Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>
Kluci doufám, že mi bude držet koleno a pokud ano tak bych vám rád předvedl,že sem nehrát v Dynamu jen tak z protekce.Ale musíte mi dát trochu času než se do toho dostanu.Pokud to vše bude klapat a bude to držet tak by to mohlo být super.Chci si zahrát pro radost a slíbil jsem to MArtinovi Slezákovi, že když se dám trochu do kupy rád bych si na Borku zahrál.uvidíme jak to půjde a každopádně jsem rád, že mi dáte šanci si to zkusit.Doufám, že to vydrží kolínko.Mám z toho docela velký respekt a strach.JInak takovej malej dotaz Vždy jsem byl zvyklý hrát s číslem 9?!Myslíte že by to šlo?!Nehrál jsem nikdy s jiným.Uvidíme se na tréninku zatím
Ohledně nové velké posily je vše vyřízeno,Radek Nováků už má veškeré podrobnosti! A Turíno neboj do toho béčka jdu s tebou, už se těším. Jinak pánové všem děkuji za neděli,bojovnost a perfektní přístup. Jen tak dál, líbí se mi jak začínáme táhnout za jedem provaz. Takže jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!
kuja to jsem dopad!
Ty jo, to bude v týmu pěkně našlapáno, no tak Turíno, nezbývá než sehnat ještě víc lidí a udělat to béčko ;)
Do Prahy Turíno, do Prahy.... :-)
Kuja co děláte.....a kam pudu hrát já:-(Turíno
No nevím pánové. Nějak moc chvály, ale makali jste všichni a já mám radost, že je tady parta a možná i proto se k nám hlásí další zájemci posílit borecký fotbal. Pavko já vím o dvou hráčích, co nás v neděli sledovali a mají zájem u nás hrát. Jeden byl od toho našeho Hanáka a druhý z Pedagogu , jenže jsem musel do práce a tak nevím jak to dopadlo.
Vivaldynu: Přesně popsáno. Klidně můžeš doplnit, že Slezák byl nejlepším hráčem na hřišti. Bylo to tak. Taky jednu zajímavost: dorostenci M.Hučíkovi je 15 let (v minulém ročníku vyhrál krále střelců v OP starších žáků). Takových premiér moc neni.
:-)parádně řečeno, ne nadarmo jsi koučem FK Borek a abych nezapoměl nejlepším střelcem dosavadní sezony:-)T.
a ta malá ryba je kdo?:)
Dnes se domluvilo roční hostování nové posily, která by se měla představit již o víkendu v Bavorovicích. Ty ale Karle myslíš tu velkou rybu. Jelikož se jedná o opravdu velkou rybu, musí se dohodnout některé formality. Do 14 dnů bude hotovo a pak vše zveřejníme.
tak co ta posila?
Info pro všechny: komentář k zápasu s Jankovem už je na úvodní stránce ;)
Jak jsem dnes viděl ochozy, tak máme lepší fanklub než Dynamo - že by to bylo tím, že hrajeme hezčí fotbal? :)))
FK Borek: Jankov C 2:0. Děkuji všem za maximální nasazení, bojovnost a snad už konečně zůstaneme na vítězné vlně. Speciální dík patří hosínksému fans klubu, a v neděli se uvidíme v Babech. Tento týden jsou tréninky dorostu i mužů v Út a Čt od 17:00 hod. Benymu přeju ať operace dopadne dobře a brzy se vrátí na plac.
Tréninky starších žáků budou od září pokračovat 2x týdně, středa-pátek, začátek 16:30 hod. Samozřejmě se mohou účastnit i mladší.
Pro pana Vajgela: Koukám, že v Borovanech to bude těžký pro každej mančaft. Jestli máte zítra čas, zajděte se podívat na Borek. Mančaft bude komplet, tak snad předvedeme něco pro náročného fotbalového fanouška. Turíno, koukal jsem na rozpis a ten chlapík, by v pohodě stíhal 6 zápasů.
Turíno, už se soustřeď na nedělní mač, aby jsi už konečně dal góly do té správné sítě. Věřím, že v neděli už se to zlomí a z Borku si nikdo body odvážet nebude. Přeji hezký víkend zakončený na boreckém pažitu v neděli v 17:00 hod.
To: J.T. no konečně něco rozumného od tebe! Teď se zamysli nad tím co sem píšeš a jdi dělat radši něco užitečného.Dík. Přeju ti hezký den.T.
to Bejstik: Tome máš pravdu a i kdyby nám někdo pomohl jen na pár zápasů tak by to byla pro kluky obrovská zkušenost a motivace do další práce. Že to tady někdo napadá? Neví vůbec nic o tom, co znamená práce okolo fotbalu a jak se dokážeme těšit i z maličkostí.

<< < 130 131 132 [133] 134 135 136 > >>