Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>
Ne ne to se nedělá hodnotit hrače na tomto místě.
nejsem tady od toho abych někoho hodnotil, to musí udělat trenéři a pochybuju, že by to psali sem... ;)

Nevím,co na to WaRiY,ale asi tak ohodnotil tvůj výkon.Prostě tragedie na druhou.
Karle, ani ti nevím, je to můj hroznej zlozvyk dělat 3 tečky...
Snad nejsi pohoršen ;)))
WaRiY: .... prosím tě, co znamenají ty tři tečky za mým jménem ???????? :-)
V brance byl Jirka Kubíček, krajní beci Viktora - Turek, posledního Vlček, před ním Dvořák. Záloha zprava Petr, Slezák, Jordán, Kantor. V útoku Müller - Valenta :)))
Pak se to přeházelo zkoušelo se vlastně na všech postech, zahráli si i další dorosti, Karel Nováků... Chyběl z mančaftu jen Venca Radouch. Myslím, že jsme hráli docela dobře a po zemi, dalo se na to myslím koukat. Hostující kouč musel nejednou zvednout hlas na své svěřence :)))
WaRiY:V jaké to bylo sestavě?
Tak jsem asi půl hodiny psal článek k našemu dnešnímu zápasu a administrace mě vykopla a znovu to už psát nebudu, sorry. :(((
Souhlasím s Benym, řekl bych, že jsme byli lepší, ale klasicky nám utekl začátek, ale dost se zkoušelo v sestavě, tak není výsledek důležitý. Bylo na nás všech vidět, že si chceme zahrát fotbal a brali jsem to i přes to, že to byl přátelák zodpovědně. Druhou půli nemělo Roudný jedinou kloudnou šanci. Bude to dobrý pánové, věřím tomu, dnes mě to fakt bavilo ;)
Děkuji všem za přípravný zápas proti Roudnému,i když se prohrálo, herně to bylo dobré. Zdá se,že by nám to mohlo klapat jako partě a to bychom moc potřebovali. Tréninky jsou v úterý i ve čtvrtek v 17.00.
Pánové, dnes je klasický trénink od 19:00 hod. V neděli 10.8.2008 se hraje doma s béčkem Roudnýho už od 10:00 hod. Sraz tedy v 09:15 hod. Apeluji na váš rozum a dodržení životosprávy.
http://hcborek.wgz.cz/linhart-cup-2008
WaRiY-Večer ti vše pošlu... Ale moc toho není :-(
Pavle, prosím, můžeš mi mailem poslat aspoň základní údaje o nově příchozích koních v mužích? Dodělám aktuální soupisku, fotky uděláme časem ;) Díky
Jen opakuji: tréninky st.žáků FK Borek jsou vždy v úterý (tzn. i dnes) a v pátek od 16:30 hod.(do cca 18:00). Přijít můžou samozřejmě i mladší žáci. Tak konec lenošení...
Prezidente, vsechno nejlepsi k narozeninam :)
Konečně je tady živo.Ty dva příspěvky ,to bude terno.Pravopis to neumí,že by naše rómská menšina?Pozor na ně,hoši!!!
vsem hracum posleme 1 sadu kopacek nike a drezy nike se jmeny na zadech pro mladsi zaky pan novotny jozef sev firmi a sponzora

TAKOFASHIN
Jesli píšu klubu fk borek tak bych se chtěl zeptat ml.žáku jestli by ste nevzali mého sina k vám do týmu budem tam bydlet a syn za vás chce hrát tak mi odepište jestli ANO nebo NE

naschledanou pan Milan Baroš z Prahy 9
Přípravný zápas dne 31.7.2008 v Olešníku se pro malou účast domácích hráčů ruší. Pokud během zítřejšího dne nebudete informováni o možném náhradním přípravném utkání, bude normální trénink a to od 19:00 hod. Sportu zdar.

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>