Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>
to hh: jako "hh" muze psat kazdy, takze Karel to byt vubec nemusel. Ale jestli chodite na zapasy, tak v nedeli prijdte a vsechno mu to reknete osobne. Doufam, ze se k tomu postavite jako chlap.
a ted Karle mluv.Já bydlím na Borku padesát let,do balonu kopu i ted,nesedím,nečumím,možná blbě kecám,ale vím co hraješ na place.Přiznej si to,netrénuješ a už to neuhraješ,tak tady nemel a postav se k tomu jako chlap.
Hahaha...Dobrý pokus Karle... Trefená husa,říká Ti to něco?Ani tu kritiku neuneseš.Ukaž to na place a ne tady,kopálisto.....
Beru všechno zpět,jsem naprostý jelito,který v životě nekopalo do balónu a nemůžu nikoho hodnotit,snad jen sám sebe!Nejsem schopnej se ani hnout, tak jen sedím čumím a blbě kecám.
To se neboj,já tam budu.Ale na toho K Nováka se dívat nechci,bolí z něho oči.To ať tam lítají mlaďasové.
Dorostenci hráli v sobotu svůj přípravný zápas a ti co přišli, si zahráli. Společně s Benym jsme ti poslední, kteří by bránili dorostencům se aktivně zapojit do mančaftu mužů a je jasné, že příležitostí bude dosti. Troufám si tvrdit, že vzhledem ke společným tréninkům s dorostem máme všichni trenéři dobrý přehled o dorostencích a jsme rádi, že tréninková docházka je vynikající. Jinak zápas splnil svůj účel a na fotbal se jistě dalo koukat. PS: Neznámý fando hh, tímto tě také zvu na první mač tuto neděli od 17:00 hod. s Pištínem.
Je nad slunce jasné,že trenér tady nehodnotí hráče,ale jako fanda Borku si to můžu tady snad dovolit.K.Nováků je za zenitem,viděl jsem tam běhat šikovné dorostence,tak proč jim nedat šanci.I ten minulý trener je tam stavěl a dalo se na ně koukat.Je líný,pomalý a neohrabaný.Tak nevím.
Ne ne to se nedělá hodnotit hrače na tomto místě.
nejsem tady od toho abych někoho hodnotil, to musí udělat trenéři a pochybuju, že by to psali sem... ;)

Nevím,co na to WaRiY,ale asi tak ohodnotil tvůj výkon.Prostě tragedie na druhou.
Karle, ani ti nevím, je to můj hroznej zlozvyk dělat 3 tečky...
Snad nejsi pohoršen ;)))
WaRiY: .... prosím tě, co znamenají ty tři tečky za mým jménem ???????? :-)
V brance byl Jirka Kubíček, krajní beci Viktora - Turek, posledního Vlček, před ním Dvořák. Záloha zprava Petr, Slezák, Jordán, Kantor. V útoku Müller - Valenta :)))
Pak se to přeházelo zkoušelo se vlastně na všech postech, zahráli si i další dorosti, Karel Nováků... Chyběl z mančaftu jen Venca Radouch. Myslím, že jsme hráli docela dobře a po zemi, dalo se na to myslím koukat. Hostující kouč musel nejednou zvednout hlas na své svěřence :)))
WaRiY:V jaké to bylo sestavě?
Tak jsem asi půl hodiny psal článek k našemu dnešnímu zápasu a administrace mě vykopla a znovu to už psát nebudu, sorry. :(((
Souhlasím s Benym, řekl bych, že jsme byli lepší, ale klasicky nám utekl začátek, ale dost se zkoušelo v sestavě, tak není výsledek důležitý. Bylo na nás všech vidět, že si chceme zahrát fotbal a brali jsem to i přes to, že to byl přátelák zodpovědně. Druhou půli nemělo Roudný jedinou kloudnou šanci. Bude to dobrý pánové, věřím tomu, dnes mě to fakt bavilo ;)
Děkuji všem za přípravný zápas proti Roudnému,i když se prohrálo, herně to bylo dobré. Zdá se,že by nám to mohlo klapat jako partě a to bychom moc potřebovali. Tréninky jsou v úterý i ve čtvrtek v 17.00.
Pánové, dnes je klasický trénink od 19:00 hod. V neděli 10.8.2008 se hraje doma s béčkem Roudnýho už od 10:00 hod. Sraz tedy v 09:15 hod. Apeluji na váš rozum a dodržení životosprávy.
http://hcborek.wgz.cz/linhart-cup-2008
WaRiY-Večer ti vše pošlu... Ale moc toho není :-(

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>