Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>
pro anonyma: Narozeniny (vpravo) se berou z databáze hráčů, tento web byl tvořen v době, kdy na borku nebyl žádný dorostenecký tým a soupiska je zde jen u týmu mužů. Stejně jako třeba na stránkách www.hokejcb.cz, (tam je sice soupiska mládežnických mužstev je), se generuje pouze z A týmu, to jen tak na vysvětlenou. Až budou kluci na soupisce mužů, narozeniny se u nich objeví ;)
10.8.2008 měl 17. narozeniny Lukáš Kojan, 17.8.2008 má to samé jubileum Pavel Kantor! A pak že nikdo tento měsíc neslaví...
Dik Karle, no kdybych nakyho fandu nasel, tak doufam, ze jen v dobrym :). V nedeli dej dva fiky at je klid :) Osobne se na to prijdu podivat. A kdyby ti to tam nespadlo, tak hlavne aby se vyhralo !!! FK Borek oléééé.
Nemám potřebu tady cokoliv řešit, ale pouze pro doplnění informací ctihodného boreckého občana pana "hh". Já kritiku unesu, rád s Vámi pohovořím z očí do očí. Ovšem to, že jsem líný, to mi smí říct pouze moje přítelkyně a ještě moc opatrně :) OD VÁS TO BERU JAKO URÁŽKU !!!!! P.S.: zdravím Bejstika, přeju Ti brzké uzdravení a ať si v Mokrým po zdravotní pauze nenajdeš svého osobního anonymního fandu....
Jeste jsem v leceni tak 14 dni. V nedeli se uvidime, prijdu vam fandit a pan hh urcite taky :)
to bejstik: Doufám, že už zase kopeš a šíříš dobré jméno Boreckého fotbalu i v Mladým ( Mokrým).
Pro hh. Jsme rád, že vím, že jste chlap, co žije na Borku víc, jak 50 let, takže Vám budu vykat. Je to slušnost, které mě doma učili. Máte pravdu, že můžete říci názor jaký chcete, ale nemyslíte, že prezentace touto formou, která hraničí s osobními urážkami, je dosti ubohá a myslím, že není ani hodná dospělého chlapa? Opět připomínám, že tato diskuse, si vždycky zakládala na slušnosti a byl bych rád, kdyby tomu zůstalo i nadále. Sportu zda a fotbalu zvlášť. Pro hh: pavkahosin = Pavel Dvořák.
to hh: jako "hh" muze psat kazdy, takze Karel to byt vubec nemusel. Ale jestli chodite na zapasy, tak v nedeli prijdte a vsechno mu to reknete osobne. Doufam, ze se k tomu postavite jako chlap.
a ted Karle mluv.Já bydlím na Borku padesát let,do balonu kopu i ted,nesedím,nečumím,možná blbě kecám,ale vím co hraješ na place.Přiznej si to,netrénuješ a už to neuhraješ,tak tady nemel a postav se k tomu jako chlap.
Hahaha...Dobrý pokus Karle... Trefená husa,říká Ti to něco?Ani tu kritiku neuneseš.Ukaž to na place a ne tady,kopálisto.....
Beru všechno zpět,jsem naprostý jelito,který v životě nekopalo do balónu a nemůžu nikoho hodnotit,snad jen sám sebe!Nejsem schopnej se ani hnout, tak jen sedím čumím a blbě kecám.
To se neboj,já tam budu.Ale na toho K Nováka se dívat nechci,bolí z něho oči.To ať tam lítají mlaďasové.
Dorostenci hráli v sobotu svůj přípravný zápas a ti co přišli, si zahráli. Společně s Benym jsme ti poslední, kteří by bránili dorostencům se aktivně zapojit do mančaftu mužů a je jasné, že příležitostí bude dosti. Troufám si tvrdit, že vzhledem ke společným tréninkům s dorostem máme všichni trenéři dobrý přehled o dorostencích a jsme rádi, že tréninková docházka je vynikající. Jinak zápas splnil svůj účel a na fotbal se jistě dalo koukat. PS: Neznámý fando hh, tímto tě také zvu na první mač tuto neděli od 17:00 hod. s Pištínem.
Je nad slunce jasné,že trenér tady nehodnotí hráče,ale jako fanda Borku si to můžu tady snad dovolit.K.Nováků je za zenitem,viděl jsem tam běhat šikovné dorostence,tak proč jim nedat šanci.I ten minulý trener je tam stavěl a dalo se na ně koukat.Je líný,pomalý a neohrabaný.Tak nevím.
Ne ne to se nedělá hodnotit hrače na tomto místě.
nejsem tady od toho abych někoho hodnotil, to musí udělat trenéři a pochybuju, že by to psali sem... ;)

Nevím,co na to WaRiY,ale asi tak ohodnotil tvůj výkon.Prostě tragedie na druhou.
Karle, ani ti nevím, je to můj hroznej zlozvyk dělat 3 tečky...
Snad nejsi pohoršen ;)))
WaRiY: .... prosím tě, co znamenají ty tři tečky za mým jménem ???????? :-)
V brance byl Jirka Kubíček, krajní beci Viktora - Turek, posledního Vlček, před ním Dvořák. Záloha zprava Petr, Slezák, Jordán, Kantor. V útoku Müller - Valenta :)))
Pak se to přeházelo zkoušelo se vlastně na všech postech, zahráli si i další dorosti, Karel Nováků... Chyběl z mančaftu jen Venca Radouch. Myslím, že jsme hráli docela dobře a po zemi, dalo se na to myslím koukat. Hostující kouč musel nejednou zvednout hlas na své svěřence :)))

<< < 135 136 137 [138] 139 140 141 > >>