Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 157 158 159 [160] 161 162 163 > >>
Ševětínský áčko vyválčilo gólem v 90 minutě vítězství 1:0. Doufám, že takovýhle štěstí nebudou mít zítra. Hřiště je v perfekt stavu a snad do rána nezapadá tím studeným sráčem. Zdar.
čus, zítra přijdu tak ve 12:40, musim jet MHD, která přijíždí na Borek kolem půl 1.......
Trénink je dneska od 16:00 a je dobrovolný.Jinak se všichni setkáme v neděli ve 12:30 na domácí půdě.Kulichy ,rukavice a teplé spodní prádlo sebou.Děkuji.
Snad je......já jdu....tak tam kdyžtak budem dva... :-)
Chci se jen zeptat,nevíte někdo jestli bude dneska trénink??
Viky: Hrálo se ve sněhové vánici, na míč se pořád nabaloval sníh. Úsilné i dlouho vedlo...
Ševětínský áčko hraje doma v sobotu se Sokolem Slověnice. Jestli mají dokopnou nevím, ale snad se jim nebude chtít v takovým počasí hrát dva zápasy ve dvou dnech. Co říkáte na remízu 2:2 Úsilného v Chrášťanech? Docela překvapení.
Došlo k malinké změně. Ševětínský áčko hraje v sobotu, ale hrát musí. Musí si najít klidně někde umělku, ale hrát budou a navíc poté maj dokopnou. My to odehrajem určitě. Koukal jsem na počasí a má bejt kolem nuly, ale sněhu už jen málo. Uvidíme. Každopádně v pátek je trénink od 16:00, a v neděli sraz v 12:30. Slavii zdar.
Přiznávám, že Arsenal předváděl hroznou hru, ale potřebovali oba boda a tak ho mají a všichni jsou štastní a Slavisti dvakrat. Takovou radost z boda sem ještě neviděl. Sem zvědavej jestli se to bude hrát podle mě se tam sníh udrží.
Ševětínský áčko hraje v neděli v Nové Bystřici a musí tam jet, protože zápas může odvolat jedině rozhodčí na místě.
Hele a jak to bude s Ševětínským áčkem, ti hrajou taky v neděli?
Odložené utkání FK Borek-Ševětín B se odehraje v neděli 18.11.2007 od 13:30 hod. na Borku (pokud opět nezradí počasí).
Na internetu je úřední zpráva, že předehrávka 14 kola se definitivně přesouvá na jaro 2008. Takže do Nemanic nepojedem. Nesehrané utkání s Ševětínem se musí sehrát ještě letos. O tom, kdy bude sehráno budete včas informováni.
Jsem rad, ze se to dneska nehralo, mam porad chripku a o fotbale by to taky nebylo, takze doufejme, ze bud napadne metr snehiu abychom to letos uz zabalili,nebo prislo znovu babi leto...
No necháme toho. Dnešní zápas nikdo neodvolal, takže se musíme sejít a zápas odvolá až rozhodčí. Snad. Jinak Ševětín přijede s kompletním áčkem,. neboť jim včerejší zápas odložili. Nevím jak u vás, ale tady leží 10 čísel mokrýho sněhu, zkoušel jsem míč a nějak na tom sněhu neběhá.
Na nic jsem nenarážel, jen mě tak napadlo, že na jeden trénink týdně bysme se snad sejít mohli...????To je mi jasný, že nepujdeš, když jsi v práci.
No treba muj pripad je zase ten, ze jsem vychlastal hektolitr bylinkovyho caje s medem a lezel cely vikend pod perinou jen proto abych po nedelnim fotbale zase ulehl tentokrate s anginou - fakt ten sport nemam rad...
Michale baví, jinak by jsme to nedělali. Já klidně budu hrát i na sněhu, ale má to pak s fotbalem ještě něco společného? Jestli jsi narážel na mojí páteční neúčast na treninku, tak to nebudu komentovat.
Taky nic nevydržíte........na trénink nemůžete, zápas hrát nechcete....., divim se, že Vás ten fotbal ještě baví......
Každej hraje co mu soupeř dovolí. Arsenal nepředvedl nic a nadšení bohatě smazalo kvalitu, která jistě musí bejt na straně Arsenalu. Doufám, že zvítězí zdravej rozum a zítra se hrát nebude, problém je, že STK to nařídí na 24-25.11. Aspoň takhle jsem to četl v novinách. No, uvidíme. PS: Nemůžu s tebou souhlasit, že Slavinka hrála nečistě. To si opravdu nemyslím, ale respektuju tvůj názor.

<< < 157 158 159 [160] 161 162 163 > >>