Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 134 135 136 [137] 138 139 140 > >>
to Pája: chceš mi vyprávět, že tam tvůj tatík trénuje zadarmo?
Máš pravdu Pájo. Každej trenér s nějakýma ambicema určitě myslí na soutěž co je výš. Táta na Borku odvedl kus poctivý práce a je jen škoda, že je u nás úzký kádr, protože se opravdu jinak trénuje s šesti a jinak s patnácti hráči. Všichni lidi, co se točí okolo boreckého fotbalu ví, že je to kvalitní trenér a určitě ho u nás nikdo nezatratil. A kdo ví ?
pro anonymní dotaz: Nevím kdo jsi, ale určitě někdo hodně odvážnej. Jestli sis všimnul tak v Roudným se hraje okres a opravdu nevím jestli se v těchto fotbalových kruzích točí takový peníze, že by se kvůli nim odcházelo z jednoho klubu do druhého. Normálně to nedělám, ale teď se táty zastat musím! Jinak Borku přeju jen ty nejlepší výsledky!
Odjezd z Borku na mač do Chrášťan je tuto neděli v 13:30 hod. od hřiště.
Dotaz: nebylo by lepší se zeptat přímo u zdroje?
co třeba za větší motivací??? ty troubo....
pánové, nevíte proč leze Vajgel do Roudnýho, když má srdce na Borku? Možná za prachama ne?
V úterý 26.8.2008 hrají přátelské utkání starší žáci FK Borek na domácím hřišti proti týmu SK Dolní Chabry (Praha). Začátek 17:30, sraz 16:45 hod.
Pozor změna: Trénink mužů ve čtvrtek 21.8.2008 je od 18:00 hod. Tedy sraz v 17:45 v kabině !!!. Zdarec
Zdar klucii, fotbal jste hrali pekny, kombinacni, po zemi ... koukalo se na to hezky ...skoda ty koncovky. Snad se to vypiluje :) Chrastany dostali 1:5, tak se da od nich naky bodik privest :)
Info pro všechny: článek od Vivaldýňa je vložen na úvodní stránce ;)
Borek:Pištín 2:2, Domácí ztratily dva body v prním utkání, ve kterém doplatili na mizernou koncovku, kdy zahodily i ty nejvyloženější šance(Kojan, Kantor, Petr, Turek!!!) Zkušené mužstvo hostů vytěžilo z minima maximum a vyrovnalo 3 min. před koncem. Více se rozepíše Vivaldýňu ve svém pravidelném sloupku. PS: Trenink mužů je tento týden od 17:00 út a čtvrtek.
zdarec kluci..tak jak hrajete?
2 Michal: A gde som ja? :))))))
No 3:1 my vychází proto, že si Viky dá prvního vlastence sezóny :-), pak to Karel otočí 2 góly ( nečekaně :-) ) no a ten třetí dá jeden z dorostenců....
Jsem rád Pavko, že ti funguje comp. Jak to tak sleduju, podle diskuze, tak nemám triko, ale to je v pořádku, ať hrajou mladý ;) Změny budou asi velký, takže v neděli na viděnou ;) pic.
Michale nevím, jak si přišel na to, že by Kubajs dostal góla. Jirka Kubíček a krajní beci, to je tak vše co zůstalo z minulé sezóny. Jinak jsme myslím přežili klinickou smrt, sehnali pár kluků, co mají chuť do fotbalu a s klukama s dorostu snad prožijeme klidný rok. V neděli zdarec.
Borek-Pištín 3:1 :-)
Tréňo díky a vám samozřejmě ať se daří taky. Cítím,že kluci mají chuť a už jsou nažhavení. Hlavně aby nás nepotkala žádná zranění, nebo budeme dohrávat s devíti hráči.
Dobrý den,pánové.
Tak nám to začíná,tak ať se Vám vede.
Budu Vás po očku sledovat a fandit.A Karle prď na hh dej dva fíky a je to.

<< < 134 135 136 [137] 138 139 140 > >>