Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>
Vivaldynu: Přesně popsáno. Klidně můžeš doplnit, že Slezák byl nejlepším hráčem na hřišti. Bylo to tak. Taky jednu zajímavost: dorostenci M.Hučíkovi je 15 let (v minulém ročníku vyhrál krále střelců v OP starších žáků). Takových premiér moc neni.
:-)parádně řečeno, ne nadarmo jsi koučem FK Borek a abych nezapoměl nejlepším střelcem dosavadní sezony:-)T.
a ta malá ryba je kdo?:)
Dnes se domluvilo roční hostování nové posily, která by se měla představit již o víkendu v Bavorovicích. Ty ale Karle myslíš tu velkou rybu. Jelikož se jedná o opravdu velkou rybu, musí se dohodnout některé formality. Do 14 dnů bude hotovo a pak vše zveřejníme.
tak co ta posila?
Info pro všechny: komentář k zápasu s Jankovem už je na úvodní stránce ;)
Jak jsem dnes viděl ochozy, tak máme lepší fanklub než Dynamo - že by to bylo tím, že hrajeme hezčí fotbal? :)))
FK Borek: Jankov C 2:0. Děkuji všem za maximální nasazení, bojovnost a snad už konečně zůstaneme na vítězné vlně. Speciální dík patří hosínksému fans klubu, a v neděli se uvidíme v Babech. Tento týden jsou tréninky dorostu i mužů v Út a Čt od 17:00 hod. Benymu přeju ať operace dopadne dobře a brzy se vrátí na plac.
Tréninky starších žáků budou od září pokračovat 2x týdně, středa-pátek, začátek 16:30 hod. Samozřejmě se mohou účastnit i mladší.
Pro pana Vajgela: Koukám, že v Borovanech to bude těžký pro každej mančaft. Jestli máte zítra čas, zajděte se podívat na Borek. Mančaft bude komplet, tak snad předvedeme něco pro náročného fotbalového fanouška. Turíno, koukal jsem na rozpis a ten chlapík, by v pohodě stíhal 6 zápasů.
Turíno, už se soustřeď na nedělní mač, aby jsi už konečně dal góly do té správné sítě. Věřím, že v neděli už se to zlomí a z Borku si nikdo body odvážet nebude. Přeji hezký víkend zakončený na boreckém pažitu v neděli v 17:00 hod.
To: J.T. no konečně něco rozumného od tebe! Teď se zamysli nad tím co sem píšeš a jdi dělat radši něco užitečného.Dík. Přeju ti hezký den.T.
to Bejstik: Tome máš pravdu a i kdyby nám někdo pomohl jen na pár zápasů tak by to byla pro kluky obrovská zkušenost a motivace do další práce. Že to tady někdo napadá? Neví vůbec nic o tom, co znamená práce okolo fotbalu a jak se dokážeme těšit i z maličkostí.
Diky Pavko, zatim se dari :) Plne souhlasim s tim co pises.
Pro pany Turka a Turka .... budte na sebe hodni :)
to turino: klidne se predstavim, jmenuji se Jiří Turek.
Pro všechny i pro diváka. Jde o chlapíka, kterej si prostě chce jen zahrát fotbal, že je to jen III. třída mu nevadí, i tady se musí trošku běhat. Nepotřebuje si nic dokazovat a nám taková osobnost prostě momentálně chybí. Jestli příjde bude to dobře, jestli ne, nevadí, mi nikoho přemlouvat nebudem a už vůbec ne někomu "sypat". Bejstíku děkujeme za podporu a ať se daří v Mokrým.
to divak: Takovouhle odpoved muze napsat jen totalni bezmozek. Jinak nevim, proc by na Borek nesla hrat posila zvucneho jmena :) At uz to je kdokoli, osobnost v tymu potrebujem a to plati pro kazdy tym. Ted se buduje nove muzstvo, prisli novy kluci, dorostenci a podle toho co jsem je videl hrat i jak se mezi sebou respektuji, tak je to rozhodne semknutejsi muzstvo nez minuly rok. Musi se sehrat, zvyknout si na sebe na hristi .... rozhodne je to krok dopredu a ja preju at takhle pokracuje dal ...
To: to mám a ty zase nemáš odvahu bejt chlap a představit se!:-)T.
Co to je za ubožáka, co tady píše pořád takový blbosti??!!!
Jsi strašně vtipnej diváku,v anonymitě děláš machra co?

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>