Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 147 148 149 [150] 151 152 153 > >>
pánové, vy už jste to zabalili? to je škoda...myslíte, že postoupí lokotka?
Tentokrat je clanek jiz v rannich hodinach :)
Tak,studente
Čus, sraz na LOKO je ve 14:00 ????
http://www.bigfotbal.cz/?idp=53a21213
Asi přileju oleje do ohně, ale tentokráte prostě nemohu z redakcí sportu stoprocentně souhlasit. Na takovém terénu by hrála bramboračku i Barca a tak místo snahy o nějaký fotbal zbyl jen systém kopni a běž, který opravdu většině hráčů nesedí a bere jakoukoliv radost z fotbalu. Snaha o přihrávku či kombinaci se minula účinkem a zbyl jen boj, na který se nedá koukat. Věřím, že s trošku kvalitním terénem a lepším soupeřem budeme moc prodat naběhané kilometry a budeme se fotbalem konečně bavit. Děkuji všem, kteří došli až sem a jdu koukat na pořádnej mač.
Dobrý článek,ten kluk fakt umí.
Tome,budu moc rád,ale rozhodnutí je jenom na Tobě.....
Clanek z Nemanic je k nakouknuti. Trenere, v nedeli uvidim - touha je silnejsi nez virus :)
Tož dobře,ogare,ale chce to drobet optimizmu.Hůř už bylo,včil enem světlé zítřky.
..text už jsem poslal mistrovi..

PS: od příště už ho tam radši budu zase sázet hned po zápase abyste pak na treninku nebyl tak měkej..:-))
jak je to s treninkama kadetů,hrajou ještě vůbec,nebo se spojili s ml. žákama?
Tož,Slezi,žádná beletrie nebude?
Ano!!!!!
Zdravim, trénink je zítra teda od půl 7 ????
čččččččččuuuuuuuuuuuussssssssííííííííkkkkkkkkkkkk
Pro všechny fandy, Borek dnes vyhrál nad Nemanicemi 2:1 a udržel neporazitelnost na hrištích soupeřů. Jinak můj výkon byl dnes jedním slovem bída, ale historie se neptá na výkony, ale ná výsledky. Tak čus a v úterý na tréninku.
V úterý 1.4.08 odehrají mladší žáci Borku doma přátelský zápas s SK Mladé. Začátek 16:45, sraz v 16:15. Doufám, že bude už konečně řádná účast...
Pavle kdy je sraz v utery na ten zapas
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky
Čau Pavle,prosím Tě pošli mi Tvoje číslo,já jsem si ho ještě neuožil.Díky

<< < 147 148 149 [150] 151 152 153 > >>