Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 136 137 138 [139] 140 141 142 > >>
zatím se vašemu bývalému trenérovi moc nedaří co?
Dostal nabídku trénovat "B" tým v Roudným, kde se mu zapojilo do přípravy hodně mladých kluků z dorostu + hráči, kteří už nechtějí kopat kraj, ale výkonostně jsou na tom dobře. Je to ambiciózní mančaft a pro trenéra, který je zvyklý na min. 4 tréninky týdně určitě dobrá volba. Je prostě fakt, že takovéhle fotbalové podmínky mu Borek nabídnout nemohl, ikdyž jak sám uvedl, se mu zde moc líbilo.
pro všechny: tréninky budou až do odvolání probíhat vždy úterý a čtvrtek od 19:00 hod. Vzhledem k pracovní vytíženosti obou trenérů, je to jediný možný termín, který se dal vymyslet. Dnes vyjímečně je trénink v pondělí. Upozorňuji, že tuto neděli se hraje tradiční turnaj na Borku. Sraz bude před 13:00 hod.
a trenér odešel proč?
Pavka má pravdu, taky jsme ještě 14 dní před začátkem sezóny neměli trenéra a začali jsme myslím dobře, takže není se čeho bát ;)
Příprava je už naplánována, takže se můžete soustředit pouze na fotbal. Negativizmus se netrpí a hodně štěstí a zdraví do nové sezóny přeju všem. Jen chci upozornit, že minulý rok, jsme se nacházeli v úplně stejné situaci a příprava proběhla bez problémů. Čus.
Bude nás trénovat bývalý hráč Radek Benýšek a současný hráč Pavel Dvořák. Zatím bereme z vlastních řad.
jááááá joooo:-) Turíno
pánové, kdo vás ted trénuje?
pavkahosin: Napiš mi do pošty zprávu, vrací se mi hláška s chybou.
Trénink st.žáků před tradičním turnajem proběhne ve čtvrtek 24.7.2008, sraz v 16:45 hod. v kabině, po tréninku (cca 18:00) dodatečné vyhodnocení minulé sezóny...
pro nedočkavce: V pondělí bude trénink na dolním hřišti. Sraz je v 17:45 v kabině. Momentálně jsou v plném proudu jednání s několika hráči, ale vše se bude teprve dolaďovat. Upozorňuji, že 27.7. sehrajeme tradiční turnaj na Borku. Už je jistý také přípravný zápas s Roudným "B" 10.8.2008 od 17:00 hod. na Borku. Ještě došlo k malé změně a v Chrášťanech se hraje v neděli 24.8.2008, tedy první 3 mače jsou vždy v neděli. Wariy je dobře, že něco děláš na honění kondice moc času nebude, taže běhat se bude s balonem. V pondělí zdarec.
No já jsem v přípravě již od 5.7. takže pánové těším se na vás :))
do Roudnýho
A kam, že to ten trenér odešel??? Jen ze zvědavosti :-)
První trenink mužů bude 21.7.2008 v pondělí od 18:00 hod. Zde se dozvíte vše, co vás určitě zajímá. Mistráky v srpnu jsou 17.8 doma s Pištínem, 23.8 v Chrášťanech a 31.8 doma s Jankovem C. Domácí zápasy se budou hrát opět v neděli od 17:00 hod. Přeju příjemnný poslední týden bez fotbalu.
Aspon touto cestou jsem chtel trenerovi podekovat za rocni praci na Borku. Urcite se jeste potkame, tak do te doby se mejte a at se Vam dari v novem pusobisti (pokud uz nake mate).
Jak psal Waryi, jdu na rocni hostovani do Mokreho. 21. se prijdu podivat na trenink :) Tak ne, ze do ty doby priberete :) Jinak Turino vyhral toho suda a Wariy prasatko - to je pozitivum z minule sezony ne :)Porad se darit nemuze. Bude zase lip !!!
Turino: Tento čtvrtek je schůze VV FK Borek, kde se musí dohodnout další postup. O všem budeš včas informován, ale již jsou známi soupeři pro nový ročník. Z nováčků jsou tam Pištín, Lipí, Strýčice, Dříteň, Dívčice, Jankov C, Bavorovice B, Olešník B, Vltava a starý známý Chráštany, Ševětín, Úsilné, Neplachov, Dolní Bukovsko. Možná, že jsem se někde zmýlil, ale hlavně odpadl Kameńák, Horní Stropnice, Nové Hodějovice. První zápas bude nejspíše 17.8.2008 s Pištínem. Tak čus a makej sám, tréninky budou spíše herní. Na honění kondice není v létě čas.
Tréňo: V pondělí mi to nevyšlo, ale určitě ještě bude příležitost si popovídat. Ať se vám tam daří a ať opět naleznete radost z práce.
Mě začnou studijní povinnosti, takže se předem omlouvám, že moje účast na fotbale nebude asi 100 procentní, ale samozřejmě se připravuju individuálně.
Jinak trenérovi přeji všechno nejlepší v novém působišti a co nejmíň starostí. Díky za ten rok co nás trénoval.
Turíno, příprava na další sezónu začíná 21.7. tedy týden před turnajem. Podle všeho odchází Bejstík do Mokrého na roční hostování, Pavel Vajgel a Dýda. Jinak zůstává kádr beze změn, s tím, že se jedná o příchodu některých hráčů, ale bližší informace zatím není asi dobré zveřejňovat. Bylo by potřeba aby přišli aspoň 3 lidi a zbytek doplníme dorostencema. Bude to sezóna trochu jiná než ty předchozí, ale věřím, že to zvládneme.

<< < 136 137 138 [139] 140 141 142 > >>