Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 145 146 147 [148] 149 150 151 > >>
byl jste se tam trenére kouknout? (jinak vy jste se taky o dva góly seknul:))))
Asi podáme žádost na svaz.Hřiště na Borku je pro nás asi zakleté.A ta Lokotka Ti tedy ani drobet nevyšla.
pánové, nebylo by pro vás lepší hrát celou sezonu na hřištích soupeře?
ja vim
Oprava-25.04.2008
Dobrý večer,pánové.
Trénink v pátek 24.4.2008 nebude.Sraz na zápas 27.4 2008 v 16:00 na Borku.
Neboj,Michale,bude nás sedm.
Doufám, že nás bude dneska na tréninku víc než v úterý a že kopačky bude mýt někdo jiný .... :-)
Roudné prostě vyhraje ať se děje cokoliv. Bohužel se to zamotává i na konci tabulky, takže se nadějeme ještě hodně podivných výsledků. Jihak tento týden budu zase bez tréninku, prostě to teď nevychází z prací, ale ve volné chvíli si půjdu zaběhat, abych totálně nezlenivěl. PS: Doufám, že v neděli konečně zaberem a uděláme radost "fanouškovi".
já si myslím, že vyhraje Lokotka, taky to naplní pendlama, bude bránit, zatímco Roudné musí vyhrát, Lokotce stačí i bod a možná že se jednou urve z brejku...
To je jednoduché.Protože si Roudné tenhle zápas pohlídá,nasadí pendly a hlavně je tam vidina postupu.Lokotka produkuje hru bez ladu a skladu,takže mi z toho vychází jednoznačně vítězství pro Roudné.
tak drtivé vítězství? proč myslíte?
myslím
Clanek z Kamenaku je k nahlednuti ........
trenére, to myslíte vážně?
4:0
tak pánové, gratuluju, nebyl jsem tam, ale udělali jste mi radost. A jak tipujete magnet kola Roudné B-LokoB?
Já si myslím,že na to máš v mančaftu trenéra.Ten ze všech nejlíp pozná kdo s kým má hrát.To je zase můj názor,ogare.
ja myslim ze v dorostu by bracha s romanem mohli hrat spolu v utoku myslim ze by to slo jen nazor muj
Trenére, přidal jsem doprava informaci o tom jak to dnes bylo ;)

<< < 145 146 147 [148] 149 150 151 > >>