Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 132 133 134 [135] 136 137 138 > >>
Jen jestli to nebude Martin Abrahám a to, že v novinách bylo, že jde na kypr, tak to byla jen novinářská kachna... :-)
To se v neděli zajdu podívat...
No to právě musíme napínat. Potřebujeme dostat fanoušky do ochozů a jestli to vyjde tak si k nám cestu určitě najdou. Možná se na nás přijede podívat už v neděli a dořešili bychom jenom formality.
tak kdo je ta velká ryba? nenapínejte fanoušky.
Pro Benyho: Jsem rád že se táty zastane taky někdo jinej než já! Držím vám všem moc palce aby už body šli na vaší stranu a jak tady tak čtu tak se tak určitě stane! Hodně štěstí!
vy jste srandisti
Turíno, nene, to budeš určitě ty... :))))
jo wariy a budeš tam dělat kapitána:-)T.
Uděláme béčko :)))
Tak jsem zvědav na velkou rybu :))
pro diváka: pokud dobře čtu,ty pochvaly a gratulace jsi rozdával ty a teď to budeš někomu vyčítat???
Pájo v pohodě, závist je hrozná vlastnost. To pod náma se začíná houpat židle. Až se to štěstí k nám nebude otáčet zády, tak z toho budeme mít taky radost.
Ale já jsem tady psal že je taťka v zahraničí!
Na www.vysledky.com jsou již všechny výsledky naší ligy. Výhra Úsilného v Dívčicích 1:6 je pozoruhodná.
to všichni: Jsme na samém začátku sezóny a ta se stejně rozhoduje na jaře. Pravdou je, že po skončení minulé, nás zůstalo celkem 7 lidí schopných nastoupit. Cíl pro tento rok je tedy jasný a to hlavně konsolidovat mančaft, zlepšit atmosféru v týmu, tréninkovou morálku a postupně zabudovat naše dorostence. Na všem se postupně pracuje a ovoce budeme sklízet postupně. Na stylu hry, který nyní hrajeme se nebude nic měnit, a nadále budeme fotbalem chtít pobavit diváky a i sebe. Současný mančaft, nic jiného ani hrát neumí, a časem přijdou i výsledky. PS: Turíno ulovil velkou rybu do našeho mančaftu. Detaily ponechám stranou a fanoušky budeme včas informovat.
to pája: tak jsem zjistil, že táta prej ted roudný netrénoval, že prej je pryč, takže tady sklízí pochvaly a gratulace a on tam přitom vůbec nebyl...
karle staňku: jo dva smolný zápasy a jeden bod je na dobrý rozjezd sezóny málo, ale hra není špatná, chybí štěstí... Nebudeme si letos asi dávat žádný cíle, na to jak to vypadalo 14dnů před začátkem sezóny, kdy nás bylo 9 je teď mančaft v pohodě, teď ještě aby se chytli kluci co přišli a nějaký čas nehráli: Čoly a Martin Petr a uzdravil se Jordy, dobré výsledky přijdou. V Chrášťanech jsme si zasloužili minimálně bod, bohužel historiue se nebude ptát, jestli jsme prohráli s horším mančaftem :(
Tak už i Turíno a Karel umí dát vlastní gól, no aspoň v tom nebude Viky sám... :-) no nic, tak v neděli zůstanou 3 body DOMA.
jste přehodnotili cíle? místo horních příček boj o záchranu? není to nějak moc brzo po 2 kolech? jinak váš bejvalej tréňa má první úspěch , je tomu tak?
Ještě přiložím jedno polínko do mlýna :)) Je to bohužel tak, že jsme momentálně asi největší smolaři v okrese. Jak ale říkal můj táta: "Fotbal není krasobruslení tam se nehraje na umělecký dojem, ale na góly" ty bohužel padají do špatné branky. Pravda je taková, že se vůbec nehádáme když se něco nedaří, hrajeme docela pěknej fotbal a je vidět i týmový duch, potrénujeme a věřím, že se to v dalším zápase zlomí.
Tak článek k poslednímu zápasu v Chrášťanech je na netu. Jen bych doplnil, že šanci K. Nováka v závěru zápasu, zmařil jemným přizvednutím míče před zmíněnou hlavičkou domácí gólman.

<< < 132 133 134 [135] 136 137 138 > >>