Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 153 154 155 [156] 157 158 159 > >>
Jen pro upresneni - dnes sraz v 19.30 v hale, ctvrtek sraz 17.45 na hristi.
První zimní trénink naznačil, že to nebude žádná sranda. Jinak asi nikoho nepřekvapí, že šéfredaktor sportovní rubriky byl opět první. Dnes v hale a ve čtvrtek opět v 18:00 hod. na Borku běhání. PS: Víkendy jsou volné.
Slohově pěkné... to druhý to bylo jaksi navíc :-)
Musím se omluvit, že už to dnes to nezvládnu. Zítra budu.
Dnes nebudu,zítra už jo.
Pro ty co nejdou dnes na tránik a půjdou zítra, tak je sraz v půl osmé večer před sálem borecké restaurace. Jinak vám přeju, ať to dneska zvládnete. Já jsem v práci. Budu na vás myslet.
A že tam Frantíku každej rok chodíš,když to stojí za hovno.
Stálo to za hovno jako každý rok!!!
No tak se ani netěším abych pravdu řekl, běhavou obuv mám, ale tělo běhavé moc není, měsíc jsem se nehnul kvůli zranění ramene, na váze by to vadit nemělo, ale plíce asi budou špatný. No uvidíme, trochu jsem to rozhejbal při rock n' rollu v pátek na plese, tak uvidíme jak to bude na tréninku. :)) Jinak ples se myslím vydařil ne?
Starší žáci hrají zítra přátelsky v hale v Mladém s místním SK. Sraz je v 15.45 přímo v Mladém (16-17:30). Kdo má problém, ať se včas ozve na telefon.
No ogare,nechci Ti kazit iluze,ale zapomeň.Je mi líto.
Čeká Tě enem dřina.
Už se těšim na pondělní fotbálek..... :-)
Joo klucí běhůmmm zdar:-)T.T
Dobrý den,pánové.
Už jenom pár dní Vám zbývá do galejí,které na Vás čekají.Posledné důrazné upozornění.Kdo nezačal s běháním,tomu bude v pondělí hodně těžko.
Jen pro upřesnění: sraz je 28.1.2008 v 17:45 v kabině.Sebou vhodné oblečení,čepice,rukavice a hlavně běhavou obuv.
Tréňo, koukám že už se taky nemůžete dočkat a pracujete i v noci. Díky za přání a všem přeju hezký, poslední, pohodový, zahálčivý týden. Koukejte si doma připravit podmínky, protože jak tak koukám, bude se trénovat asi 8 krát v týdnu !!!!!!
A všechno nejlepším lednovým oslavencům.Štegi se na nás určitě těší.
Venku,Pavlíku,venku.Až v úterý půjdeme do teplíčka v hospůdce,ale pivíčko nebude.
Možná hloupej dotaz. Trenére, první trénink bude venku nebo v hale? To víte, ještě neznám vaše metody. Děkuji za odpověď "těžce trénující asistent"
Tak se přidávám ke kolektivu, kteří už začali něco dělat. Od pondělí jsem začal polykat první kilometry na běžícím pásu a zvedat první stovky kil na nohou no uvidíme jaká bude sezona na jaře!
Treninky dorostu začínají 21.1 2008 v 16.00. Sraz je na hřišti v kabině.Doufám že bude slušná účast.

<< < 153 154 155 [156] 157 158 159 > >>