Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>
Beny, to tam maj takový škaredý sestřičky, že si chvátal domu, nebo ti nechutnalo nemocniční kafe? Sraz před nedělním zápasem je v 16:15 hod. na hřišti v Bavorovicích. Zdarec.
Tak hoši už jsem doma po operaci kolene a jak tak koukám, parta nám pořád drží. Nevím kdy se k vám připojím, ale palce budu držet určitě.
Jsem vám moc vděčný za šanci s vámi trénovat.Dnes jsem z toho měl skvělý pocit.Opět jsem si zahrál fotbal.Děkuju.KOleno drží a svaly také..V neděli jim ukážeme v Bavorovicích.Nic jsem si nepřál více, než vyběhnout opět na trávník s číslem 9.Snad se mi to poštěstí v neděli.Budu připraven na 100% a k dispozici.Ještě jednou díky a v neděli zdárec
Tak jsem tu tapetu vycistil :) Zpravy se kopirujou vetsinou, kdyz se zprava dlouho pise nebo po odeslani zpravy jeste koukate na tuhle stranku. Ale nejsi prvni komu to tu cistim :)
To ono samo nějak nevím jak se to mohlo stát.Soráč klucí....to každopádně nebylo schválně :)))))
Tomáši, co nám tady tapetuješ? :)))))
Díky moc Turíno.Doufám, že to bude klapat po všech stránkách.Zatím jsem z toho unešenej a snad to půjde.Ve fortuně je pořád něco.Někdy zajděte kdokoliv na kafe do marineru v Igy.Už se těším na trénink...zítra zdárec
Potřebovali jsme Kubajsovi v bráně udělat trošku konkruenci, ale Pavol se neustále pohybuje v profi fotbale v Bohemians 1905 (to jsou ti pravý klokani), kde má na starosti golmany. Nepochybuji o tom, že fyzicky bude připraven i do útoku.
Když jsem to viděl někdy na začátku června, kdy nás bylo dohromady 8 lidí a nevěděli jsme co bude a jak budeme lepit sestavu na zápasy a cílem byla jednoznačně záchrana a jak to je teď?!
Podařilo se několik posil a vypadá to, že z boje o záchranu bude to co chceme všichni, zahrát si fotbal pro radost. Poslední zápas taky ukázal, že hrajeme jako tým a táhneme za jeden provaz, když přijde i štěstíčko bude to paráda ;))))
posilou určitě bude, má zkušenosti, tak uvidíte.
Pro T.Tengla. Ještě se moc Tome neznáme, ale vítám tě v klubu. A když tam budeš mít nějakou tutovku,, ve Fortuně,, dej vědět!!!!T.
Pro Kaju: Věř tomu že Pavol bude více než platnou posilou!T.
karle staňku: to je sice pravda, ale měli jsme jen jednoho gólmana. Navíc si myslím, že pro něho nebude problém nastoupit v případě potřeby na hrotu ;)
Švantner za vás ty góly ale hošani nedá.
No však jasné....akorát jdu se nechat masírovat od mamky a zitra pokud to půjde po práci večer dám ještě lehkej vybeh do stromovky....snad ve ctvrtek vydrzim aspon 50 minut...Kazdopadne ve ctvrtek se budu tesit.Pokud mate nekdo icq tak moje je 261650231
Jen doplním skauta z Praha Turina, že naše řady skutečně v tomto roce posílí Pavol Švantner. Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení, zcela jistě nebude moci nastoupit ve všech zápasech, ale jistě je to vítaná posila. Fotbalovým fandům snad nemusím psát, kdo je Švantner.
Tome to se ví, začínáš po delšní době a zítra tě to bude bolet ještě víc. Jen upozorním na pořádný strečink a bacha na rychlý pohyby. No, v tý sázkovce toho asi moc nenamakáš, takže dobrý. Ve čtvrtek očekávám plnou účast, což značí další příjemný trénink, propecený trika a dobrý pocit, že jsme něco udělali pro naše těla.
PS: příležitostí bude dost, nemá cenu nikam spěchat. Já se chystám na lavici, tak doufám, že se probudí naši střelci. Pozor beru kopačky.
čekal jsem to horší.Docela mám radost,že ta noha držela při centru i střelbě.Ale svaly to vydržely jen 45 minut a pak mě chytaly křeče snad i do kulí.Uvidíme jak to pujde.Snad budu moc být k dispozici na lavici v neděli a když dostanu příležitost tak by to mohlo vydržet nějakou dobu.Každopádně po zemi to jde a postupně by to mohl být lepší a lepší.Už to beru více optimisticky....Musíte mít se mnou trochu trpělivosti.....díkes....ve čtvrtek se uvidíme zatím
Pro nedočkavce: Mám potvrzeno, že ten hráč je uvolněn na roční hostování z Dynama ČB a mám i jeho příslib, že jakmile bude mít volný víkend, tak si určitě příde zahrát.Ale vypadá to nejdříve na příští víkend doma na Borku.Takže pro fan club....chod´te pravidelně a určitě se dočkáte. Turíno
pánové, píšut z pc na akádě v Praze, čekám, až mě přijmou a masím domu. Tome ni se neboj, všichni už jsme na opracích s kolenem byli, tak se neboj a pomalu začnem pracovat a pak se uvidí.

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>