Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 137 138 139 [140] 141 142 143 > >>
A kam, že to ten trenér odešel??? Jen ze zvědavosti :-)
První trenink mužů bude 21.7.2008 v pondělí od 18:00 hod. Zde se dozvíte vše, co vás určitě zajímá. Mistráky v srpnu jsou 17.8 doma s Pištínem, 23.8 v Chrášťanech a 31.8 doma s Jankovem C. Domácí zápasy se budou hrát opět v neděli od 17:00 hod. Přeju příjemnný poslední týden bez fotbalu.
Aspon touto cestou jsem chtel trenerovi podekovat za rocni praci na Borku. Urcite se jeste potkame, tak do te doby se mejte a at se Vam dari v novem pusobisti (pokud uz nake mate).
Jak psal Waryi, jdu na rocni hostovani do Mokreho. 21. se prijdu podivat na trenink :) Tak ne, ze do ty doby priberete :) Jinak Turino vyhral toho suda a Wariy prasatko - to je pozitivum z minule sezony ne :)Porad se darit nemuze. Bude zase lip !!!
Turino: Tento čtvrtek je schůze VV FK Borek, kde se musí dohodnout další postup. O všem budeš včas informován, ale již jsou známi soupeři pro nový ročník. Z nováčků jsou tam Pištín, Lipí, Strýčice, Dříteň, Dívčice, Jankov C, Bavorovice B, Olešník B, Vltava a starý známý Chráštany, Ševětín, Úsilné, Neplachov, Dolní Bukovsko. Možná, že jsem se někde zmýlil, ale hlavně odpadl Kameńák, Horní Stropnice, Nové Hodějovice. První zápas bude nejspíše 17.8.2008 s Pištínem. Tak čus a makej sám, tréninky budou spíše herní. Na honění kondice není v létě čas.
Tréňo: V pondělí mi to nevyšlo, ale určitě ještě bude příležitost si popovídat. Ať se vám tam daří a ať opět naleznete radost z práce.
Mě začnou studijní povinnosti, takže se předem omlouvám, že moje účast na fotbale nebude asi 100 procentní, ale samozřejmě se připravuju individuálně.
Jinak trenérovi přeji všechno nejlepší v novém působišti a co nejmíň starostí. Díky za ten rok co nás trénoval.
Turíno, příprava na další sezónu začíná 21.7. tedy týden před turnajem. Podle všeho odchází Bejstík do Mokrého na roční hostování, Pavel Vajgel a Dýda. Jinak zůstává kádr beze změn, s tím, že se jedná o příchodu některých hráčů, ale bližší informace zatím není asi dobré zveřejňovat. Bylo by potřeba aby přišli aspoň 3 lidi a zbytek doplníme dorostencema. Bude to sezóna trochu jiná než ty předchozí, ale věřím, že to zvládneme.
PAVLOVI
CHCI ABIS VĚDĚL ŽE SI BYL MUJ NEJLEPŠÍ TRENER A LEPŠÍHO UŽ MÍT ASII NIIKDY NEBUDU ALE JEDNOU SE VRÁTÍM A SPOLU PORAZÍME VŠECHNY JE MI LÍTO ŽE TO TAK DOPADLO NECHCII HRÁT ZA STRUNKOVICE ALE ZA MUJ MILOVANÝ KLUB BOREK MAM TE MOC RAD A CHCI ABYS TO VĚDĚL NAPIŠ MII TTAKY NĚCO MUJ MILOVANÝ A NEJLEPŠÍ TRENERE MAM TE MOC A MOC RAD JAKO SVÍHO STREJDU JA TE TAK I BERU TAK AHOJ INFORMACE O GOLECH VS KDE NAJIT TAK AHOJ PETR KALKUŠ
Mohu se zeptat, jak to teda bude na Borku s fotbalem dál?Zná někdo na tuhle otázku odpověd?Turíno
a kam jdete trenére? a kdo to převezme po vás?
Dobrý večer.
On to Jirko fakt nebyl trénink.
Jenom jsem se chtěl se všemi hezky rozloučit z očí do očí.Je mi líto,ale na Borku končím.
Chci poděkovat všem,se kterými jsem měl možnost spolupracovat,funkcionářům,hráčům a fanouškům.Prožil jsem na Borku moc hezký rok,i když nám nevyšlo to co jsme si představovali....
Bylo mi ctí s Vám spolupracovat.
DÍK...... a ať se Vám daří.
ok.
on to Jirko čoveče asi nebude trénink...
Ahoj všichni,chci se jen optat jestli je trénink za každého počasí???
Ahoj všichni,chci se jen optat jestli je trénink za každého počasí???
Dobrý večer,pánové.
V pondělí 7.července v 19:00 sraz na Borku.
Děkuji
to bejstik: kdyby potřeboval béčko vyhrát , tak nepostaví 4 dorostence a nešli by Filouš s Voglem hrát za A, které mělo velkou marodku.
Beletrie nebude, nas sportovni korespondent ma dovolenou. Jinak jsem koukal Roudne B doma prohralo a Neplachovem 0:3. By me zajimalo kolik by to skoncilo, kdyby potrebovali vyhrat ....
Tréňo, nevím, kam už by to mělo spadnout. K zápasu nemá redakce sportu asi co dodat, jen upřesním, že áčko Ševětína dostalo v sobotu 6:1 od mančaftu, kterej byl rád, že se zachránil. Fotbal nechci vidět až do pouťě.
A beletrie zase žádná.....
Upadá to,pánové,upadá.Nebo,že by dozvuky dokopné?Asi začneme znova trénovat,co Vy na to????

<< < 137 138 139 [140] 141 142 143 > >>