Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 132 133 134 [135] 136 137 138 > >>
Poborák asi ještě bude muset oprášit kopny a začít zase na pravý straně zálohy v Dynamu, jinak mu klesnou akcie na nulu. My tam máme Vencu Radoucha, takže Karel by si stejně neštrejch. Jinak totožnost uvedené posily zveřejníme opravdu až to bude hotový, teda jestli to někdo dřív nevykecá. PS: Zítřejšího tréninku se z pracovních důvodů nezúčastním. Myslíte, že "správce hřiště" do víkendu poseče obě hřiště ?
Náhodou Poborák se nechce vrátit do fotbalu? Že by se rozehrál na Borku!:D
No Hudson je v Dynamu trochu nešťastnej z těch kopáčů okolo, tak možná bude mít zájem, nechcete ho zkusit? :))))
Toho Baroše je škoda.... :-)
Michale, toho lenivýho frajírka by jsme opravdu nechtěli, ani kdyby se přihlásil sám. Možná na Kypru mu bude hej, je to daleko, nikdo to tam nesleduje, takže moře, pohoda a chlast, to by bylo něco pro něj. PS: Baroše nám vyfouknul Istanbul (těsně).
Budeme dělat všechno abychom vyhráli, to že fotbal hrát umíme jsme už ukázali, to že se k nám štěstí otočilo zády viděl každej, věřím, že se zase začne dařit, všichni pro to uděláme maximum.
tak aby zas rychle neodjel, jestli prohrajete:)
Jen jestli to nebude Martin Abrahám a to, že v novinách bylo, že jde na kypr, tak to byla jen novinářská kachna... :-)
To se v neděli zajdu podívat...
No to právě musíme napínat. Potřebujeme dostat fanoušky do ochozů a jestli to vyjde tak si k nám cestu určitě najdou. Možná se na nás přijede podívat už v neděli a dořešili bychom jenom formality.
tak kdo je ta velká ryba? nenapínejte fanoušky.
Pro Benyho: Jsem rád že se táty zastane taky někdo jinej než já! Držím vám všem moc palce aby už body šli na vaší stranu a jak tady tak čtu tak se tak určitě stane! Hodně štěstí!
vy jste srandisti
Turíno, nene, to budeš určitě ty... :))))
jo wariy a budeš tam dělat kapitána:-)T.
Uděláme béčko :)))
Tak jsem zvědav na velkou rybu :))
pro diváka: pokud dobře čtu,ty pochvaly a gratulace jsi rozdával ty a teď to budeš někomu vyčítat???
Pájo v pohodě, závist je hrozná vlastnost. To pod náma se začíná houpat židle. Až se to štěstí k nám nebude otáčet zády, tak z toho budeme mít taky radost.
Ale já jsem tady psal že je taťka v zahraničí!
Na www.vysledky.com jsou již všechny výsledky naší ligy. Výhra Úsilného v Dívčicích 1:6 je pozoruhodná.

<< < 132 133 134 [135] 136 137 138 > >>