Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 141 142 143 [144] 145 146 147 > >>
No, původně jsem taky počítal s mladýma z dorostu, ale ty hrajou taky v neděli, takže musím sáhnout po variantě X tj. sestava zní, všichni jsme v ní. Teď jsem se byl projet na kole a myslím si, že zítra bych mohl tak 20 minut běhat, potom se dalších 50 trápit a zbytek už budu trapnej a s míčem se nepotkám. Ani nevím, jestli jste ty pražáky včera zmastili. Byl jsem do půl osmý v práci.
No jo,ale ted jsi tam měl velkou oporu.....
ty jo, tak já nevím jak už přesvědčit o svých kvalitách :)))) 3x jsem byl na hrotu a dali jsme 6 gólů, vám se člověk prostě nezavděčí... :))))
To se Ti teda Pavlíku nepovedlo.Já jsem zbláznil celou familii,přijedou ze Slovenska,Moravy i z Čech a já budu sedět na lavici.To se ale nedělá,to pak musí nastat protiopatření na neděli.Trošku jsem běhal(volně 56 metrů),pohubnul jsem(asi 40 deka)a Ty takhle.A já se tak těšil,že oblíknu svou milovanou desítku a nakonec ,že na lavici.Za co,co jsem Ti provedl?Na tréninky chodím ze všech nejvíc,jsem aktívní i příspěvky platím....Pavlíku,Pavlíku musíš to nějak přehodnotit...
Tak a je to.
Pavlíku,děkuji za důvěru,vezmu si sebou podprdelník.
Tréňo, původně jsem počítal s váma na hrotu, ale bude vedro a to by to s váma mohlo seknout. Počítám s váma na lavici. Wariy, že by si šel na hrot, to mě teda opravdu nenapadlo, zas takový přesuny jsem teda nedomejšlel. Uvidíme, kdo příjde, ale myslím si, že nějaký experimenty si už teď můžeme dovolit.
diplomatická odpověď:)
jo budu optimista,ale budu věřit svému mančaftu....
koukal jsem trenére do vašeho rozlosování, a vy jedete příští týden do Roudnýho? Budete taky optimista a budete věřit Roudnýmu?
No nezbývá než souhlasit ;) Ale my o tom nerozhodujeme, takže se necháme překvapit.
Útočné duo by mělo být ve složení v jakém hrálo v Kaměńáku....!!! tam to přineslo ovoce.... :-))))
No mě to je nad slunce jasný kde budu hrát. Jestli vůbec.
Já bych to viděl na útočné duo Kolerec - Lokvenec :)))
Myslim, že je nám VŠEM jasný, kdo bude na hrotu...!!!! :-)
Dobře WaRiY,budeš na hrotu obrany....
WariY na hrot! :D ;) :)))))
jsem optimista od přírody,Roudné bude stačit na Pedagog i s "F" mančaftem.
Jsem zvědavej na ty rošády,Pavlíku.Těším se jak poskládame 10 lidí do nový jedenástky.
ale Roudenský béčko hraje zároveň s A....jste pořád takovýto optimista.
Trenére, koukám, že jste pořád optimista a věřite té svojí bandě. Vypadá to, že zítra stihnu aspoň druhou půlku, abych si trošku zaběhal a zapotil. Mám revoluční návrh na změny v sestavě, tak uvidím, co vy na to jako odborník. Taky čtu, že Sparťánci koupily Patrika Bergrů. No, myslím si, že dávat prachy za takový hráče je vyhazování peněz, protože ho za rok prodaj max. do Rakouska. Navíc, posledních 10 let, neodehrál ani jednu sezonu bez zranění. Tak zítra na fotbálku a mimochodem, pěkná reklama vaší firmy se mi dneska dostala do poštovní schránky. Aspoň něco Vám dělá radost, když ne my s tím naším "fotbalem"
Omyl,myslel jsem ,že pedagog hraje v Roudným...Takže čistá dvojka,a výsledek 0:6.
myslíte že Roudný prohraje na Pedagogu?

<< < 141 142 143 [144] 145 146 147 > >>