Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 158 159 160 [161] 162 163 164 > >>
Pro všechny nedočkavce. Dokopná je zatím naplánována na sobotu 24. 11. v hospodě na Borku. Detaily budou upřesněny. PS: Doufám, že nás zítra Arsenal nechá trošku kopnout.
Lajoši, když nezapadáme sněhem, půjdeme do toho na plnej céres. Přes léto jsme trošku potrénovali a teď se to snad začíná vracet. Jinak jsem koukal, že Hlubocká Benfika je na tom hodně bídně. Koukej se uzdravit ať je vytáhneš z toho bahna.
Vivaldýňovi k jeho dnešním narozkám přejí esembáci z Hluboký vše nejlepší, hodně vstřelených gólů a hlavně ať tě fotbal baví.
Ahoj klucí. 11.11. je magické datum, tak doufám, že konečně zlomíte prokletí domácí arény a uvidíme kvalitní utkání s Vaší výhrou.
Včera to opravdu nebyl můj den, ale nula je nula a ta se počítá. Jinak jsem dosti zničenej a prst je snad jenom naraženej, takže v neděli snad budu. Musím taky kladně ohodnotit všechny náhradníky, kteří se zapojily do hry. Je vidět, že dobrá lavička je důležitá.
teda ten Vivaldýňu mě tam ted znectil - ale je to tak, prvni pule tragicka, druha rek bych uz v pohode...
Trenere myslim, ze neni za co :)My dekujem Vam.
Pánové,děkuji.
Neznáte někdo Jaromíra Jakoubiho??
už jste někdo pral novou bundu???? mě se slepil celý název, číslo zůstalo......
Tak pardalove, budu v cajku ;)
Nazdar pardálové. Doufám, že jste si všichni vyléčili šrámy a budete zítra připravený a řádně navnaděný (nadržený). Hrajeme venku, i když za humny, tak je třeba opět bodovat naplno a odvést všechny tři body. Jinak jsem si včera trošku zaběhal s Vivaldýněm, ale moc práce se mnou neměl. Tak zdar zítra. Jdu Makat.
Wariy, pokud si pamatuju, tak si stejně žádný rychlý pohyby nikdy nedělal, proto případnou omluvenku neberu. Právě jsem si byl zaběhat, abych nasál atmosféru na zítřejší mač. Pro trenéra: Nebojte, když nic jinýho, tak bojovnost nám nikdy nechyběla, a kdyby si snad někdo myslel, že se bude na hřišti flákat, tak se plete. Zítra zdar.
Koukam, ze mame bohuzel dost sramu, ale u me to neni z posledniho zapasu, proste me chytli zada , ale mam od znale osoby rady jak si to vylecit, tak to snad zabere a budu v cajku.
Verim, ze nas to stmeli a budeme hrat o to bojovneji a urveme co nejvic bodu. V nedeli se (snad) tesim.
Já vím,že toho máte plné zuby,že máte pocit,že to nikam nevede,že si na nás zasedli rozhodčí,ale jsou tři kola do konce a já Vás prosím,žádám,apeluji,dejte se dohromady zdravotně,psychicky a pojdte jim to ještě ukázat.V¨ěřím ,že to uhrajeme srdíčkem a vůlí a pak to na konci rozebereme a zhodnotíme.
Sejdeme se v neděli ve 13 00- 13 15 na hřišti v Úsilném.
Dík
No jo asi budu muset do pole..... :-)
Pánové, co se týká rozhodčího, je smutné, když to musí pískat chlapi, kteřím je už skoro 60 a prostě to pískají z kruhu a myslí si, že to stačí. Pak se dělají chyby na obou stranách a je tím poznamenán i výkon obou mužstev. Bohužel sleduju, že bod s Roudným nás stál mnoho zraněných, ale doufám, že se všichni dáte do neděle do cajku, aby jsme na derby byli kompletní.
BOREC - Ano žlutá byla udělená správně, jen říkám, že podobných zákroků tam bylo víc a žlutá nikde, hlavně v první půli...
to: Wary i když jsem fanoušek Borku tak ten zákrok likvidační byl a poprávu byla udělena druhá žlutá!!! Koukal jsem na to z pěti metrů, škoda toho gólu s tím s tebou souhlasím.
a jen dodatek k tomu clanku - clanky kdekoliv na internetu by se bez souhlasu vlastnika nemely nikterak menit a upravovat a musi se uvest u clanku zdroj, ze ktereho pochazi, to jen tak na doplneni...
2 roudne: tak to byl jen takovy hec i kdyz jste si tam pridali par veci s cemiz se moc neda souhlasit, treba jako ze zakrok Turka na vaseho hrace byl likvidacni - takovych zakroku tam bylo na obe strany za cely zapas spousta. Navic po tom, co faulovany hrac zjistil, ze hrajete presilovku,tak behal jako rybycka, ale tak to je proste fotbal, vidime to v lize, tak co bychom to nevideli i ve III. tride. Jinak mate dobry mancaft a remiza byla spravedliva, byt jsme dali regulerni gol, ktery nebyl uznan, ale nad tim uz je zbytecne polemizovat...

Jinak pro me spoluhrace a hlavne trenera - mam zablokovany zada a kazdy prudsi pohyb me boli jako das, jsem zvedavy, jestli me to prejde do nedele, snad ano :(

<< < 158 159 160 [161] 162 163 164 > >>