Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 140 141 142 [143] 144 145 146 > >>
Ahoj Pavle, můžu potvrdit, že kromě 4 vyjmenovaných hráčů ostatní opravdu nejsou ani v užším ani širším kádru A.
to pavkahosin: nejde přeci vůbec o soupisky, já ti pouze říkám, že z kluků, kteří včera hráli (kromě Šolce, Pintéra, Csavoje a Kadlece) ani jeden není v širším kádru A mužstva a na jaře za A mužstvo neodehrál ani minutu. Nebo kdo podle tebe z těch, co byli včera na hřišti, jsou v kádru A?
pro... Přečti si komentář ze zápasu a zamysli se. Je tam vše. Ctělo by se říct "vytesat do kamena a pozlatit." Čestnému sportu zdar.
Všichni hráči a činovníci Borku se zde nebojí uvádět své jméno, ale ne všichni asi mají odvahu. To, že v zimní přestávce jste udělali soupisky A a B týmů, tak aby hráči áčka mohli ve větším počtu nastupovat za Béčko nezapřeš, nebo nejsi dostatečně informován o dění v klubu. Ale dobře, je to legální způsob jak se vyhrabat ze III. třídy, ale věř, že okresní soutěž není o nic lepší. Nebudu tady naříkat na fakt, že jste výkonostně byli někde jinde, každej mančaft má své hranice možného, ale pokud budeš trošku soudnej a sundáš si fanouškovské brýle, musíš vidět, že to všechno včera nebylo jen o sportu. My všichni hrajem zadarmo, po práci a fotbal nás baví, a o víkendu si chceme zahrát. Když je soupeř lepší a vyhraje OK, ale proč se necháváte unést takovýmy trapnými manýry a zatahujete do toho i rozhodčí, to nechápu, a myslím si, že to není hodno jména Malše Roudné. Když nic jiného, děláte si jen ostudu, kterou na hřišti potom těžko můžete napravit. Chtěl jsem napsat i na vaše stránky do fóra, ale nějak to máte rozbitý. Tak čus.
ahoj pavle jsem v dětským domově tak za vás hrát nemohu hraju zase za strunkovice doufam že bez stopera vyhráváte tak čau petr
Tak mi tu soupisku pošli a porovnáme to!Můžeš se představit ať vím s kým si píšu?Turíno
to Turino: jak nebyl? porovnej si zápas u vás na podzim s jarním a máš tam hned několik jmen. A to že se kádr přes zimu změní, je přeci normální v každém mančaftu.
Pro neznámého z fanklubu Malše Roudné. Si děláš srandu? Proti vašemu béčku jsem odehrál několik zápasů a žádný z těch kluků tam nebyl!!!. Ale ať tam byl nebo nebyl, to co s námi proved ten pán kterému říkají rozhodčí, tak to promiň.To bylo trochu moc!!!! Tomáš Turek
pánové, včera proti vám žádný kompletní mančaft krajského přeboru nenastoupil, z A tam byl Šolc, Pinter, Csavoj a Kadlec, ostatní jsou hráči B týmu.To jen na vysvětlenou.
Tak jsme včera přežili tu šaškárnu v Roudným a už to můžeme v klidu dohrát. Jen pro ty co tam nebyli. Postavil se proti nám kompletní mančaft z krajského přeboru, a aby nebyly problémy hned v 5 minutě byl vyloučen Vlček. Detaily nechci rozebírat, protože, kdo tam nebyl neuvěří. Borek hrál na to co měl, tedy bránil a soupeře do žádných šancí nepouštěl. Režie se po půli tedy chopil pan Hora, a v 10 min. k údivu všech hráčů nařídil penaltu a bylo vymalováno. Více se doufám rozepíše Vivaldýňu ve svém komentáři.
Tak pánové, koukali jste na tu bídu. V pondělí budu muset zajít k očnímu. Raději jsem vypnul zvuk, protože slyšet, že Čech je bůh, Stašek (st.šed.ko...) je geniální trenér a Galásek zkušenej plejer, to fakt nešlo. Vím, že jde bohužel především o výsledek a tomu je podřízeno vše, ale hrát proti Švýcarům Prešovskej beton, to radši půjdu se psem ven. Hlavně, že se vyhrálo a všichni jsou spokojený, ale pak se nelze divit, když tohle předvádí skoro všechny mančafty v lize, že tam nikdo nechodí. Ještě dotaz? Viděl na hřišti někdo Plašila? Prej hrál, ale nijak se mi ten kluk ztratil.
Sraz k nedělnímu zápasu v Roudným je v 15:30 hod. na hřišti na Borku.
tak ted 3 body z venku, chlapci?
Dnešní zápas byl zajímavej, lidi asi byli spokojený i když to nedopadlo 100%, ale fakt je ten, že dmeska jsme chtěli hrát fotbal a nebýt zase dvou nešťastnejch momentů, což už je vlastně kolorit posledních zápasů mohli jsme si zase zařvat, Vivaldýňu to určitě shrne v článku u kterého čekám oproti posledním optimističtější nadpis. Je mi líto, že nebudu na tréninku, cítím, že bych mančaftu mohl ještě něco i v mém "důchodovém" věku dát... Vlčáku - to před zápasem myslím taky zabralo. Přeju všem dobrý vstup do nového týdne a úsměv na rtu ;)) Pic.
tak vám ten tip kouči skoro vyšel...
Cus s tema fotkama neni problem. V minulych letech jsme meli taky fotky ze zapasu, ale to nas mel kdo fotit. Tady je odkaz http://fkborek.rajce.idnes.cz/ , tak se muzes kouknout :)
Pedagog:Roudné 0:4
Jo, Viki už mě informoval jakej máte zabijáckej instinkt a kladivo v levačce. Pájo, věřím, že zejména pozápasové fotky by byly opravdu pěkné, ale to musíš na Bejstíka. Taky bych se rád viděl někdy v plným sprintu, ale takovej dobrej objektiv, aby to nebylo rozmazaný ještě neprodávaj ani Japonci.
Včera zápas výbornej! Mám jeden dotaz na správce těchto stránek. Nešla by tu vytvořit fotogalerie? A ze zápasů by se sem dali nějaky fotky třeba ze včera jsou některý vážně pěkný!
Pražáky jsme si museli předcházet,tak jsme je nechali vyhrát.To víš,Praha je Praha.

<< < 140 141 142 [143] 144 145 146 > >>