Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 149 150 151 [152] 153 154 155 > >>
Dobré ráno pánové a trenére, dopředu se omlouvám. Pokud bude zápas v sobotu tento víkend, tak nebudu přítomen.Ještě se jedu jednou a asi naposled v tomto roce sklouznout na lyže. Budu tam od 12-15.3.Turíno
ANO!!!
čus, zejtra je teda trénink od 17:45 ????
Kluci, moc děkuju.
Hele ty nejlepší beku v Evropě přeji všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu!
Přeju esenbákovi všechno nejlepší k narozeninám - kulatým ty voe... Vítej v klubu Honzo ;))
pavko: tleskám, fakt jsem se výborně pobavil :))
Volové!!!!!
Turíno, tepláky vezme Pavel, kopačky ti koupí Kubajs, dres ti přiveze Radek Nováků a chrániče ti vezmu já. Jen si vem ručník!!!Šampón ti taky někdo půjčí.
Turíno tobě ty tepláky stejně nepomůžou, tak je to jedno jestli s nebo bez.
Pro Turína: Jasný!
Pavle Vajgle, prosím nezapomeň ty tepláky, nechce se mi tam v sobotu lítat v trenkách!Děkuju Turíno
to Paja: Tiket vysel, mel jsem 0-2 branky. Arsenalu jsem pravda moc neveril, o to mam vetsi radost, ze postoupil. Se koukni do profilu, jaky je muj oblibeny tym :)
Vždyť říkám, nemá to logiku, ale jsem rád, že nás trénuje takovej odborník. Příště dám na vás a hodím to na tiket. Jinak, když už jste tady, tak v sobotu budu, ale jestli to bude na hru zatím nevím. Jsem nějakej celej rozmlácenej, tažkže fakt uvidím až v sobotu. Tak se mějte a užívejte si postupu. PS: Slavia je věčná!!!!!!!
A,že to vyšlo,jak jsem povídal na tréninku....
Fotbal nemá logiku!!!!!!!! a někdy už vám tom muselo vyjít.
Tak těm co třeba neviděli nebo nemohli vidět včerejší zápas bych chtěl jen připomenout, že Arsenal naprosto přehrál AC a poslal ho do věčných lovišť Ligy Mistrů. Jen pro ty co tvrdili, že Rosonery doma neprohrávají tak byl výsledek 0:2!!!!
P.S. Bejsťáku je i líto, že ti nevyšel tiket!!!!:-D
V sobotu 8.3.08 hrají od 10:30 starší žáci Borku přátelák v Pištíně. Sraz u trafiky v 9:30.
Všechno bylo řečeno....
Koukám, že jsem rychlejší než tréňa, takže to dám jako první. Ve čtvrtek trénink není a sejdeme se až v sobotu v 16:00 hod. na Borku. V 16:15 hod. odjezd do Tábora na umělku. Mluvil jsem s bráchou a umělka je na 2 hodiny čistýho času, takže můžeme hrát klidně 120 minut v kuse. Jinak musím ocenit dnešní účast na tréninku, která byla opravdu solidní a hned to vypadá jinak. PS: V sobotu vemte deky, aby se předešlo nedorozumění.

<< < 149 150 151 [152] 153 154 155 > >>