Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 153 154 155 [156] 157 158 159 > >>
Přiznávám, že mě bolelo celé tělo až do pátku, což byl zásadní, ne však jedinný důvod mé nepřítomnosti ve čtvrtek! Tenhle týden se pokusím dát celý. Pokud mě to nazabije už dneska :-) Jinak Vám děkuji za přání.
Karel není,asi slaví.Tak Karle,všechno nejlepší.A neboj bude hůř....
Karle, doufám, že tě ten úterní trénink nezničil a vrátíš se do našich řad. Takže přeju hlavně zdraví a hodně vůle do dalších tréninků. PS: Tréňa povídal, že už to bude jen horší!!
Dobrý den,pánové.
Upřesním Vám program na příští týden:
4.2.2008 pondělí sraz 17:45 areál na Borku - běhavý trénink
5.2.2008 úterý sraz 19:00 Složiště,umělka- herní trénink
7.2.2008 čtvrtek sraz 17:45 areál na Borku - běhavý trénink
Od pondělí se vybírají pokuty za chybějící stulpny,rukavice a čepice.
každá neomluvená účast na tréninku bude pokutována dle schváleného sazebníku.A omlouvá jenom nemoc.Tak se, prosím,podle toho zařidte.Děkuji
Štegi nás pohostí čajem a pak Vás skásne.
Hezký víkend.
Kluci, kdyz nebudete moct na trenink, tak to zavolejte trenerovi, ze to sem napisete je hezky, ale on se to dozvi az na treninku nebo vubec. Mimochodem, podle poslednich informaci ze zakulisi je jedna z variant, ze postoupi z III. trid prvni dve muzstva z kazde skupiny. To by pro nas bylo priznivy, ale , ze by v pulce sezony zmenily propozice se mi zda nepravdepodobny. No uvidime .... :) Treninkum zdar .....
Omlouvám se,ale dneska nebudu, hodně učení...
Ahoj všichni omouvám se z dnes téninku, vůbec nevím kdy nastoupím zkolila mě angína a mám zánět průdušek. mějte se.
Jen pro upresneni - dnes sraz v 19.30 v hale, ctvrtek sraz 17.45 na hristi.
První zimní trénink naznačil, že to nebude žádná sranda. Jinak asi nikoho nepřekvapí, že šéfredaktor sportovní rubriky byl opět první. Dnes v hale a ve čtvrtek opět v 18:00 hod. na Borku běhání. PS: Víkendy jsou volné.
Slohově pěkné... to druhý to bylo jaksi navíc :-)
Musím se omluvit, že už to dnes to nezvládnu. Zítra budu.
Dnes nebudu,zítra už jo.
Pro ty co nejdou dnes na tránik a půjdou zítra, tak je sraz v půl osmé večer před sálem borecké restaurace. Jinak vám přeju, ať to dneska zvládnete. Já jsem v práci. Budu na vás myslet.
A že tam Frantíku každej rok chodíš,když to stojí za hovno.
Stálo to za hovno jako každý rok!!!
No tak se ani netěším abych pravdu řekl, běhavou obuv mám, ale tělo běhavé moc není, měsíc jsem se nehnul kvůli zranění ramene, na váze by to vadit nemělo, ale plíce asi budou špatný. No uvidíme, trochu jsem to rozhejbal při rock n' rollu v pátek na plese, tak uvidíme jak to bude na tréninku. :)) Jinak ples se myslím vydařil ne?
Starší žáci hrají zítra přátelsky v hale v Mladém s místním SK. Sraz je v 15.45 přímo v Mladém (16-17:30). Kdo má problém, ať se včas ozve na telefon.
No ogare,nechci Ti kazit iluze,ale zapomeň.Je mi líto.
Čeká Tě enem dřina.
Už se těšim na pondělní fotbálek..... :-)
Joo klucí běhůmmm zdar:-)T.T

<< < 153 154 155 [156] 157 158 159 > >>