Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 158 159 160 [161] 162 163 164 > >>
Jsem rad, ze se to dneska nehralo, mam porad chripku a o fotbale by to taky nebylo, takze doufejme, ze bud napadne metr snehiu abychom to letos uz zabalili,nebo prislo znovu babi leto...
No necháme toho. Dnešní zápas nikdo neodvolal, takže se musíme sejít a zápas odvolá až rozhodčí. Snad. Jinak Ševětín přijede s kompletním áčkem,. neboť jim včerejší zápas odložili. Nevím jak u vás, ale tady leží 10 čísel mokrýho sněhu, zkoušel jsem míč a nějak na tom sněhu neběhá.
Na nic jsem nenarážel, jen mě tak napadlo, že na jeden trénink týdně bysme se snad sejít mohli...????To je mi jasný, že nepujdeš, když jsi v práci.
No treba muj pripad je zase ten, ze jsem vychlastal hektolitr bylinkovyho caje s medem a lezel cely vikend pod perinou jen proto abych po nedelnim fotbale zase ulehl tentokrate s anginou - fakt ten sport nemam rad...
Michale baví, jinak by jsme to nedělali. Já klidně budu hrát i na sněhu, ale má to pak s fotbalem ještě něco společného? Jestli jsi narážel na mojí páteční neúčast na treninku, tak to nebudu komentovat.
Taky nic nevydržíte........na trénink nemůžete, zápas hrát nechcete....., divim se, že Vás ten fotbal ještě baví......
Každej hraje co mu soupeř dovolí. Arsenal nepředvedl nic a nadšení bohatě smazalo kvalitu, která jistě musí bejt na straně Arsenalu. Doufám, že zvítězí zdravej rozum a zítra se hrát nebude, problém je, že STK to nařídí na 24-25.11. Aspoň takhle jsem to četl v novinách. No, uvidíme. PS: Nemůžu s tebou souhlasit, že Slavinka hrála nečistě. To si opravdu nemyslím, ale respektuju tvůj názor.
Opravdu fotbalové počasí. Zejtra bych už snad mohl hrát, ale s sebou beru zimní výstroj a mozná sněžnice!
Jinak středeční zápas Slavia-Arsenal jenom ukázal, že hráči Arsenalu se hodně přizpůsobili nepěkné hře Slavie a ten stadion je taky vynikající!:-D
Dobrý den,pánové.
Vzhledem k množícím se omluvenkám a případné usmrkané epidemii se sejdeme až v neděli ve 12:30 až 12:45 na domácím hřišti.Doporučuji lehký oběd a něco ostřejšího sebou.
Dnešního tréninku se vzhledem k počasí, zdravotním problémům a noční službě nezúčastním. Děkuji za pochopení. V neděli zdarec.
Vráťo, že by jste se chytli????
Zdarec, no tak nam zacal podzim vcetne chripkovych smrkancu a podobne ani me se to nevyhlo, je to hnus, nemel jsem chlastat to studeny pivo dneska odpoledne. Piju caj a lecim se - jeste zkusim vodku s peprem, pry to pomaha...
to pavka hosin:Ne věčná,ale VĚČŇĚ DRUHÁ!!!!!Bylo,je a bude!!! ACS Forever.
No, koukal jsem na zprávy a prej poslední varování. Kluci sparťanský jsou úplně zděšený a maj strach. Uvidíme na jaře, jestli nám nedojdou peníze, věřím v titul, PS: Slavia je věčná.
to pavka hosin:Kopnout jo,ale pry prijeli opet na trenink!!!!Tak uvidime.Jinak by mohli udelat body do koeficientu.Tak cus bus.A z toho bahna musime chte nechte!!!
Pro všechny nedočkavce. Dokopná je zatím naplánována na sobotu 24. 11. v hospodě na Borku. Detaily budou upřesněny. PS: Doufám, že nás zítra Arsenal nechá trošku kopnout.
Lajoši, když nezapadáme sněhem, půjdeme do toho na plnej céres. Přes léto jsme trošku potrénovali a teď se to snad začíná vracet. Jinak jsem koukal, že Hlubocká Benfika je na tom hodně bídně. Koukej se uzdravit ať je vytáhneš z toho bahna.
Vivaldýňovi k jeho dnešním narozkám přejí esembáci z Hluboký vše nejlepší, hodně vstřelených gólů a hlavně ať tě fotbal baví.
Ahoj klucí. 11.11. je magické datum, tak doufám, že konečně zlomíte prokletí domácí arény a uvidíme kvalitní utkání s Vaší výhrou.
Včera to opravdu nebyl můj den, ale nula je nula a ta se počítá. Jinak jsem dosti zničenej a prst je snad jenom naraženej, takže v neděli snad budu. Musím taky kladně ohodnotit všechny náhradníky, kteří se zapojily do hry. Je vidět, že dobrá lavička je důležitá.
teda ten Vivaldýňu mě tam ted znectil - ale je to tak, prvni pule tragicka, druha rek bych uz v pohode...
Trenere myslim, ze neni za co :)My dekujem Vam.

<< < 158 159 160 [161] 162 163 164 > >>