Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 131 132 133 [134] 135 136 137 > >>
Jen doplním skauta z Praha Turina, že naše řady skutečně v tomto roce posílí Pavol Švantner. Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení, zcela jistě nebude moci nastoupit ve všech zápasech, ale jistě je to vítaná posila. Fotbalovým fandům snad nemusím psát, kdo je Švantner.
Tome to se ví, začínáš po delšní době a zítra tě to bude bolet ještě víc. Jen upozorním na pořádný strečink a bacha na rychlý pohyby. No, v tý sázkovce toho asi moc nenamakáš, takže dobrý. Ve čtvrtek očekávám plnou účast, což značí další příjemný trénink, propecený trika a dobrý pocit, že jsme něco udělali pro naše těla.
PS: příležitostí bude dost, nemá cenu nikam spěchat. Já se chystám na lavici, tak doufám, že se probudí naši střelci. Pozor beru kopačky.
čekal jsem to horší.Docela mám radost,že ta noha držela při centru i střelbě.Ale svaly to vydržely jen 45 minut a pak mě chytaly křeče snad i do kulí.Uvidíme jak to pujde.Snad budu moc být k dispozici na lavici v neděli a když dostanu příležitost tak by to mohlo vydržet nějakou dobu.Každopádně po zemi to jde a postupně by to mohl být lepší a lepší.Už to beru více optimisticky....Musíte mít se mnou trochu trpělivosti.....díkes....ve čtvrtek se uvidíme zatím
Pro nedočkavce: Mám potvrzeno, že ten hráč je uvolněn na roční hostování z Dynama ČB a mám i jeho příslib, že jakmile bude mít volný víkend, tak si určitě příde zahrát.Ale vypadá to nejdříve na příští víkend doma na Borku.Takže pro fan club....chod´te pravidelně a určitě se dočkáte. Turíno
pánové, píšut z pc na akádě v Praze, čekám, až mě přijmou a masím domu. Tome ni se neboj, všichni už jsme na opracích s kolenem byli, tak se neboj a pomalu začnem pracovat a pak se uvidí.
Kluci doufám, že mi bude držet koleno a pokud ano tak bych vám rád předvedl,že sem nehrát v Dynamu jen tak z protekce.Ale musíte mi dát trochu času než se do toho dostanu.Pokud to vše bude klapat a bude to držet tak by to mohlo být super.Chci si zahrát pro radost a slíbil jsem to MArtinovi Slezákovi, že když se dám trochu do kupy rád bych si na Borku zahrál.uvidíme jak to půjde a každopádně jsem rád, že mi dáte šanci si to zkusit.Doufám, že to vydrží kolínko.Mám z toho docela velký respekt a strach.JInak takovej malej dotaz Vždy jsem byl zvyklý hrát s číslem 9?!Myslíte že by to šlo?!Nehrál jsem nikdy s jiným.Uvidíme se na tréninku zatím
Ohledně nové velké posily je vše vyřízeno,Radek Nováků už má veškeré podrobnosti! A Turíno neboj do toho béčka jdu s tebou, už se těším. Jinak pánové všem děkuji za neděli,bojovnost a perfektní přístup. Jen tak dál, líbí se mi jak začínáme táhnout za jedem provaz. Takže jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!
kuja to jsem dopad!
Ty jo, to bude v týmu pěkně našlapáno, no tak Turíno, nezbývá než sehnat ještě víc lidí a udělat to béčko ;)
Do Prahy Turíno, do Prahy.... :-)
Kuja co děláte.....a kam pudu hrát já:-(Turíno
No nevím pánové. Nějak moc chvály, ale makali jste všichni a já mám radost, že je tady parta a možná i proto se k nám hlásí další zájemci posílit borecký fotbal. Pavko já vím o dvou hráčích, co nás v neděli sledovali a mají zájem u nás hrát. Jeden byl od toho našeho Hanáka a druhý z Pedagogu , jenže jsem musel do práce a tak nevím jak to dopadlo.
Vivaldynu: Přesně popsáno. Klidně můžeš doplnit, že Slezák byl nejlepším hráčem na hřišti. Bylo to tak. Taky jednu zajímavost: dorostenci M.Hučíkovi je 15 let (v minulém ročníku vyhrál krále střelců v OP starších žáků). Takových premiér moc neni.
:-)parádně řečeno, ne nadarmo jsi koučem FK Borek a abych nezapoměl nejlepším střelcem dosavadní sezony:-)T.
a ta malá ryba je kdo?:)
Dnes se domluvilo roční hostování nové posily, která by se měla představit již o víkendu v Bavorovicích. Ty ale Karle myslíš tu velkou rybu. Jelikož se jedná o opravdu velkou rybu, musí se dohodnout některé formality. Do 14 dnů bude hotovo a pak vše zveřejníme.
tak co ta posila?
Info pro všechny: komentář k zápasu s Jankovem už je na úvodní stránce ;)
Jak jsem dnes viděl ochozy, tak máme lepší fanklub než Dynamo - že by to bylo tím, že hrajeme hezčí fotbal? :)))
FK Borek: Jankov C 2:0. Děkuji všem za maximální nasazení, bojovnost a snad už konečně zůstaneme na vítězné vlně. Speciální dík patří hosínksému fans klubu, a v neděli se uvidíme v Babech. Tento týden jsou tréninky dorostu i mužů v Út a Čt od 17:00 hod. Benymu přeju ať operace dopadne dobře a brzy se vrátí na plac.

<< < 131 132 133 [134] 135 136 137 > >>