Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 139 140 141 [142] 143 144 145 > >>
Karel Staněk: v něčem samozřejmě pravdu máš, ale s tím, že ve 30 minutě už hráči nemohli nesouhlasím, v dané situaci kdy jsme od tuším 5. minuty hráli o 10ti je jasný, že nebudeme jezdit nahoru a dolů, to by byla sebevražda. Roudné až na pár centrů ze stran a střel za vápnem za první půli nic neukázalo i když držení míče bylo jednoznačné. Nebýt tý penalty věřím, že by se nám bezbrankový výsledek podařilo udržet déle, ale to je kdyby. Souhlasím s tím, že to chce nějaký nový koně, ale to si musí taky dát ruku na srdce dorosti, kteří místo toho aby sbírali zkušenosti raději sedí doma, mimochodem na jakým lepším place by si chtěli zahrát než třeba v Roudném... Ale to je asi celkově problém týhle doby, my jsme v jejich letech neměli tolik možností jak se zabavit, nebo jsme ten fotbal prostě měli raději.
Karel Staněk: Předem díky za podporu. S kvantitou docházky na tréninky, resp. s úbytkem mládeže se naše problémy asi neliší od problémů ostatních klubů v okolí. Jsme mladý klub a naši odchovanci ještě ani neprošli dorostem. Hrát se 4 mládežnickými týmy je momentálně naše maximum (ohledně hráčů a dobrovolníků okolo). Z uvedených rad většinu děláme (letní pouťový turnaj mládeže, podporujeme turnaje školy, spolupracujeme i s uvedenými kluby, různé další nábory,...). Určitě ale máme rezervy. Snad se z fotbalové mapy neztratíme.
pánové, váš zápas jsem viděl, nebudu vám odepírat, že vás rozhodčí určitým způsobem poškodil, ale o tom psát nechci. Myslím, že by bylo dobrý se zamyslet nad tím, proč máte na lavičce 1 hráče + jednoho asi dorostence na střídání, proč ve 30 min většina z vás fyzicky nemohla, proč většina z vás pořád na hřišti podrážděně reaguje (nemyslím poslední zápas, celkově). Vaši odpovědí bude, že trénujete v 6 lidech atd, což jsem pochopil z vaší diskuze. Můj názor je, že když člověk chce, na trénink přijde. Upřímně, kdyby jste měli šanci hrát v Rakousku a museli tam jezdit na tréninky, tak kvůli prachům by jste si čas našli , je to tak? Je, a je to tak všude.Bohužel. Děláte nějaký nábor dětí na Borku, obcházíte školy, školky a td? ono pánové, stěžovat si, že klucí nechodí na tréninky je jedna věc, ale je třeba tedy začít od žáčků a zkusit je nalákat. Nebo navázejte spolupráci s Nemanicema, Hrdě+jovicema, Hlubokou, zkuste to, vždyt takovej hezkej areál si zaslouží více diváku, vyšší soutěž. Držím palce, at se to podaří.
tak jsem si přečetl článek k tomuto zápasu,nemusel jsem tam ani být a tomu článku věřím, protože tohle se u nás děje. a roudné to jenom potvrzuje,takže plně věřím boreckým. a petra vlčků znám,jeden z nejlepších hráčů Borku,takže vyloučení bylo určitě učelový...
No, věcná diskuse přechází v osobní útoky, takže z jiného soudku. V neděli všichni přitáhnou prachy, aby měl Štegi z čeho platit dokopnou. PS: pro ... Dívám se na fórum Malše Roudné a je to tam opravdu trapnost až hanba. Jestli nemáš odvahu se představit, tak sem nepiš, když si za svým názorem nestojíš. Právě pro takový jako ty vynalezli internet, aby ses mohl schovávat za 3 tečky. Jestli ti už bylo 18, tak se zamysli co děláš, v životě se holt nebudeš moc pořád schovávat za nicky.
Shrnul bych to co se dělo včera do jednoho slova: ŠAŠKÁRNA
O tom, že by Roudné nakonec o jeden, dva góly vyhrálo se dalo čekat, ale co z toho má takovej starej chlap jako je sudí Hora je mi záhadou. Jednak by si mohl nechat patentovat to jak zkazit 15 lidem odpoledne, kdyby nám to někdo řekl rovnou před zápasem, že je zbytečný aby se hrálo mohli jsme si dát pivko, napsat do zápisu výsledek a ušetřit si hlavní roli v té komedii, protože jinak se to ani nazvat nedá. Vlastně hlavní role byla obsazena p. Horou my jsme tam byli coby loutky za jejichž špagáty tahal dle jeho libosti. Jak říkám, Roudné by nakonec nějaký gól dalo a vyhrálo, ale takovým způsobem jakým se do toho vložil ten pán s píšťalkou je pod úroveň i pralesní ligy. Jestli hráče Roudného takové vítězství potěší je otázkou, do hlavy jim nevidím, já osobně bych z takového vítězství radost a chuť na pivo neměl. Ale co si budeme povídat, účel světí prostředky...
