Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 155 156 157 [158] 159 160 161 > >>
Tak se přidávám ke kolektivu, kteří už začali něco dělat. Od pondělí jsem začal polykat první kilometry na běžícím pásu a zvedat první stovky kil na nohou no uvidíme jaká bude sezona na jaře!
Treninky dorostu začínají 21.1 2008 v 16.00. Sraz je na hřišti v kabině.Doufám že bude slušná účast.
Trenére, koncem ledna už většina mančaftů válí míč a nacvičuje standartky. To je jen námět k zamyšlení. Doufám, že to máte rozdělený do věkových kategorií a my nad 30 máme dost značné úlevy.
Upozorňuji všechny hráče, že účast na sportovním plese je povinná. Vzkaz pro trenéra: Náběhy už mám, tělo mě bolí taky a nikdy jsem v přípravě neblinkal. Vlastně ještě ani nemám boty do haly, takže asi začnu až na trávníčku.
Díky za info. 28.1. se dostavím. Remcat budu, fňukat taky a blinkat móóóóc!!!! Ale kde to bolí tam to roste, ne? Jinak mě to zatím narostlo i bezbolestně (93kg)! Předpokládám, že 28.1. budu mít tak 85-87 jako na podzim..... jinak tam vypustím duši. Sportu zdar ..... a vítězství je naše!!!! :-)
28.1.2008 jsem v práci do 19:00 hod., takže se z tréninku musím, ač nerad omluvit. Ale mám individuální přípravu, takže bych měl být na další tréninky připraven. Samozřejmě na umělku si čas udělám.
To máš jedno,Michal jako Michal,já si to myslel taky
A já jsem myslel, že za Borek jsem hrál jenom já.... jen jeden Michal :-)
BUDE,nemám,NENÍ
to to bude tak krutý tréňo? a co ostatní mužstva, máte nějaký info?posilujou? kruci, ten postup přece není tak vzdálenej ne?
Neboj Michale,pozdě to není,všechno je pod kontrolou.
Možná ještě budeš litovat,že to nezačalo později.
Posily zatím nejsou,ale myslím si ,že tenhle kádr to zvládne i bez případných posil.Hezky si odfoukni a za týden se začni pomalinku sám připravovat.Zmírni alkoholové dávky a přejdi na zdravou stravu.
trenere, nezačínáme nějak pozdě? a co posily, budou?
Drobné chyby v textu nejsou na závadu.
Dobrou noc,pánové.
První trénink bude 28.1.2008 v 18:00 na Borku.Týden předem si každý sám udělá náběhy,aby pak neblinkal,nefňukal a neremcal.
Upozorňuju,že hned první den začíname z ostra a naplno.Další podrobnosti i s plánem zimní pípravy dostanete taky 28.1.
5.2.2008 je zamluvená umělka na Sožišti,čas 19:30-21:00.
Zatím se mějte hezky a užívejte pohody.
Zdravím všechny v novém roce. Dočtu se někde jak to vypadá s plánem zimní přípravy? Nebo to ještě není dané???
No nic, spletl jsem si Vas s jinym Borkem... k Vam dojizdet nemuzu :-) Ale tak stane se...:-)
Zdravim. Chtel bych se zeptat, jak je to u Vas s pocty hracu. Pristehoval jsem se do Stare Boleslavi a protoze fotbal hraju od malicka, je mi lito zustat bez nej. Rad bych si nekde kopnul, i kdyby melo jit treba jenom o treninky. Naposledy jsem hral 1.B tridu v moravskoslezskem kraji, dojizdel jsem ale jenom na zapasy, takze natrenovano moc nemam. A proto bych mel zajem se nekde aspon trochu rozhybat a pripadne si i trosku zahrat. Diky za odezvu...
Vzkaz pro všechny hráče. Ples je 25.1.2008 od 20:00 hodin na Borku. Kdo si chce rezervovat lístky, tak ať se ozve Radkovi Nováků. Od 10.1. by je měl mít u sebe. Tak čus a neválejte se doma.
Dokud jsem ve střízlivém stavu a naživu :-), tak přeji všem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK....... :-)
vsetko dobre v novom roku 2008!!
http://www.kobat-palmeiro.weblahko.sk

<< < 155 156 157 [158] 159 160 161 > >>