Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 154 155 156 [157] 158 159 160 > >>
A že tam Frantíku každej rok chodíš,když to stojí za hovno.
Stálo to za hovno jako každý rok!!!
No tak se ani netěším abych pravdu řekl, běhavou obuv mám, ale tělo běhavé moc není, měsíc jsem se nehnul kvůli zranění ramene, na váze by to vadit nemělo, ale plíce asi budou špatný. No uvidíme, trochu jsem to rozhejbal při rock n' rollu v pátek na plese, tak uvidíme jak to bude na tréninku. :)) Jinak ples se myslím vydařil ne?
Starší žáci hrají zítra přátelsky v hale v Mladém s místním SK. Sraz je v 15.45 přímo v Mladém (16-17:30). Kdo má problém, ať se včas ozve na telefon.
No ogare,nechci Ti kazit iluze,ale zapomeň.Je mi líto.
Čeká Tě enem dřina.
Už se těšim na pondělní fotbálek..... :-)
Joo klucí běhůmmm zdar:-)T.T
Dobrý den,pánové.
Už jenom pár dní Vám zbývá do galejí,které na Vás čekají.Posledné důrazné upozornění.Kdo nezačal s běháním,tomu bude v pondělí hodně těžko.
Jen pro upřesnění: sraz je 28.1.2008 v 17:45 v kabině.Sebou vhodné oblečení,čepice,rukavice a hlavně běhavou obuv.
Tréňo, koukám že už se taky nemůžete dočkat a pracujete i v noci. Díky za přání a všem přeju hezký, poslední, pohodový, zahálčivý týden. Koukejte si doma připravit podmínky, protože jak tak koukám, bude se trénovat asi 8 krát v týdnu !!!!!!
A všechno nejlepším lednovým oslavencům.Štegi se na nás určitě těší.
Venku,Pavlíku,venku.Až v úterý půjdeme do teplíčka v hospůdce,ale pivíčko nebude.
Možná hloupej dotaz. Trenére, první trénink bude venku nebo v hale? To víte, ještě neznám vaše metody. Děkuji za odpověď "těžce trénující asistent"
Tak se přidávám ke kolektivu, kteří už začali něco dělat. Od pondělí jsem začal polykat první kilometry na běžícím pásu a zvedat první stovky kil na nohou no uvidíme jaká bude sezona na jaře!
Treninky dorostu začínají 21.1 2008 v 16.00. Sraz je na hřišti v kabině.Doufám že bude slušná účast.
Trenére, koncem ledna už většina mančaftů válí míč a nacvičuje standartky. To je jen námět k zamyšlení. Doufám, že to máte rozdělený do věkových kategorií a my nad 30 máme dost značné úlevy.
Upozorňuji všechny hráče, že účast na sportovním plese je povinná. Vzkaz pro trenéra: Náběhy už mám, tělo mě bolí taky a nikdy jsem v přípravě neblinkal. Vlastně ještě ani nemám boty do haly, takže asi začnu až na trávníčku.
Díky za info. 28.1. se dostavím. Remcat budu, fňukat taky a blinkat móóóóc!!!! Ale kde to bolí tam to roste, ne? Jinak mě to zatím narostlo i bezbolestně (93kg)! Předpokládám, že 28.1. budu mít tak 85-87 jako na podzim..... jinak tam vypustím duši. Sportu zdar ..... a vítězství je naše!!!! :-)
28.1.2008 jsem v práci do 19:00 hod., takže se z tréninku musím, ač nerad omluvit. Ale mám individuální přípravu, takže bych měl být na další tréninky připraven. Samozřejmě na umělku si čas udělám.
To máš jedno,Michal jako Michal,já si to myslel taky
A já jsem myslel, že za Borek jsem hrál jenom já.... jen jeden Michal :-)

<< < 154 155 156 [157] 158 159 160 > >>