Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 154 155 156 [157] 158 159 160 > >>
to to bude tak krutý tréňo? a co ostatní mužstva, máte nějaký info?posilujou? kruci, ten postup přece není tak vzdálenej ne?
Neboj Michale,pozdě to není,všechno je pod kontrolou.
Možná ještě budeš litovat,že to nezačalo později.
Posily zatím nejsou,ale myslím si ,že tenhle kádr to zvládne i bez případných posil.Hezky si odfoukni a za týden se začni pomalinku sám připravovat.Zmírni alkoholové dávky a přejdi na zdravou stravu.
trenere, nezačínáme nějak pozdě? a co posily, budou?
Drobné chyby v textu nejsou na závadu.
Dobrou noc,pánové.
První trénink bude 28.1.2008 v 18:00 na Borku.Týden předem si každý sám udělá náběhy,aby pak neblinkal,nefňukal a neremcal.
Upozorňuju,že hned první den začíname z ostra a naplno.Další podrobnosti i s plánem zimní pípravy dostanete taky 28.1.
5.2.2008 je zamluvená umělka na Sožišti,čas 19:30-21:00.
Zatím se mějte hezky a užívejte pohody.
Zdravím všechny v novém roce. Dočtu se někde jak to vypadá s plánem zimní přípravy? Nebo to ještě není dané???
No nic, spletl jsem si Vas s jinym Borkem... k Vam dojizdet nemuzu :-) Ale tak stane se...:-)
Zdravim. Chtel bych se zeptat, jak je to u Vas s pocty hracu. Pristehoval jsem se do Stare Boleslavi a protoze fotbal hraju od malicka, je mi lito zustat bez nej. Rad bych si nekde kopnul, i kdyby melo jit treba jenom o treninky. Naposledy jsem hral 1.B tridu v moravskoslezskem kraji, dojizdel jsem ale jenom na zapasy, takze natrenovano moc nemam. A proto bych mel zajem se nekde aspon trochu rozhybat a pripadne si i trosku zahrat. Diky za odezvu...
Vzkaz pro všechny hráče. Ples je 25.1.2008 od 20:00 hodin na Borku. Kdo si chce rezervovat lístky, tak ať se ozve Radkovi Nováků. Od 10.1. by je měl mít u sebe. Tak čus a neválejte se doma.
Dokud jsem ve střízlivém stavu a naživu :-), tak přeji všem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK....... :-)
vsetko dobre v novom roku 2008!!
http://www.kobat-palmeiro.weblahko.sk
Přání zde už byla vyslovena, tak snad už jen ať přes vánoce moc nenabereme kil ...kdo se s tím má pak v zimní přípravě tahat :)
Klidné a pohodové vánoční svátky, do nového roku 2008 přeji všem hráčům, trenérům, příznivcům, fanynkám FK Borek a účastníkům diskuse pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním životě a nadále "radost ze hry".
Přátelé, kamarádi!

Za redakci sportu přeji Vám všem klidné vánoce a úspěšný nový školní rok..
Krásné prožití vánočních svátků, mnoho zdraví, sportovních i osobních úspěchů v roce 2008 Vám všem - vedení, trenérům, hráčům i příznivcům FK Borek, přeje
Jaroslav Vajgel
Ahojky Tome jses dobrej....Tom z Lípi.
Nikoho netipuju, kdybych to uměl, tak bych si tím vydělával :)
Uvidíme, jak to bude, je to kulatý a stát se může cokoliv.
Borek je FAVORIT, to je snad jasný....
čau Tome jak se mas???ja se mam dobře...čau Nika z Lipi.
to WaRiY: a koho ty tipujes? Lokotku nebo Roudný?

<< < 154 155 156 [157] 158 159 160 > >>