Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 131 132 133 [134] 135 136 137 > >>
Diky Pavko, zatim se dari :) Plne souhlasim s tim co pises.
Pro pany Turka a Turka .... budte na sebe hodni :)
to turino: klidne se predstavim, jmenuji se Jiří Turek.
Pro všechny i pro diváka. Jde o chlapíka, kterej si prostě chce jen zahrát fotbal, že je to jen III. třída mu nevadí, i tady se musí trošku běhat. Nepotřebuje si nic dokazovat a nám taková osobnost prostě momentálně chybí. Jestli příjde bude to dobře, jestli ne, nevadí, mi nikoho přemlouvat nebudem a už vůbec ne někomu "sypat". Bejstíku děkujeme za podporu a ať se daří v Mokrým.
to divak: Takovouhle odpoved muze napsat jen totalni bezmozek. Jinak nevim, proc by na Borek nesla hrat posila zvucneho jmena :) At uz to je kdokoli, osobnost v tymu potrebujem a to plati pro kazdy tym. Ted se buduje nove muzstvo, prisli novy kluci, dorostenci a podle toho co jsem je videl hrat i jak se mezi sebou respektuji, tak je to rozhodne semknutejsi muzstvo nez minuly rok. Musi se sehrat, zvyknout si na sebe na hristi .... rozhodne je to krok dopredu a ja preju at takhle pokracuje dal ...
To: to mám a ty zase nemáš odvahu bejt chlap a představit se!:-)T.
Co to je za ubožáka, co tady píše pořád takový blbosti??!!!
Jsi strašně vtipnej diváku,v anonymitě děláš machra co?
to turino:
ja tebe jo, mas takovou obrovskou hlavu:)
Pro diváka: neznám Vás, ale příde mi, že se strašně nudíte?:-)Turíno
prosim vas, nechte ty bachorky, neznam nikoho, kdo by sel hrat 3 tridu do mancaftu, jehoz hlavni ambici je se zachranit. Jedine ze by jste mu nasypali, ale dle slov vaseho treni to delate vsichni zadarmo, takze ani to nehrozi.
Dnes máme schůzi, tak uvidíme. Jinak dokud to nebude hotový, nemůžeme nic prozradit, nebo nám ho někdo vyfoukne a my budeme za blbce. A vůbec dokud tu není , tak tomu nevěřím.
Klucíííí jen si počkejte!!!!:-)Radku,Pavle nevíš jak to vypadá s jeho registrací? T.
Tak když už to zařizoval Turíno tak to bude někdo z hlavního města ne? Že by Tony Panenka? Jsem rád že jste získali další členy do týmu, budou se hodit!
Poborák asi ještě bude muset oprášit kopny a začít zase na pravý straně zálohy v Dynamu, jinak mu klesnou akcie na nulu. My tam máme Vencu Radoucha, takže Karel by si stejně neštrejch. Jinak totožnost uvedené posily zveřejníme opravdu až to bude hotový, teda jestli to někdo dřív nevykecá. PS: Zítřejšího tréninku se z pracovních důvodů nezúčastním. Myslíte, že "správce hřiště" do víkendu poseče obě hřiště ?
Náhodou Poborák se nechce vrátit do fotbalu? Že by se rozehrál na Borku!:D
No Hudson je v Dynamu trochu nešťastnej z těch kopáčů okolo, tak možná bude mít zájem, nechcete ho zkusit? :))))
Toho Baroše je škoda.... :-)
Michale, toho lenivýho frajírka by jsme opravdu nechtěli, ani kdyby se přihlásil sám. Možná na Kypru mu bude hej, je to daleko, nikdo to tam nesleduje, takže moře, pohoda a chlast, to by bylo něco pro něj. PS: Baroše nám vyfouknul Istanbul (těsně).
Budeme dělat všechno abychom vyhráli, to že fotbal hrát umíme jsme už ukázali, to že se k nám štěstí otočilo zády viděl každej, věřím, že se zase začne dařit, všichni pro to uděláme maximum.
tak aby zas rychle neodjel, jestli prohrajete:)

<< < 131 132 133 [134] 135 136 137 > >>