Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 143 144 145 [146] 147 148 149 > >>
Dobrý den.
Chci se jenom zeptat:
Chodím kolem sportovního areálu a nechce se mi věřit vlastním očím.O ten areál se nikdo nestará?Ta Vaše tráva vypadá jak špatně rostlá louka,která hraje hodně barvami,Jsem si myslel,že hrací plocha je zelená a ne žluto-hnědo -nějaká.Je to samý drn a hrouda.Neviděl jsem nikoho,že by to zalejval,drnoval,válel.Stará se o to někdo?Nebo se jenom vyhazujou obecní peníze oknem.Asi to vypadá ,že kocour (starosta) není doma a myš(správce)má pré!!!!
Ten areál je chlouba Borku,ale pomalu začíná hezky chátrat.Trávnik si pochvalovali i fotbalisté Dynama a dneska?....
Je někdo kompetentní kdo mi odpovíproč je stav hrací plochy takový jaký je?
Jsem rád, že máme fanoušky i z ženských řad... :-), v neděli vyhrajeme !!!!!
http://www.fkdobromerice.cz/index.php?page=cup
Turnaj v malé kopané - gama cup 2008
Jejde lidičky..vy máte ale smysl pro humor..:-D!! Tak jo omlouvám se..vim že se nemusí dařit pořád..někdy to prostě nevychází..!!.....jo mimochodem..nepřehlídnul tady někdo smajlíky??:-D Jo a abyste taky neřekli, že sem na vás pořád jenom hnusná..tak vás musim pochválit za ten zápas s Pedagogem..!! Šikulové!!
Tohle je zdrcující kritika. Ani jsem nevěděl, že máme mezi fandy takové příznivce. Jen do nás, ale věř, že v zimě jsme opravdu dělali dost pro to, aby to bylo lepší, než jak teď vypadá. Holt, pokaždý to nevyjde, ale budeme se snažit. PS: Skolila mě nějaká chřipka, do práce musím, ale trénink holt vynechám. Sorry.
Jej..ty jo lidi..vy z toho Borku ste ale másla..:-D Ne se omlouvam..!! A ať se všici date brzo do kupy a konečně začnete hrát něco podobnýho fotbalu..!!:-D
Tak abych to uvedl na pravou míru! :D Mám natržené vazy v koleni a letošní sezóna pro mě už asi skončila! Na náhradní díly nečekám a operace doufám není na místě. Vidíte, že za ty kolena může taky genetika a ne jen já! Doufám, že už co nejdřív začnu trénovat aby ta příští sezóna byla lepší. Už mě hodně svrbí nohy.
Na náhradní díly jsme pomalu už všichni, fakt je ten, že se dnes proti pavoučím mužům, muselo sáhnout na tréninku hluboko do fyzického fondu :))
Pavlíku,žádnej strach,já su držák.Ve čtvrtek jak rybička....leklá.
Dneska na tréninku se zranil i Vajgel senior, takže doma mají asi veselo. Po kom ten kluk asi je?
Až budou mít na skladě náhradní díly.... :-)
díkuju mnoc!! Jo tak ať se Pája brzo uzdraví..!! Jo a nevíte taky náhodou někdo kdy by asi mohl začít hrát??
Pro všechny hráče Borku v neděli po zápase se bude vybírat 500,- za narozeniny.Díky
Dneska nebudu, mám zápas ve Futsalu, čtvrtek, pátek budu stoprocentně !!!!
pro ... Pája se nám zase zranil a chodí o berlích. Asi nevydrželo koleno.
Zdravím, heleďte nebyl by někdo z vás od té lásky, aby mi napsal co se přihodilo Pájovi?? Že nehraje..
pochopil jsem, že asi není ve vašich silách s tím něco dělat....(myslím areál). Jinak těm pendlům. Sám trenére víte, jak těžký je postoupit, my se taky taháme o 1 fleka s Mladým a když jsme s ním hráli, tak jsme měli mančaft na KP, to je prostě fakt.
Děkuji trénorovi za vyslovený názor na pořádek v areálu. Jedna věc je sehnat peníze na takovýto areál, ale druhá a ještě větší starost je se postarat o to, aby byl hezkej pořád. Přitom areál nepotřebuje tolik. Umělé zavlažování, tribuna z betonu, nerezové zábradlí, to jsou všechno věci, na které se léta nemusí sáhnout. Je faktem, že platit správce, jen za to, aby se 2 krát do týdne projel se sekačkou po hřišti je prostě přepych, který se jinde nevydí, a dovolím si tvrdit, že za takové královské peníze (z obecního rozpočtu), nedělá správce v týhle republice nikdo. Vím, že v daleko horších podmínkách pracují správcové v mnoha jiných areálech, ale kde je troška dobré vůle, jde to, a hřiště jsou jak ze škatulky, o čistotě v okolí ani nemluvím. Argumenty, že se tu hraje stejně jen III. třída, a tedy to musí stačit, prostě neobstojí. No, myslím že troška kritiky před dlouhým víkendem neuškodí. Děkuji za pozornost a v neděli se sejdem na fotbale.
Dobrý večer,pánové.
Další trénink bude v pátek 9.5.2008 v 18:30.Sraz na zápas 11.5.v 16:00 na Borku.Přeju hezký dlouhý víkend.
Odpovím Ti na pár Tvých názorů:
Areál na Borku je moc hezký.Zlákal mě i mého syna,ale na druhý pohled je situace trošku jiná.Ten areál začíná chátrat.Je tam šílená starostivost o pořádek a hlavně o trávnik.Ten začíná být hrozný....
Jo přeju to Roudnýmu,i proto,že tam působí nebo působilo pár kluků co nám prošlo rukama na SKP.
Jsem typ trenéra,který dává šanci mladým klukům a proto bych nepletl "A" s "B".Ale na druhé straně se přiznám,že kdybych hrál na postup,tak bych šáhl ke větší kvalitě, ale v Roudným je to na můj vkus moc velký extrém.Ale účel světí prostředky.
Přeju at se Ti v Bavorkách daří.

<< < 143 144 145 [146] 147 148 149 > >>