Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 150 151 152 [153] 154 155 156 > >>
pavko: tleskám, fakt jsem se výborně pobavil :))
Volové!!!!!
Turíno, tepláky vezme Pavel, kopačky ti koupí Kubajs, dres ti přiveze Radek Nováků a chrániče ti vezmu já. Jen si vem ručník!!!Šampón ti taky někdo půjčí.
Turíno tobě ty tepláky stejně nepomůžou, tak je to jedno jestli s nebo bez.
Pro Turína: Jasný!
Pavle Vajgle, prosím nezapomeň ty tepláky, nechce se mi tam v sobotu lítat v trenkách!Děkuju Turíno
to Paja: Tiket vysel, mel jsem 0-2 branky. Arsenalu jsem pravda moc neveril, o to mam vetsi radost, ze postoupil. Se koukni do profilu, jaky je muj oblibeny tym :)
Vždyť říkám, nemá to logiku, ale jsem rád, že nás trénuje takovej odborník. Příště dám na vás a hodím to na tiket. Jinak, když už jste tady, tak v sobotu budu, ale jestli to bude na hru zatím nevím. Jsem nějakej celej rozmlácenej, tažkže fakt uvidím až v sobotu. Tak se mějte a užívejte si postupu. PS: Slavia je věčná!!!!!!!
A,že to vyšlo,jak jsem povídal na tréninku....
Fotbal nemá logiku!!!!!!!! a někdy už vám tom muselo vyjít.
Tak těm co třeba neviděli nebo nemohli vidět včerejší zápas bych chtěl jen připomenout, že Arsenal naprosto přehrál AC a poslal ho do věčných lovišť Ligy Mistrů. Jen pro ty co tvrdili, že Rosonery doma neprohrávají tak byl výsledek 0:2!!!!
P.S. Bejsťáku je i líto, že ti nevyšel tiket!!!!:-D
V sobotu 8.3.08 hrají od 10:30 starší žáci Borku přátelák v Pištíně. Sraz u trafiky v 9:30.
Všechno bylo řečeno....
Koukám, že jsem rychlejší než tréňa, takže to dám jako první. Ve čtvrtek trénink není a sejdeme se až v sobotu v 16:00 hod. na Borku. V 16:15 hod. odjezd do Tábora na umělku. Mluvil jsem s bráchou a umělka je na 2 hodiny čistýho času, takže můžeme hrát klidně 120 minut v kuse. Jinak musím ocenit dnešní účast na tréninku, která byla opravdu solidní a hned to vypadá jinak. PS: V sobotu vemte deky, aby se předešlo nedorozumění.
Priste vemem deky, at jsou spokojeni vsichni :). Jinak pro fanousky, prohrali jsme 2:3 s Hlubokou
Dřív jsem skončil možná i 3x nebo 4x, ale jen v jednom případě to bylo výrazně, protože mi nebylo dobře. Asi nemá smysl řešit přesný počet tréninků na kterých jsem byl já, když pravidelně chodí stále 5 stejných lidí (z toho dva gólmani), ale náhodou vím na 110%, že jsem byl 7x... taky se snažím nabrat fyzičku i jinak, každou neděli chodím na hodinu a půl na sálovku a každou sobotu mám hokejbal. Debata z oka do huby mi vůbec nevadí, nicméně měl jsem potřebu uvést věci na pravou míru a taky se omluvit. Navíc jsem někdy dost impulzivní a do tý huby si nevidím :-) A já vím, že jsem nebyl sám kdo tam mrznul, ale to nemění nic na tom, že v takovém počasí je tenhle způsob střídání o zdraví. (Je to jen můj názor a třeba je to jinak, ale už jsem takovej, že říkám vždycky co si myslím.)
Možná to beru,ale na tréninku jsi byl 5x a pokud mě paměť neklame ,tak jsi 2x odešel.Ale já to nechci řešit přes písmenka,mám radši debatu z oka do huby.Nejsi sám kdo tam mrznul...
Dobrý večer, dobrou noc. Trenére, jen bych chtěl říct, že jsem v žádném případě nechtěl, aby to vyznělo jako kverulantství. Jen jsem byl rozhozený z toho, jak jsem tam dvakrát vymrznul. V takovým počasí není nic příjemnýho jít tam třikrát na 15 nebo 20 minut a mezi tím dvakrát 20 minut vymrznout. Zítra se samozřejmě budu snažit na trénink přijít. Mimochodem byl jsem z celkových 13 tréninků a 3 přáteláků od začátku přípravy na 7 trénincích a 3 přátelácích. Snažím se mít přístup co mi síly, práce, (přítelkyně :-)) a další vlivy dovolí. Takže se omlouvám, vážně to nemělo vyznít z mojí strany takhle hloupě.
Neboj,Pavlíku,zavoláme Chocholouška...
Jestli se nezblázním v práci, přijdu.

<< < 150 151 152 [153] 154 155 156 > >>