Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 140 141 142 [143] 144 145 146 > >>
Správně Turíno.... :-)
Mužstvo INTELIGENTŮ se umí alespoň představit, když chce navazovat konverzaci....takže konkrétně s TEBOU SI NEMÁM CO ŘÍCT....To je z mé strany vše....
Když jsme u te inteligence, tak ten Turek se narozdíl od tebe umí podepsat.A pro tebe pan Turek.
to Korbel: jo, hlavne že vy jste mužstvo inteligentů, hlavně Vlček a Turek.
Myslim, že v článku je uplně všechno co se dělo v neděli, co říct víc? Prostě ostuda a v Roudném by se měli zamyslet, no i když tam s tím bude asi problém....Doufám, že postoupí a budou dělat blbce z někoho jinýho...
to Jirka F.. OK, od tebe to beru. Ale už toho necháme, nechci si kazit zbytek dovolený. Tak čus a snad vás příští rok už nepotkáme.
... Dobrý, nechceš se představit. Béčko, má být základna pro Ačko, dávat příležitost dorostencům, aby se otrkali mezi muži, případně zranění hráči, aby se rozehráli. Dopadnete stejně jako na Hluboký, kde se už několikátou sezonu zachraňujou stejným způsobem, jakým to chcete vy vykopat. Podzim se to zkusí, ale na jaře se zjistí, že je to na padáka, a chodí pět chlapů z áčka a dělaj se záchranářský práce. V tom nevidím žádnou logiku. Nedej bože, aby hráli nastejně. To potom nepřijdou ani ti poctivý kluci, kteří trénují, pak se to posílí z áčka a oni sedí na lavici. To uděláte 2 krát a zůstane vám 16 lidí na oba mančafty. Tak to prostě je. Ahoj. Jdu dělat něco rozumnýho. Včerejší zápas byl jen ztracenej čas. Stejně vám přeju postup víc, než Lokotce, ale ten včerejšek mě opravdu zklamal.
Ahoj Pavle, můžu potvrdit, že kromě 4 vyjmenovaných hráčů ostatní opravdu nejsou ani v užším ani širším kádru A.
to pavkahosin: nejde přeci vůbec o soupisky, já ti pouze říkám, že z kluků, kteří včera hráli (kromě Šolce, Pintéra, Csavoje a Kadlece) ani jeden není v širším kádru A mužstva a na jaře za A mužstvo neodehrál ani minutu. Nebo kdo podle tebe z těch, co byli včera na hřišti, jsou v kádru A?
pro... Přečti si komentář ze zápasu a zamysli se. Je tam vše. Ctělo by se říct "vytesat do kamena a pozlatit." Čestnému sportu zdar.
Všichni hráči a činovníci Borku se zde nebojí uvádět své jméno, ale ne všichni asi mají odvahu. To, že v zimní přestávce jste udělali soupisky A a B týmů, tak aby hráči áčka mohli ve větším počtu nastupovat za Béčko nezapřeš, nebo nejsi dostatečně informován o dění v klubu. Ale dobře, je to legální způsob jak se vyhrabat ze III. třídy, ale věř, že okresní soutěž není o nic lepší. Nebudu tady naříkat na fakt, že jste výkonostně byli někde jinde, každej mančaft má své hranice možného, ale pokud budeš trošku soudnej a sundáš si fanouškovské brýle, musíš vidět, že to všechno včera nebylo jen o sportu. My všichni hrajem zadarmo, po práci a fotbal nás baví, a o víkendu si chceme zahrát. Když je soupeř lepší a vyhraje OK, ale proč se necháváte unést takovýmy trapnými manýry a zatahujete do toho i rozhodčí, to nechápu, a myslím si, že to není hodno jména Malše Roudné. Když nic jiného, děláte si jen ostudu, kterou na hřišti potom těžko můžete napravit. Chtěl jsem napsat i na vaše stránky do fóra, ale nějak to máte rozbitý. Tak čus.
ahoj pavle jsem v dětským domově tak za vás hrát nemohu hraju zase za strunkovice doufam že bez stopera vyhráváte tak čau petr
Tak mi tu soupisku pošli a porovnáme to!Můžeš se představit ať vím s kým si píšu?Turíno
to Turino: jak nebyl? porovnej si zápas u vás na podzim s jarním a máš tam hned několik jmen. A to že se kádr přes zimu změní, je přeci normální v každém mančaftu.
Pro neznámého z fanklubu Malše Roudné. Si děláš srandu? Proti vašemu béčku jsem odehrál několik zápasů a žádný z těch kluků tam nebyl!!!. Ale ať tam byl nebo nebyl, to co s námi proved ten pán kterému říkají rozhodčí, tak to promiň.To bylo trochu moc!!!! Tomáš Turek
pánové, včera proti vám žádný kompletní mančaft krajského přeboru nenastoupil, z A tam byl Šolc, Pinter, Csavoj a Kadlec, ostatní jsou hráči B týmu.To jen na vysvětlenou.
Tak jsme včera přežili tu šaškárnu v Roudným a už to můžeme v klidu dohrát. Jen pro ty co tam nebyli. Postavil se proti nám kompletní mančaft z krajského přeboru, a aby nebyly problémy hned v 5 minutě byl vyloučen Vlček. Detaily nechci rozebírat, protože, kdo tam nebyl neuvěří. Borek hrál na to co měl, tedy bránil a soupeře do žádných šancí nepouštěl. Režie se po půli tedy chopil pan Hora, a v 10 min. k údivu všech hráčů nařídil penaltu a bylo vymalováno. Více se doufám rozepíše Vivaldýňu ve svém komentáři.
Tak pánové, koukali jste na tu bídu. V pondělí budu muset zajít k očnímu. Raději jsem vypnul zvuk, protože slyšet, že Čech je bůh, Stašek (st.šed.ko...) je geniální trenér a Galásek zkušenej plejer, to fakt nešlo. Vím, že jde bohužel především o výsledek a tomu je podřízeno vše, ale hrát proti Švýcarům Prešovskej beton, to radši půjdu se psem ven. Hlavně, že se vyhrálo a všichni jsou spokojený, ale pak se nelze divit, když tohle předvádí skoro všechny mančafty v lize, že tam nikdo nechodí. Ještě dotaz? Viděl na hřišti někdo Plašila? Prej hrál, ale nijak se mi ten kluk ztratil.
Sraz k nedělnímu zápasu v Roudným je v 15:30 hod. na hřišti na Borku.
tak ted 3 body z venku, chlapci?

<< < 140 141 142 [143] 144 145 146 > >>