Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 144 145 146 [147] 148 149 150 > >>
takovej krásnej areál jakej je na Borku, by si zasloužil lepší soutěž, ale problém je v chuti mladejch kluků něco dokázat, s tím ale maj asi problém všude ne? Hrál jsem párkrát v Usilným nebo Nemanicích, tyto kluby by vůbec hrát soutěže neměly, to zázemí je humus. Na Borku je to nebe a dudy, nádhera. Jinak si myslím, že nahoře to bude drama až do konce. A neříkal jste,že to Roudnému přejete? a trenére upřímně, kdyby jste vy měli A a B, tak mu taky budete pomáhat ne? dělá se to úplně všude, na Lokotce, v Ševětíne, Bavorovicích (zde hraju a těším se, že si příští sezonu zahrejem na Borku) atd.
Že se to zamotá nahoře jsem drobet tušil,ale tam to nebude mít dlouhého trvání.Roudné si to už pohlídá,překládají zápasy jak o život,jenom aby "A" manšaft nekolidoval s "B".A dole.... to bude kapitola sama pro sebe.Do lV.třídy se nikomu nebude chtít,tam je asi ještě větší džungle než tady...
Nám nezbývá než tenhle ročník dohrát ze ctí,ale manšaft se mi pomalu rozpadá pod rukama.Těch zranění a absencí je na můj vkus nějak příliš.Musíme to dohrát až do konce,můžeme si zahrát fotbal jenom pro radost a pivko a pomalu si chystat na nový ročník.Já osobně mám z něho trochu strach,protože kádr je potřeba doplnit o 5-6 hráčů,ale kde je vzít?Klukům dorosteneckým se za nás moc hrát nechce a hotový hráč na Borek asi těžko přijde.Nevím,nevím....
Ale na druhé straně zase věřím ,že se dáme zase dokopy a budeme se snažit i v dalším ročníku bojovat o příčku nejvyšší.
OK...
Michale, ve čtvrtek trénink není (svátek). V pátek bude, ale to už má na starosti trenér, protože já a Viki jsme zase v práci. Tak čus.
nový ročník určitě nebude lehký, ale půjdete do něj s čistou hlavou a třeba už se to konečně povede. Zachráněný jste, tak je třeba to dát do kupy a bavit se fotbalem. Pěkně se nám to ale zamotává jak dole tak i nahoře co trenére?
Dneska na tréninku nebudu, mám ve škole zápas v sálovce, čtvrtek i pátek budu !!!
Je to k nevíře,ono bylo na tři body,ale kdyby jsme hráli do dneška do rána tak ten gól tam prostě nedáme.Všechno je to takové divné,kádr se pomalu rozpadá,dorostencům se moc nechce.Musíme to dohrát do konce a připravit se na nový ročník.Teď hrajeme dvakrát doma,snad to zlomíme k lepšímu.....
pánové škoda, bylo na bod?
Dobrý večer,pánové.
Sraz na zápas je v sobotu 15:00 na Borku.Odjezd 15:15.Hezky se vyspat,napapat,a úsměv a dobrou náladu sebou.Budete jí potřebovat.
Naposled jsem hrál v těch končinách ještě za komanče a dostal jsem tam do držky, ale rozhodčí se zrovna díval jinam, takže jsem dostal kartu jen já. Uvídíme, jestli se něco změnilo.
Neboj Pavle,nasraný stoper,dobrý stoper.....
No, předem se omlouvám z pátečního tréninku, mám 24 hodinovku, takže na mač s Horní Dolní pojedu pěkně nevyspalel a protivnej.
další trénink bude v pátek 2.května 2008 v 18:30.Sraz na Borku 18:15.Bude třeba domluvit odjezd do jámy lvové....Takže očekávám plnou účast.Jenom mám strach,že jsem drobet naivný.....
Čau všichni,dneska trénink odpadá.
To je dobrá otázka,jak to tedy bude???
Bude dneska trénink???? jestli jo, tak přijdu tak kolem půl 7...
Zápasy doma nám prostě nesedí. Venku čekáme na soupeře, který se stejně jako mi doma tlačí do plnejch, a na útočení potom zbývá více času. Doma bušíme neustále do plnejch, ale bohužel na konstruktivní hru, se spoustou krátkých přihrávek a finální přihrávkou na útočníky, prostě teď nemáme, a více méně si dáme góla vždycky sami. Tak to prostě je a těžko s tím momentálně něco uděláme. Přesto, že každého soupeře přeběháme a hrajeme vlastně na jednu branku, ale počet vstřelených gólů hovoří za vše. V létě 2007 nás chodilo na trénink i 20 lidí, kam se všichni poděli je mi záhadou a musíme s tím něco dělat. Prostě chybí momentálně hlavně borec, který by dával 10 gólů za sezonu a celý mančaft zvedl, a dal góla, který nás vždy nakopne. Hrozně se nadřeme na jednoho fíka a to potom srazí každý mančaft. No nic, do Stropnice pojedem s tím, hlavně dohrát v jedenácti, protože o objektivně vedeném utkání si můžeme nechat jen zdát.
Tak na tuhle otázku Ti musí odpovědět těch deset hráčů,kteří tam pojedou.Já chci vyhrát každý zápas.....
takže těd zase přivezete 3 body z Horní Stropnice, teda aby to odpovídalo tradici ne?
Ne nebyl,náš zápas se hrál ve stejném čase jako v Roudným,ale z ohlasů to byl jednoznačný zápas pro Roudné.Lokotka nemá na to aby postoupila,ani hrou ani kádrem....A ten můj typ je v pořádku,já tipoval vítězství,jenom gólově to nevyšlo.

<< < 144 145 146 [147] 148 149 150 > >>