Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>
Pánové, sestavu na zítřejší mač už mám hotovou. Nebojte budu na lávce. Taky si dneska zkontroluju dodržení životospávy tj. jdu k Fikotům a Viki je v práci, takže mi to ohlídá.
koukám na to to tu lítá a těch informací )))))
Turíno jasan, když mi to stav dovolí a drahá odveze tak jsem tam.
Jo a hraje se až v neď že?T:-)
Beny koukej nás aspoň dojet potpořit na zápas ...do Bav to nemáš tak daleko a zbytek zařídíme na hřišti. Du nA jedenáctku ...:-)Turíno
Beny, to tam maj takový škaredý sestřičky, že si chvátal domu, nebo ti nechutnalo nemocniční kafe? Sraz před nedělním zápasem je v 16:15 hod. na hřišti v Bavorovicích. Zdarec.
Tak hoši už jsem doma po operaci kolene a jak tak koukám, parta nám pořád drží. Nevím kdy se k vám připojím, ale palce budu držet určitě.
Jsem vám moc vděčný za šanci s vámi trénovat.Dnes jsem z toho měl skvělý pocit.Opět jsem si zahrál fotbal.Děkuju.KOleno drží a svaly také..V neděli jim ukážeme v Bavorovicích.Nic jsem si nepřál více, než vyběhnout opět na trávník s číslem 9.Snad se mi to poštěstí v neděli.Budu připraven na 100% a k dispozici.Ještě jednou díky a v neděli zdárec
Tak jsem tu tapetu vycistil :) Zpravy se kopirujou vetsinou, kdyz se zprava dlouho pise nebo po odeslani zpravy jeste koukate na tuhle stranku. Ale nejsi prvni komu to tu cistim :)
To ono samo nějak nevím jak se to mohlo stát.Soráč klucí....to každopádně nebylo schválně :)))))
Tomáši, co nám tady tapetuješ? :)))))
Díky moc Turíno.Doufám, že to bude klapat po všech stránkách.Zatím jsem z toho unešenej a snad to půjde.Ve fortuně je pořád něco.Někdy zajděte kdokoliv na kafe do marineru v Igy.Už se těším na trénink...zítra zdárec
Potřebovali jsme Kubajsovi v bráně udělat trošku konkruenci, ale Pavol se neustále pohybuje v profi fotbale v Bohemians 1905 (to jsou ti pravý klokani), kde má na starosti golmany. Nepochybuji o tom, že fyzicky bude připraven i do útoku.
Když jsem to viděl někdy na začátku června, kdy nás bylo dohromady 8 lidí a nevěděli jsme co bude a jak budeme lepit sestavu na zápasy a cílem byla jednoznačně záchrana a jak to je teď?!
Podařilo se několik posil a vypadá to, že z boje o záchranu bude to co chceme všichni, zahrát si fotbal pro radost. Poslední zápas taky ukázal, že hrajeme jako tým a táhneme za jeden provaz, když přijde i štěstíčko bude to paráda ;))))
posilou určitě bude, má zkušenosti, tak uvidíte.
Pro T.Tengla. Ještě se moc Tome neznáme, ale vítám tě v klubu. A když tam budeš mít nějakou tutovku,, ve Fortuně,, dej vědět!!!!T.
Pro Kaju: Věř tomu že Pavol bude více než platnou posilou!T.
karle staňku: to je sice pravda, ale měli jsme jen jednoho gólmana. Navíc si myslím, že pro něho nebude problém nastoupit v případě potřeby na hrotu ;)
Švantner za vás ty góly ale hošani nedá.
No však jasné....akorát jdu se nechat masírovat od mamky a zitra pokud to půjde po práci večer dám ještě lehkej vybeh do stromovky....snad ve ctvrtek vydrzim aspon 50 minut...Kazdopadne ve ctvrtek se budu tesit.Pokud mate nekdo icq tak moje je 261650231

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>