Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 143 144 145 [146] 147 148 149 > >>
Na náhradní díly jsme pomalu už všichni, fakt je ten, že se dnes proti pavoučím mužům, muselo sáhnout na tréninku hluboko do fyzického fondu :))
Pavlíku,žádnej strach,já su držák.Ve čtvrtek jak rybička....leklá.
Dneska na tréninku se zranil i Vajgel senior, takže doma mají asi veselo. Po kom ten kluk asi je?
Až budou mít na skladě náhradní díly.... :-)
díkuju mnoc!! Jo tak ať se Pája brzo uzdraví..!! Jo a nevíte taky náhodou někdo kdy by asi mohl začít hrát??
Pro všechny hráče Borku v neděli po zápase se bude vybírat 500,- za narozeniny.Díky
Dneska nebudu, mám zápas ve Futsalu, čtvrtek, pátek budu stoprocentně !!!!
pro ... Pája se nám zase zranil a chodí o berlích. Asi nevydrželo koleno.
Zdravím, heleďte nebyl by někdo z vás od té lásky, aby mi napsal co se přihodilo Pájovi?? Že nehraje..
pochopil jsem, že asi není ve vašich silách s tím něco dělat....(myslím areál). Jinak těm pendlům. Sám trenére víte, jak těžký je postoupit, my se taky taháme o 1 fleka s Mladým a když jsme s ním hráli, tak jsme měli mančaft na KP, to je prostě fakt.
Děkuji trénorovi za vyslovený názor na pořádek v areálu. Jedna věc je sehnat peníze na takovýto areál, ale druhá a ještě větší starost je se postarat o to, aby byl hezkej pořád. Přitom areál nepotřebuje tolik. Umělé zavlažování, tribuna z betonu, nerezové zábradlí, to jsou všechno věci, na které se léta nemusí sáhnout. Je faktem, že platit správce, jen za to, aby se 2 krát do týdne projel se sekačkou po hřišti je prostě přepych, který se jinde nevydí, a dovolím si tvrdit, že za takové královské peníze (z obecního rozpočtu), nedělá správce v týhle republice nikdo. Vím, že v daleko horších podmínkách pracují správcové v mnoha jiných areálech, ale kde je troška dobré vůle, jde to, a hřiště jsou jak ze škatulky, o čistotě v okolí ani nemluvím. Argumenty, že se tu hraje stejně jen III. třída, a tedy to musí stačit, prostě neobstojí. No, myslím že troška kritiky před dlouhým víkendem neuškodí. Děkuji za pozornost a v neděli se sejdem na fotbale.
Dobrý večer,pánové.
Další trénink bude v pátek 9.5.2008 v 18:30.Sraz na zápas 11.5.v 16:00 na Borku.Přeju hezký dlouhý víkend.
Odpovím Ti na pár Tvých názorů:
Areál na Borku je moc hezký.Zlákal mě i mého syna,ale na druhý pohled je situace trošku jiná.Ten areál začíná chátrat.Je tam šílená starostivost o pořádek a hlavně o trávnik.Ten začíná být hrozný....
Jo přeju to Roudnýmu,i proto,že tam působí nebo působilo pár kluků co nám prošlo rukama na SKP.
Jsem typ trenéra,který dává šanci mladým klukům a proto bych nepletl "A" s "B".Ale na druhé straně se přiznám,že kdybych hrál na postup,tak bych šáhl ke větší kvalitě, ale v Roudným je to na můj vkus moc velký extrém.Ale účel světí prostředky.
Přeju at se Ti v Bavorkách daří.
takovej krásnej areál jakej je na Borku, by si zasloužil lepší soutěž, ale problém je v chuti mladejch kluků něco dokázat, s tím ale maj asi problém všude ne? Hrál jsem párkrát v Usilným nebo Nemanicích, tyto kluby by vůbec hrát soutěže neměly, to zázemí je humus. Na Borku je to nebe a dudy, nádhera. Jinak si myslím, že nahoře to bude drama až do konce. A neříkal jste,že to Roudnému přejete? a trenére upřímně, kdyby jste vy měli A a B, tak mu taky budete pomáhat ne? dělá se to úplně všude, na Lokotce, v Ševětíne, Bavorovicích (zde hraju a těším se, že si příští sezonu zahrejem na Borku) atd.
Že se to zamotá nahoře jsem drobet tušil,ale tam to nebude mít dlouhého trvání.Roudné si to už pohlídá,překládají zápasy jak o život,jenom aby "A" manšaft nekolidoval s "B".A dole.... to bude kapitola sama pro sebe.Do lV.třídy se nikomu nebude chtít,tam je asi ještě větší džungle než tady...
Nám nezbývá než tenhle ročník dohrát ze ctí,ale manšaft se mi pomalu rozpadá pod rukama.Těch zranění a absencí je na můj vkus nějak příliš.Musíme to dohrát až do konce,můžeme si zahrát fotbal jenom pro radost a pivko a pomalu si chystat na nový ročník.Já osobně mám z něho trochu strach,protože kádr je potřeba doplnit o 5-6 hráčů,ale kde je vzít?Klukům dorosteneckým se za nás moc hrát nechce a hotový hráč na Borek asi těžko přijde.Nevím,nevím....
Ale na druhé straně zase věřím ,že se dáme zase dokopy a budeme se snažit i v dalším ročníku bojovat o příčku nejvyšší.
OK...
Michale, ve čtvrtek trénink není (svátek). V pátek bude, ale to už má na starosti trenér, protože já a Viki jsme zase v práci. Tak čus.
nový ročník určitě nebude lehký, ale půjdete do něj s čistou hlavou a třeba už se to konečně povede. Zachráněný jste, tak je třeba to dát do kupy a bavit se fotbalem. Pěkně se nám to ale zamotává jak dole tak i nahoře co trenére?
Dneska na tréninku nebudu, mám ve škole zápas v sálovce, čtvrtek i pátek budu !!!
Je to k nevíře,ono bylo na tři body,ale kdyby jsme hráli do dneška do rána tak ten gól tam prostě nedáme.Všechno je to takové divné,kádr se pomalu rozpadá,dorostencům se moc nechce.Musíme to dohrát do konce a připravit se na nový ročník.Teď hrajeme dvakrát doma,snad to zlomíme k lepšímu.....

<< < 143 144 145 [146] 147 148 149 > >>