Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 137 138 139 [140] 141 142 143 > >>
Přípravný zápas dne 31.7.2008 v Olešníku se pro malou účast domácích hráčů ruší. Pokud během zítřejšího dne nebudete informováni o možném náhradním přípravném utkání, bude normální trénink a to od 19:00 hod. Sportu zdar.
zatím se vašemu bývalému trenérovi moc nedaří co?
Dostal nabídku trénovat "B" tým v Roudným, kde se mu zapojilo do přípravy hodně mladých kluků z dorostu + hráči, kteří už nechtějí kopat kraj, ale výkonostně jsou na tom dobře. Je to ambiciózní mančaft a pro trenéra, který je zvyklý na min. 4 tréninky týdně určitě dobrá volba. Je prostě fakt, že takovéhle fotbalové podmínky mu Borek nabídnout nemohl, ikdyž jak sám uvedl, se mu zde moc líbilo.
pro všechny: tréninky budou až do odvolání probíhat vždy úterý a čtvrtek od 19:00 hod. Vzhledem k pracovní vytíženosti obou trenérů, je to jediný možný termín, který se dal vymyslet. Dnes vyjímečně je trénink v pondělí. Upozorňuji, že tuto neděli se hraje tradiční turnaj na Borku. Sraz bude před 13:00 hod.
a trenér odešel proč?
Pavka má pravdu, taky jsme ještě 14 dní před začátkem sezóny neměli trenéra a začali jsme myslím dobře, takže není se čeho bát ;)
Příprava je už naplánována, takže se můžete soustředit pouze na fotbal. Negativizmus se netrpí a hodně štěstí a zdraví do nové sezóny přeju všem. Jen chci upozornit, že minulý rok, jsme se nacházeli v úplně stejné situaci a příprava proběhla bez problémů. Čus.
Bude nás trénovat bývalý hráč Radek Benýšek a současný hráč Pavel Dvořák. Zatím bereme z vlastních řad.
jááááá joooo:-) Turíno
pánové, kdo vás ted trénuje?
pavkahosin: Napiš mi do pošty zprávu, vrací se mi hláška s chybou.
Trénink st.žáků před tradičním turnajem proběhne ve čtvrtek 24.7.2008, sraz v 16:45 hod. v kabině, po tréninku (cca 18:00) dodatečné vyhodnocení minulé sezóny...
pro nedočkavce: V pondělí bude trénink na dolním hřišti. Sraz je v 17:45 v kabině. Momentálně jsou v plném proudu jednání s několika hráči, ale vše se bude teprve dolaďovat. Upozorňuji, že 27.7. sehrajeme tradiční turnaj na Borku. Už je jistý také přípravný zápas s Roudným "B" 10.8.2008 od 17:00 hod. na Borku. Ještě došlo k malé změně a v Chrášťanech se hraje v neděli 24.8.2008, tedy první 3 mače jsou vždy v neděli. Wariy je dobře, že něco děláš na honění kondice moc času nebude, taže běhat se bude s balonem. V pondělí zdarec.
No já jsem v přípravě již od 5.7. takže pánové těším se na vás :))
do Roudnýho
A kam, že to ten trenér odešel??? Jen ze zvědavosti :-)
První trenink mužů bude 21.7.2008 v pondělí od 18:00 hod. Zde se dozvíte vše, co vás určitě zajímá. Mistráky v srpnu jsou 17.8 doma s Pištínem, 23.8 v Chrášťanech a 31.8 doma s Jankovem C. Domácí zápasy se budou hrát opět v neděli od 17:00 hod. Přeju příjemnný poslední týden bez fotbalu.
Aspon touto cestou jsem chtel trenerovi podekovat za rocni praci na Borku. Urcite se jeste potkame, tak do te doby se mejte a at se Vam dari v novem pusobisti (pokud uz nake mate).
Jak psal Waryi, jdu na rocni hostovani do Mokreho. 21. se prijdu podivat na trenink :) Tak ne, ze do ty doby priberete :) Jinak Turino vyhral toho suda a Wariy prasatko - to je pozitivum z minule sezony ne :)Porad se darit nemuze. Bude zase lip !!!
Turino: Tento čtvrtek je schůze VV FK Borek, kde se musí dohodnout další postup. O všem budeš včas informován, ale již jsou známi soupeři pro nový ročník. Z nováčků jsou tam Pištín, Lipí, Strýčice, Dříteň, Dívčice, Jankov C, Bavorovice B, Olešník B, Vltava a starý známý Chráštany, Ševětín, Úsilné, Neplachov, Dolní Bukovsko. Možná, že jsem se někde zmýlil, ale hlavně odpadl Kameńák, Horní Stropnice, Nové Hodějovice. První zápas bude nejspíše 17.8.2008 s Pištínem. Tak čus a makej sám, tréninky budou spíše herní. Na honění kondice není v létě čas.
Tréňo: V pondělí mi to nevyšlo, ale určitě ještě bude příležitost si popovídat. Ať se vám tam daří a ať opět naleznete radost z práce.
Mě začnou studijní povinnosti, takže se předem omlouvám, že moje účast na fotbale nebude asi 100 procentní, ale samozřejmě se připravuju individuálně.
Jinak trenérovi přeji všechno nejlepší v novém působišti a co nejmíň starostí. Díky za ten rok co nás trénoval.

<< < 137 138 139 [140] 141 142 143 > >>