Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 141 142 143 [144] 145 146 147 > >>
Dnešní zápas byl zajímavej, lidi asi byli spokojený i když to nedopadlo 100%, ale fakt je ten, že dmeska jsme chtěli hrát fotbal a nebýt zase dvou nešťastnejch momentů, což už je vlastně kolorit posledních zápasů mohli jsme si zase zařvat, Vivaldýňu to určitě shrne v článku u kterého čekám oproti posledním optimističtější nadpis. Je mi líto, že nebudu na tréninku, cítím, že bych mančaftu mohl ještě něco i v mém "důchodovém" věku dát... Vlčáku - to před zápasem myslím taky zabralo. Přeju všem dobrý vstup do nového týdne a úsměv na rtu ;)) Pic.
tak vám ten tip kouči skoro vyšel...
Cus s tema fotkama neni problem. V minulych letech jsme meli taky fotky ze zapasu, ale to nas mel kdo fotit. Tady je odkaz http://fkborek.rajce.idnes.cz/ , tak se muzes kouknout :)
Pedagog:Roudné 0:4
Jo, Viki už mě informoval jakej máte zabijáckej instinkt a kladivo v levačce. Pájo, věřím, že zejména pozápasové fotky by byly opravdu pěkné, ale to musíš na Bejstíka. Taky bych se rád viděl někdy v plným sprintu, ale takovej dobrej objektiv, aby to nebylo rozmazaný ještě neprodávaj ani Japonci.
Včera zápas výbornej! Mám jeden dotaz na správce těchto stránek. Nešla by tu vytvořit fotogalerie? A ze zápasů by se sem dali nějaky fotky třeba ze včera jsou některý vážně pěkný!
Pražáky jsme si museli předcházet,tak jsme je nechali vyhrát.To víš,Praha je Praha.
No, původně jsem taky počítal s mladýma z dorostu, ale ty hrajou taky v neděli, takže musím sáhnout po variantě X tj. sestava zní, všichni jsme v ní. Teď jsem se byl projet na kole a myslím si, že zítra bych mohl tak 20 minut běhat, potom se dalších 50 trápit a zbytek už budu trapnej a s míčem se nepotkám. Ani nevím, jestli jste ty pražáky včera zmastili. Byl jsem do půl osmý v práci.
No jo,ale ted jsi tam měl velkou oporu.....
ty jo, tak já nevím jak už přesvědčit o svých kvalitách :)))) 3x jsem byl na hrotu a dali jsme 6 gólů, vám se člověk prostě nezavděčí... :))))
To se Ti teda Pavlíku nepovedlo.Já jsem zbláznil celou familii,přijedou ze Slovenska,Moravy i z Čech a já budu sedět na lavici.To se ale nedělá,to pak musí nastat protiopatření na neděli.Trošku jsem běhal(volně 56 metrů),pohubnul jsem(asi 40 deka)a Ty takhle.A já se tak těšil,že oblíknu svou milovanou desítku a nakonec ,že na lavici.Za co,co jsem Ti provedl?Na tréninky chodím ze všech nejvíc,jsem aktívní i příspěvky platím....Pavlíku,Pavlíku musíš to nějak přehodnotit...
Tak a je to.
Pavlíku,děkuji za důvěru,vezmu si sebou podprdelník.
Tréňo, původně jsem počítal s váma na hrotu, ale bude vedro a to by to s váma mohlo seknout. Počítám s váma na lavici. Wariy, že by si šel na hrot, to mě teda opravdu nenapadlo, zas takový přesuny jsem teda nedomejšlel. Uvidíme, kdo příjde, ale myslím si, že nějaký experimenty si už teď můžeme dovolit.
diplomatická odpověď:)
jo budu optimista,ale budu věřit svému mančaftu....
koukal jsem trenére do vašeho rozlosování, a vy jedete příští týden do Roudnýho? Budete taky optimista a budete věřit Roudnýmu?
No nezbývá než souhlasit ;) Ale my o tom nerozhodujeme, takže se necháme překvapit.
Útočné duo by mělo být ve složení v jakém hrálo v Kaměńáku....!!! tam to přineslo ovoce.... :-))))
No mě to je nad slunce jasný kde budu hrát. Jestli vůbec.
Já bych to viděl na útočné duo Kolerec - Lokvenec :)))
Myslim, že je nám VŠEM jasný, kdo bude na hrotu...!!!! :-)

<< < 141 142 143 [144] 145 146 147 > >>