Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 147 148 149 [150] 151 152 153 > >>
Clanek z Nemanic je k nakouknuti. Trenere, v nedeli uvidim - touha je silnejsi nez virus :)
Tož dobře,ogare,ale chce to drobet optimizmu.Hůř už bylo,včil enem světlé zítřky.
..text už jsem poslal mistrovi..

PS: od příště už ho tam radši budu zase sázet hned po zápase abyste pak na treninku nebyl tak měkej..:-))
jak je to s treninkama kadetů,hrajou ještě vůbec,nebo se spojili s ml. žákama?
Tož,Slezi,žádná beletrie nebude?
Ano!!!!!
Zdravim, trénink je zítra teda od půl 7 ????
čččččččččuuuuuuuuuuuussssssssííííííííkkkkkkkkkkkk
Pro všechny fandy, Borek dnes vyhrál nad Nemanicemi 2:1 a udržel neporazitelnost na hrištích soupeřů. Jinak můj výkon byl dnes jedním slovem bída, ale historie se neptá na výkony, ale ná výsledky. Tak čus a v úterý na tréninku.
V úterý 1.4.08 odehrají mladší žáci Borku doma přátelský zápas s SK Mladé. Začátek 16:45, sraz v 16:15. Doufám, že bude už konečně řádná účast...
Pavle kdy je sraz v utery na ten zapas
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky
Tak....
Dnešní trénink odpadá. Sraz na zápas v Nemanicích je ve 15:30 přímo v Nemanicích
Dobrý den,pánové.
Dnes 25.3.2008 ruším plánovaný trénink.Sejdeme se 27.3.v 17 30 na Borku.Děkuji
super mužu na zápas!!!
Sobotní utkání dorostu se odlkládá !
Jestli budete rozhádaní nedáte to ani když budete trénovat se 100% účastí.
Pánové, tréninky v šesti lidech byly na Borku ještě nedávno považovány za výbornou účast. Nezapomínejte, že na konci minulý sezóny už jsme ani netrénovali, protože prostě nebyl nikdo, kdo by trénoval. Karel to napsal asi tak, jak to prostě je. Buď se tedy budeme hádat a dívat se na každýho skrz prsty, že nepřišel na trénink, nebo prostě ti co příjdou, budou makat a nebudou koukat, kde je ten a ten. Tréninků si myslím bylo dost a věřím, kdo opravdu mohl, tak chodil, to že je nás 14 je prostě fakt, s kterým teď nic nenaděláme. Končím, protože musím hlídat malýho. Jinak dneska trénovat taky nebudu, protože zranění ze Složiště je vážnější, než jsem si myslel. Tak čus a končím diskuzi na toto téma. Nazdar

<< < 147 148 149 [150] 151 152 153 > >>