Správně Turíno.... :-)
Mužstvo INTELIGENTŮ se umí alespoň představit, když chce navazovat konverzaci....takže konkrétně s TEBOU SI NEMÁM CO ŘÍCT....To je z mé strany vše....
Když jsme u te inteligence, tak ten Turek se narozdíl od tebe umí podepsat.A pro tebe pan Turek.
to Korbel: jo, hlavne že vy jste mužstvo inteligentů, hlavně Vlček a Turek.
Myslim, že v článku je uplně všechno co se dělo v neděli, co říct víc? Prostě ostuda a v Roudném by se měli zamyslet, no i když tam s tím bude asi problém....Doufám, že postoupí a budou dělat blbce z někoho jinýho...
to Jirka F.. OK, od tebe to beru. Ale už toho necháme, nechci si kazit zbytek dovolený. Tak čus a snad vás příští rok už nepotkáme.
... Dobrý, nechceš se představit. Béčko, má být základna pro Ačko, dávat příležitost dorostencům, aby se otrkali mezi muži, případně zranění hráči, aby se rozehráli. Dopadnete stejně jako na Hluboký, kde se už několikátou sezonu zachraňujou stejným způsobem, jakým to chcete vy vykopat. Podzim se to zkusí, ale na jaře se zjistí, že je to na padáka, a chodí pět chlapů z áčka a dělaj se záchranářský práce. V tom nevidím žádnou logiku. Nedej bože, aby hráli nastejně. To potom nepřijdou ani ti poctivý kluci, kteří trénují, pak se to posílí z áčka a oni sedí na lavici. To uděláte 2 krát a zůstane vám 16 lidí na oba mančafty. Tak to prostě je. Ahoj. Jdu dělat něco rozumnýho. Včerejší zápas byl jen ztracenej čas. Stejně vám přeju postup víc, než Lokotce, ale ten včerejšek mě opravdu zklamal.
Ahoj Pavle, můžu potvrdit, že kromě 4 vyjmenovaných hráčů ostatní opravdu nejsou ani v užším ani širším kádru A.
to pavkahosin: nejde přeci vůbec o soupisky, já ti pouze říkám, že z kluků, kteří včera hráli (kromě Šolce, Pintéra, Csavoje a Kadlece) ani jeden není v širším kádru A mužstva a na jaře za A mužstvo neodehrál ani minutu. Nebo kdo podle tebe z těch, co byli včera na hřišti, jsou v kádru A?
pro... Přečti si komentář ze zápasu a zamysli se. Je tam vše. Ctělo by se říct "vytesat do kamena a pozlatit." Čestnému sportu zdar.
Všichni hráči a činovníci Borku se zde nebojí uvádět své jméno, ale ne všichni asi mají odvahu. To, že v zimní přestávce jste udělali soupisky A a B týmů, tak aby hráči áčka mohli ve větším počtu nastupovat za Béčko nezapřeš, nebo nejsi dostatečně informován o dění v klubu. Ale dobře, je to legální způsob jak se vyhrabat ze III. třídy, ale věř, že okresní soutěž není o nic lepší. Nebudu tady naříkat na fakt, že jste výkonostně byli někde jinde, každej mančaft má své hranice možného, ale pokud budeš trošku soudnej a sundáš si fanouškovské brýle, musíš vidět, že to všechno včera nebylo jen o sportu. My všichni hrajem zadarmo, po práci a fotbal nás baví, a o víkendu si chceme zahrát. Když je soupeř lepší a vyhraje OK, ale proč se necháváte unést takovýmy trapnými manýry a zatahujete do toho i rozhodčí, to nechápu, a myslím si, že to není hodno jména Malše Roudné. Když nic jiného, děláte si jen ostudu, kterou na hřišti potom těžko můžete napravit. Chtěl jsem napsat i na vaše stránky do fóra, ale nějak to máte rozbitý. Tak čus.
ahoj pavle jsem v dětským domově tak za vás hrát nemohu hraju zase za strunkovice doufam že bez stopera vyhráváte tak čau petr
Tak mi tu soupisku pošli a porovnáme to!Můžeš se představit ať vím s kým si píšu?Turíno
to Turino: jak nebyl? porovnej si zápas u vás na podzim s jarním a máš tam hned několik jmen. A to že se kádr přes zimu změní, je přeci normální v každém mančaftu.

<< < 139 140 141 [142] 143 144 145 > >>