Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 155 156 157 [158] 159 160 161 > >>
Zdar, Burlinghton válí koukám, asi se zvedli když si se vrátil:-):-)
Zdarec - tak nejvetsi faforiti jsou jasny, ty Becka nam byl cert dluznej, ale to je jedno, kdyz chce nekdo nahoru musi proste vyhravat a je jedno proti komu... :)

Jo jen takova perlicka na zaver, tady je odkaz na tabulku meho tymu v UK kde jsem hral, doufejme, ze je budeme brzo nasledovat (je to Burlington FC)
Je to fáma, ples bude v pátek 25.1.08...
nazdar hosi. koho povazujete za nejvetsiho favorita vasi skupiny? a mate na postup?
ok,dikes
Pro Vita. Ples bude nejspíše 19.1.2008. Aspoň takové jsou poslední informace ze zákulisí.
nazdarek,vite nekdo kdy je sportovni ples na Borku?????
Tomášové, vše nej. k těm vašim narozkám a Turíno, tebe vítám mezi starý pardály a doufám, že se už na tom hřišti nebudeš vztekat. Jinak jsem už zahájil zimní přípravu a pes se mnou už nechce běhat. Tak zdar a něco dělejte, jinak až na to vlítné trenér, budete hořce litovat té předvánoční zahálky.
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Tomášku vsechno neeeej k tvojemu svatymku...
Tome jsi dost dobry hrac a ja mislim ze vas tim je dost dobry aby jte byly 1 v tabulce ne???ja si teda mislim ze jo...cau Nika z Lipy .
Diky :)
Tomášové,hodně zdravíčka a všechno nejlepší....
Tréninky mladších a starších žáků naplánované na úterý 4.12.07 jsou zrušeny, v sále se připravuje program OÚ Borek, tzn. mikulášské divadelní představení. Další trénink až 11.12.07 v tradičních časech.
Omluva a díky! Ale Vlčák je docela blázen!
Už se těšim na zítra.....
Nazdárek chlapáci. Doufám že se nikdo na sobotu neomluví a pořádně se zlískáme a zakončíme tak slušně rojzetou první polovinu soutěže. Jinak už mám připravenou a pořádně nablískanou cenu pro největšího kopáče podzimu. Rád jí někomu předám. Tak v sobotu zdarec.
Mrrrcha - tak v tom ja jsem nevine, clanek pise jiny Martin, ja vlozil jen vysledek na pravou stranu.
Slezi,omluva....
Slezi za ty chyby nemuze, on pise jen clanek ostatni veci doplnuju ja. Popel hazte na hlavu me. Takze uz jsem to opravil. Opravdu jsme vyhrali 2:0, Dida aby si byl v klidu, tak jsem te zaradil na lavicku a Michal dostal jen zlutou. Dida si docela vsimavy, asi mi s tim budes pomahat ... delat tabulku, doplnovan soupisku, vkladat fotky, psat soupiky na kazdy zapas, psat karty, stridani ...... :)

<< < 155 156 157 [158] 159 160 161 > >>