak hoši už jsem doma po operaci kolene a jak tak koukám, parta nám pořád drží. Nevím kdy se k vám připojím, ale palce budu držet určitě.
Jsem vám moc vděčný za šanci s vámi trénovat.Dnes jsem z toho měl skvělý pocit.Opět jsem si zahrál fotbal.Děkuju.KOleno drží a svaly také..V neděli jim ukážeme v Bavorovicích.Nic jsem si nepřál více, než vyběhnout opět na trávník s číslem 9.Snad se mi to poštěstí v neděli.Budu připraven na 100% a k dispozici.Ještě jednou díky a v neděli zdárec
Tak jsem tu tapetu vycistil :) Zpravy se kopirujou vetsinou, kdyz se zprava dlouho pise nebo po odeslani zpravy jeste koukate na tuhle stranku. Ale nejsi prvni komu to tu cistim :)
To ono samo nějak nevím jak se to mohlo stát.Soráč klucí....to každopádně nebylo schválně :)))))
Tomáši, co nám tady tapetuješ? :)))))
Díky moc Turíno.Doufám, že to bude klapat po všech stránkách.Zatím jsem z toho unešenej a snad to půjde.Ve fortuně je pořád něco.Někdy zajděte kdokoliv na kafe do marineru v Igy.Už se těším na trénink...zítra zdárec
Potřebovali jsme Kubajsovi v bráně udělat trošku konkruenci, ale Pavol se neustále pohybuje v profi fotbale v Bohemians 1905 (to jsou ti pravý klokani), kde má na starosti golmany. Nepochybuji o tom, že fyzicky bude připraven i do útoku.
Když jsem to viděl někdy na začátku června, kdy nás bylo dohromady 8 lidí a nevěděli jsme co bude a jak budeme lepit sestavu na zápasy a cílem byla jednoznačně záchrana a jak to je teď?!
Podařilo se několik posil a vypadá to, že z boje o záchranu bude to co chceme všichni, zahrát si fotbal pro radost. Poslední zápas taky ukázal, že hrajeme jako tým a táhneme za jeden provaz, když přijde i štěstíčko bude to paráda ;))))
posilou určitě bude, má zkušenosti, tak uvidíte.
Pro T.Tengla. Ještě se moc Tome neznáme, ale vítám tě v klubu. A když tam budeš mít nějakou tutovku,, ve Fortuně,, dej vědět!!!!T.
Pro Kaju: Věř tomu že Pavol bude více než platnou posilou!T.
karle staňku: to je sice pravda, ale měli jsme jen jednoho gólmana. Navíc si myslím, že pro něho nebude problém nastoupit v případě potřeby na hrotu ;)

<< < 129 130 131 [132] 133 134 135 > >>