Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 149 150 151 [152] 153 154 155 > >>
Pánové, tréninky v šesti lidech byly na Borku ještě nedávno považovány za výbornou účast. Nezapomínejte, že na konci minulý sezóny už jsme ani netrénovali, protože prostě nebyl nikdo, kdo by trénoval. Karel to napsal asi tak, jak to prostě je. Buď se tedy budeme hádat a dívat se na každýho skrz prsty, že nepřišel na trénink, nebo prostě ti co příjdou, budou makat a nebudou koukat, kde je ten a ten. Tréninků si myslím bylo dost a věřím, kdo opravdu mohl, tak chodil, to že je nás 14 je prostě fakt, s kterým teď nic nenaděláme. Končím, protože musím hlídat malýho. Jinak dneska trénovat taky nebudu, protože zranění ze Složiště je vážnější, než jsem si myslel. Tak čus a končím diskuzi na toto téma. Nazdar
Je to fakt, trenér má pravdu, o tomhle bychom si měli promluvit v kabině, popřípadě po tréninku u piva a ne tady. Je mi to blbý, že nemůžu, holt jsem zase v zaměstnání, kde většinou zůstávám déle a vzhledem časům tréninků to prostě nestíhám. Myslím, že účast bude lepší až se bude trénovat od půl sedmé nebo sedmé. Doufám aspoň u mě. Mějte se všichni fajně.
Kamarádi!!! Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli se mám této debaty zúčastnit a dělám to jen velmi nerad. K tomu všemu co tu bylo napsáno chci říct jen toto: "všichni hrajeme fotbal proto, že nás baví a každý z nás to bere trochu jinak, nicméně trefná je Pájovo poznámka, že nás fotbal neživí" je to náš koníček a společná zábava a to bysme si měli uvědomit všichni. Kdo má práci, rodinu a případně i jiné povinnosti nebo koníčky tak to chápe, kdo žije jen fotbalem (což jsem mimo jiné v 19 letech dělal taky) tak to chápe hůř. Přesto si myslím, že věnovat svému koníčku, v tomto případě tréninkům a zápasům, 3 večery nebo odpoledne v týdnu je dost a to dodržuji. Nemá s tím nic společného hokejbal nebo sálovka (to mi na fyzičce spíš přidá, omluvil jsem se kvůli tomu jen jednou a to mě bolelo snad všechno) Myslím si, že bychom si měli vyjít vstříc a ne se napadat jak trhovkyně. Nevím jak vy, ale já to dělám pro radost, a proto, že mám fotbal rád. PRO Michala: věřím, že tě nebaví trénovat v šesti, ale pokud chceš trénovat 3x týdně v 15 lidech - spletl sis soutěž - to možná v divizi. Ani s D.Vodou v I.A se to nekonalo!!!!!!!!!!
Dobrý den,pánové.
Tuhle debatu bych radši vyřešil v kabině....
Pro Varyho: jenže ty aspoň to, že nepřijdeš zdůvodníš a je mi jasný, že nás ten fotbal neživí a že práce bude přednější!
no když už jsme u toho...
Minulý týden:
pondělí: práce do 18:30
úterý: práce do 19:00
čtvrtek: práce do 23:30
Tento týden:
pondělí: práce do 18:45
úterý: neco co nešlo odložit
dnes ještě jsem v práci a budu minimálně hodinu
Když na to nebudu mít, tak prostě nehraju, beru to tak, nebo si někdo myslí, že raději sedím v práci a čumím do monitoru tak ok. ;)
Hm hm, bouřlivá diskuse ....,ale nejsem si jistej, jestli se něco změní k lepšímu, myslim si, že ne....Nebaví mě trénovat v 6 lidech, opravdu NE !!!!
Nejsem u týmu moc dlouho tak nechci odhadovat svědomí kohokliv, ale jestliže chceme hrát fotbal na nějaký tý úrovni budeme tomu muset něco podřídit. Když se dostane na trénink Štegy, Vlčák a třeba i Viky, kterej po treninku letí jěště na noční službu, tak mi neříkejte, že se nemůžete dostat na trénink. Jestli chceme hrát fotbal budeme muset něco obětovat, ať už je to hokej, kterého se vzdávají i jiní, nebo třeba když vím, že mám druhý den trénink a nejsem na tom s fyzičkou nejlépe, nepůjdu na sálovku pak hokejbal a pak ještě něco navíc. Uspořádejme si žebříček hodnot! Za týden hrajeme první ostrej doufám, že se aspoň na zápas sejdeme!
Pokud vím tak hokej je v pátek a trénink je zrušenej,takže na hokej určitě vklidu půjdu.
Dobrý den,pánové.
V pátek 21.3.2008 je přátelák na Složišti zrušen.
Tady je tréninkový plán na další týden-pozor změna:
úterý 25.03.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
čtvrtek 27.03.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
pátek 28.03.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
neděle 30.03.2008 16:30 zápas Nemanice sraz 15:30 v Nemanicích
Na trénink budu zvát i nejlepší dorostence!!!
Přeji Vám klidné prožití Velikonočních svátků.
Osobně si myslím ,že řada z nás jiných tam taky jezdí skoro zbytečně.
Nebo Dida myslí řadu dvou?Ale co,aspoň budeš moct jít v klidu na hokej,ne?
Kvůli práci a dalším neodkladným věcem o kterých se nebudu rozšiřovat a taky do toho nikomu nic není, jsem se nedostal na trénink, je to blbý, ale je to tak. Ve čtvrtek na trénink jdu KONEČNĚ! Aspoň jsem ale už zdravej a schopen nazout kopačky. Pic všichni.
Dida, co vím, tak ve čtvrtek to nikdo nezrušil. Jen byl bez náhrady zrušen páteční zápas na Složišti. Takže prodloužený víkend bude volný. Jak se bude trénovat příští týden nevím.
Zdravím, jen jsem se chtěl zeptat jestli bude ve čtvrtek trénink? Aby tam zase řada z nás nejezdila zbytečně jako dnes...
Zdravím,ten zápas mě mrzí už jsem se těšil na trávu,tak snad příště,za přání děkuji
Dobrý den ,pánové.
Sobotní přípravné utkání s Černým Dubem bylo kvůli dešti zrušeno.
Přeji Vám hezkou sobotu a neděli.Program na další týden bude klasický:
pondělí 17.3.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
úterý 18.3.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
čtvrtek 20.3.2008 17:45 trénink Borek sraz 17:25
pátek 21.3.2008 19:30 přípr.zápas Složiště sraz 18:45
Štegi a Davide všechno nejlepší a hodně zdravíčka k narozeninám.
Čau Petře,
22.3. hrají st.žáci se Slavií ČB na Akře (další zápas zatím nevím), mladší 1.4. s SK Mladé na Borku. Tréninky žáků pokračují od 19.3. vždy ve středu a v pátek od 16:45. V pondělí už tréninky žáků nebudou.
kdy bude dalsi zapas
Orgáne....!!!!
Turíno, klouzat se můžeš i na hřišti. Na sjezdovce ty přihrávky moc nevylepšíš a hlavně si nezapomeň lyže a šponovky. Jinak se bohužel musím omluvit min. do středy z tréninků, čistě ze zdravotních důvodů. Děkuji za pochopení, ale proti věku néní léku.

<< < 149 150 151 [152] 153 154 155 > >>