Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 145 146 147 [148] 149 150 151 > >>
Čau všichni,dneska trénink odpadá.
To je dobrá otázka,jak to tedy bude???
Bude dneska trénink???? jestli jo, tak přijdu tak kolem půl 7...
Zápasy doma nám prostě nesedí. Venku čekáme na soupeře, který se stejně jako mi doma tlačí do plnejch, a na útočení potom zbývá více času. Doma bušíme neustále do plnejch, ale bohužel na konstruktivní hru, se spoustou krátkých přihrávek a finální přihrávkou na útočníky, prostě teď nemáme, a více méně si dáme góla vždycky sami. Tak to prostě je a těžko s tím momentálně něco uděláme. Přesto, že každého soupeře přeběháme a hrajeme vlastně na jednu branku, ale počet vstřelených gólů hovoří za vše. V létě 2007 nás chodilo na trénink i 20 lidí, kam se všichni poděli je mi záhadou a musíme s tím něco dělat. Prostě chybí momentálně hlavně borec, který by dával 10 gólů za sezonu a celý mančaft zvedl, a dal góla, který nás vždy nakopne. Hrozně se nadřeme na jednoho fíka a to potom srazí každý mančaft. No nic, do Stropnice pojedem s tím, hlavně dohrát v jedenácti, protože o objektivně vedeném utkání si můžeme nechat jen zdát.
Tak na tuhle otázku Ti musí odpovědět těch deset hráčů,kteří tam pojedou.Já chci vyhrát každý zápas.....
takže těd zase přivezete 3 body z Horní Stropnice, teda aby to odpovídalo tradici ne?
Ne nebyl,náš zápas se hrál ve stejném čase jako v Roudným,ale z ohlasů to byl jednoznačný zápas pro Roudné.Lokotka nemá na to aby postoupila,ani hrou ani kádrem....A ten můj typ je v pořádku,já tipoval vítězství,jenom gólově to nevyšlo.
byl jste se tam trenére kouknout? (jinak vy jste se taky o dva góly seknul:))))
Asi podáme žádost na svaz.Hřiště na Borku je pro nás asi zakleté.A ta Lokotka Ti tedy ani drobet nevyšla.
pánové, nebylo by pro vás lepší hrát celou sezonu na hřištích soupeře?
ja vim
Oprava-25.04.2008
Dobrý večer,pánové.
Trénink v pátek 24.4.2008 nebude.Sraz na zápas 27.4 2008 v 16:00 na Borku.
Neboj,Michale,bude nás sedm.
Doufám, že nás bude dneska na tréninku víc než v úterý a že kopačky bude mýt někdo jiný .... :-)
Roudné prostě vyhraje ať se děje cokoliv. Bohužel se to zamotává i na konci tabulky, takže se nadějeme ještě hodně podivných výsledků. Jihak tento týden budu zase bez tréninku, prostě to teď nevychází z prací, ale ve volné chvíli si půjdu zaběhat, abych totálně nezlenivěl. PS: Doufám, že v neděli konečně zaberem a uděláme radost "fanouškovi".
já si myslím, že vyhraje Lokotka, taky to naplní pendlama, bude bránit, zatímco Roudné musí vyhrát, Lokotce stačí i bod a možná že se jednou urve z brejku...
To je jednoduché.Protože si Roudné tenhle zápas pohlídá,nasadí pendly a hlavně je tam vidina postupu.Lokotka produkuje hru bez ladu a skladu,takže mi z toho vychází jednoznačně vítězství pro Roudné.
tak drtivé vítězství? proč myslíte?
myslím

<< < 145 146 147 [148] 149 150 151 > >>