Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 134 135 136 [137] 138 139 140 > >>
Ještě přiložím jedno polínko do mlýna :)) Je to bohužel tak, že jsme momentálně asi největší smolaři v okrese. Jak ale říkal můj táta: "Fotbal není krasobruslení tam se nehraje na umělecký dojem, ale na góly" ty bohužel padají do špatné branky. Pravda je taková, že se vůbec nehádáme když se něco nedaří, hrajeme docela pěknej fotbal a je vidět i týmový duch, potrénujeme a věřím, že se to v dalším zápase zlomí.
Tak článek k poslednímu zápasu v Chrášťanech je na netu. Jen bych doplnil, že šanci K. Nováka v závěru zápasu, zmařil jemným přizvednutím míče před zmíněnou hlavičkou domácí gólman.
Turino: Určitě se ozvi, ať to dopadne jakoliv. Museli by jsme to upéct rychle. Jinak jsem ti nepogratuloval k prvnímu mistrovskému gólu. Škoda, že byl do vlastní sítě.
jj pise se klopytnuti, uz jsem to opravil. Treba to klopy(i)tnuti bylo do mekkeho. Diky za postreh :)
Kluci ted uz snad body zustanou doma. Turino se v prvnim zapase zastreloval :)- to dal tycku. Ted se trefil, ale spletl si branu, tak ted to uz protrhne a do souperevo brany :)
áááááááá už je to opravené:)
Dneska mu zavolámá a kdyžtak přivedu v nedeli na zápas:-)
to pája: tak tatka má první 3 body z okresu, gratuluju. Určitě byl spokojenej ne?
pánové, takové malé rejpnutí:)- nepíše se klopýtnutí s y?.......
Nechte Dotaze bejt, stejně si nepomůžete. Kdo trošku poznal pana Vajgela, tak ví, že to je chlapík, kterej je blázen do fotbalu a momentálně v Roudným našel lepší podmínky pro svojí práci. Myslím tím hlavně hráčský kádr. Jinak Dotaze, jestli tě to trápí, tak všichni co se motáme kolem boreckého fotbalu to děláme zadarmo, ve svém volném čase, jen proto, že nás to prostě baví. Pájo, blahopřeji k vítězství, my jsme v Chrášťanech dali 3 góly, ale prohráli 2:1. Snad se to v neděli už zlomí a body zůstanou doma.
PS: Turino, jestli jsi už sehnal tu posilu zvučného jména, tak se ozvi. Čus.
Info pro muže: Trénink je v úterý od 17:00 ;)
pan Dotaz je ale blb, vypadá to na člověka, kterej nikdy nehrál.... :-)
pro dotaz: ve fotbale je to úplně stejný jako všude jinde, vždy chceš jít za lepším a jestli ne, tak jsi přinejmenším divný. V tomto případě myslím je to lepší v tom, že v Roudným je širší kádr a tím pádem lepší podmínky pro trénování. Vyšší soutěž a pro člověka, který žije fotbalem a to p. Vajgel bezesporu je to i další výzva. Kvůli tomu, že jsem chtěl jít za lepším jem šel taky z Drahotěšic na Borek a nehrálo tam moc roli, že na Borku bylo tehdy nové hřiště, ale posun o kousek blíž k tomu, kvůli čemu fotbal hraju - zábava.
Omluva za hrubky! Jinak taťka je v zahraničí a vyjádřit se k tomuhle nemůže!
Pro dotaz: Nebudu řešit to že se nedokážeš ani podepsat! Můj táta netrénoval ani na Borku zadarmo pokud vím! Na Borku byl rád prostředí se mu moc líbí ale prostě ho ubíjí trénovaní s tak malím počtem lidí s jakým s trénoval! teď kluci vypdaji líp budu jim držet palce aby se jim dařilo!
to dotaz: Ty jsi vůl
to Pája: chceš mi vyprávět, že tam tvůj tatík trénuje zadarmo?
Máš pravdu Pájo. Každej trenér s nějakýma ambicema určitě myslí na soutěž co je výš. Táta na Borku odvedl kus poctivý práce a je jen škoda, že je u nás úzký kádr, protože se opravdu jinak trénuje s šesti a jinak s patnácti hráči. Všichni lidi, co se točí okolo boreckého fotbalu ví, že je to kvalitní trenér a určitě ho u nás nikdo nezatratil. A kdo ví ?
pro anonymní dotaz: Nevím kdo jsi, ale určitě někdo hodně odvážnej. Jestli sis všimnul tak v Roudným se hraje okres a opravdu nevím jestli se v těchto fotbalových kruzích točí takový peníze, že by se kvůli nim odcházelo z jednoho klubu do druhého. Normálně to nedělám, ale teď se táty zastat musím! Jinak Borku přeju jen ty nejlepší výsledky!
Odjezd z Borku na mač do Chrášťan je tuto neděli v 13:30 hod. od hřiště.
Dotaz: nebylo by lepší se zeptat přímo u zdroje?

<< < 134 135 136 [137] 138 139 140 > >>