Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 136 137 138 [139] 140 141 142 > >>
Je nad slunce jasné,že trenér tady nehodnotí hráče,ale jako fanda Borku si to můžu tady snad dovolit.K.Nováků je za zenitem,viděl jsem tam běhat šikovné dorostence,tak proč jim nedat šanci.I ten minulý trener je tam stavěl a dalo se na ně koukat.Je líný,pomalý a neohrabaný.Tak nevím.
Ne ne to se nedělá hodnotit hrače na tomto místě.
nejsem tady od toho abych někoho hodnotil, to musí udělat trenéři a pochybuju, že by to psali sem... ;)

Nevím,co na to WaRiY,ale asi tak ohodnotil tvůj výkon.Prostě tragedie na druhou.
Karle, ani ti nevím, je to můj hroznej zlozvyk dělat 3 tečky...
Snad nejsi pohoršen ;)))
WaRiY: .... prosím tě, co znamenají ty tři tečky za mým jménem ???????? :-)
V brance byl Jirka Kubíček, krajní beci Viktora - Turek, posledního Vlček, před ním Dvořák. Záloha zprava Petr, Slezák, Jordán, Kantor. V útoku Müller - Valenta :)))
Pak se to přeházelo zkoušelo se vlastně na všech postech, zahráli si i další dorosti, Karel Nováků... Chyběl z mančaftu jen Venca Radouch. Myslím, že jsme hráli docela dobře a po zemi, dalo se na to myslím koukat. Hostující kouč musel nejednou zvednout hlas na své svěřence :)))
WaRiY:V jaké to bylo sestavě?
Tak jsem asi půl hodiny psal článek k našemu dnešnímu zápasu a administrace mě vykopla a znovu to už psát nebudu, sorry. :(((
Souhlasím s Benym, řekl bych, že jsme byli lepší, ale klasicky nám utekl začátek, ale dost se zkoušelo v sestavě, tak není výsledek důležitý. Bylo na nás všech vidět, že si chceme zahrát fotbal a brali jsem to i přes to, že to byl přátelák zodpovědně. Druhou půli nemělo Roudný jedinou kloudnou šanci. Bude to dobrý pánové, věřím tomu, dnes mě to fakt bavilo ;)
Děkuji všem za přípravný zápas proti Roudnému,i když se prohrálo, herně to bylo dobré. Zdá se,že by nám to mohlo klapat jako partě a to bychom moc potřebovali. Tréninky jsou v úterý i ve čtvrtek v 17.00.
Pánové, dnes je klasický trénink od 19:00 hod. V neděli 10.8.2008 se hraje doma s béčkem Roudnýho už od 10:00 hod. Sraz tedy v 09:15 hod. Apeluji na váš rozum a dodržení životosprávy.
http://hcborek.wgz.cz/linhart-cup-2008
WaRiY-Večer ti vše pošlu... Ale moc toho není :-(
Pavle, prosím, můžeš mi mailem poslat aspoň základní údaje o nově příchozích koních v mužích? Dodělám aktuální soupisku, fotky uděláme časem ;) Díky
Jen opakuji: tréninky st.žáků FK Borek jsou vždy v úterý (tzn. i dnes) a v pátek od 16:30 hod.(do cca 18:00). Přijít můžou samozřejmě i mladší žáci. Tak konec lenošení...
Prezidente, vsechno nejlepsi k narozeninam :)
Konečně je tady živo.Ty dva příspěvky ,to bude terno.Pravopis to neumí,že by naše rómská menšina?Pozor na ně,hoši!!!
vsem hracum posleme 1 sadu kopacek nike a drezy nike se jmeny na zadech pro mladsi zaky pan novotny jozef sev firmi a sponzora

TAKOFASHIN
Jesli píšu klubu fk borek tak bych se chtěl zeptat ml.žáku jestli by ste nevzali mého sina k vám do týmu budem tam bydlet a syn za vás chce hrát tak mi odepište jestli ANO nebo NE

naschledanou pan Milan Baroš z Prahy 9

<< < 136 137 138 [139] 140 141 142 > >>