Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>
Já vím,že toho máte plné zuby,že máte pocit,že to nikam nevede,že si na nás zasedli rozhodčí,ale jsou tři kola do konce a já Vás prosím,žádám,apeluji,dejte se dohromady zdravotně,psychicky a pojdte jim to ještě ukázat.V¨ěřím ,že to uhrajeme srdíčkem a vůlí a pak to na konci rozebereme a zhodnotíme.
Sejdeme se v neděli ve 13 00- 13 15 na hřišti v Úsilném.
Dík
No jo asi budu muset do pole..... :-)
Pánové, co se týká rozhodčího, je smutné, když to musí pískat chlapi, kteřím je už skoro 60 a prostě to pískají z kruhu a myslí si, že to stačí. Pak se dělají chyby na obou stranách a je tím poznamenán i výkon obou mužstev. Bohužel sleduju, že bod s Roudným nás stál mnoho zraněných, ale doufám, že se všichni dáte do neděle do cajku, aby jsme na derby byli kompletní.
BOREC - Ano žlutá byla udělená správně, jen říkám, že podobných zákroků tam bylo víc a žlutá nikde, hlavně v první půli...
to: Wary i když jsem fanoušek Borku tak ten zákrok likvidační byl a poprávu byla udělena druhá žlutá!!! Koukal jsem na to z pěti metrů, škoda toho gólu s tím s tebou souhlasím.
a jen dodatek k tomu clanku - clanky kdekoliv na internetu by se bez souhlasu vlastnika nemely nikterak menit a upravovat a musi se uvest u clanku zdroj, ze ktereho pochazi, to jen tak na doplneni...
2 roudne: tak to byl jen takovy hec i kdyz jste si tam pridali par veci s cemiz se moc neda souhlasit, treba jako ze zakrok Turka na vaseho hrace byl likvidacni - takovych zakroku tam bylo na obe strany za cely zapas spousta. Navic po tom, co faulovany hrac zjistil, ze hrajete presilovku,tak behal jako rybycka, ale tak to je proste fotbal, vidime to v lize, tak co bychom to nevideli i ve III. tride. Jinak mate dobry mancaft a remiza byla spravedliva, byt jsme dali regulerni gol, ktery nebyl uznan, ale nad tim uz je zbytecne polemizovat...

Jinak pro me spoluhrace a hlavne trenera - mam zablokovany zada a kazdy prudsi pohyb me boli jako das, jsem zvedavy, jestli me to prejde do nedele, snad ano :(
clanek jsme prevzali, protoze to vas autor napsal tak, jak to bylo. tímto mu děkuji za objektivitu.
Tak chlapy z Roudného sprostě zkopírovali originální text a upravili podle svého, což je v rozporu s autorským zákonem a mohli bychom po nich chtít finanční náhradu! viz: http://www.malseroudne.cz/index.php?stranka=prvni&id=205 To jen tak pro zajímavost.
Pánové, z nejrůznějších důvodů se nemohu zúčastnit ani pátečního tréninku. Dejte vědět v kolik dáme sraz v neděli. Díky. Slavii zdar.
Tak Vivaldýňův článek byl opět dokonalý, jak to ten kluk dělá, že si všechno tak perfektně pamatuje :)
Tak trenink by mel byt uz od 16:30 otazka je, kolik lidi tam bude moc byt...
čus, od kolika je prosím trénink????? DÍK....
Bejstiku, já bych to neviděl tak černě. Běhat nemusíš, víš, že tam stačí stát u brány a dát 3 kusy. Koukej se uzdravit.
Omlouvam se, ale tento tyden na trenink nepudu a ani do zapasu s Usilnym nebudu. Mam sity koleno ze zapasu s Roudnym, a s tim se moc behat neda .....
Pánové, koukněte na strány www.neplachov.cz/sokol, kde si přečtěte nestraný komentář k zápasu, zřejmě dosti značného odborníka. Už dlouho jsem se takhle nepobavil a asi jsem byl na nějakým jiným zápase. Pro autora článku, bych doporučil příště méně rumu a více soudnosti, neboť měl asi vlčí mlhu. Musím tady vystihnout opravdu objektivní komentáře Vivaldýňa, protože se snaží být nestranný a má to hlavu a patu. Zdrávím fotbalového mága do Neplachova - jsi dobrej jako Václav Titlbach s Poulíčkem dohromady. Opravdovej sporťák.
Aktuální informace z Hluboký. Roudenský áčko vyhrálo 1:0 a na lavici sedělo asi 5 vlčáků. kteří vůbec nezasáhli do hry. Zítra se urvou a budou běhat jako blázni. No, my hrajeme chytře. Nebo ne?
Tak ty kecale z "Prodaný nevěsty", míč jsem sice překopl, ale bez bázně a hany kopnutým halfvolejem a podařilo se mi to kopnout šajtlí. Sice to letělo za plot, ale míč jsem hned našel a zapojil se do dalšího tréninku. Postavil jsem se k tomu čelem a i bez kartáčku (což bych viděl jako handicap) jsem vypulíroval předložená kopejtka. Fakt je ten, že Michal měl včera den, ale známe to přísloví, že když je štěstí unavený... :)
Trenére, na včerejším tréninku se ukázal jako rozený střelec Michal Korbel, kdy asi z 20 ran trefil 10 šibenic a ostatní uklidil z jakékoliv pozice k tyči za záda nic nechápajícího Jirky Kubíčka. Wariy jako již tradičně většinu času hledal míč za plotem. Jinak účast byla slabá a budeme se v neděli muset domluvit jak dál v tomhle počasí trénovat. Jirka Štegi se omlouval, že v neděli nejspíš nebude, ale dá během dneška vědět. Koukal jsem na rozpis zápasů a následující 2 kola se to bude mlátit na špici a boj o čelo bude hodně zajímavej. PS: Slavia je věčná!!!!!
No tak myslim,, ze treninkove "volno" jak pro koho bude prinosem tak jako proti Neplachovu. Budeme mit chut do fotbalu a zopakujeme vysledek z posledniho zapasu, treba ja to dnes tahnul az do rana, ale ve vsi pocestnosti a strizlivem stavu :) Zitra to samozrejme bude lepsi = 11:00 vecerka a spat :) K obedu testoviny nebo ryze a kure, proste jak to ma byt :) Pazit je posekan a site v brane uz se tresou, hlavne za tou hostujici. Tak pic zitra :)

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>