Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>
clanek jsme prevzali, protoze to vas autor napsal tak, jak to bylo. tímto mu děkuji za objektivitu.
Tak chlapy z Roudného sprostě zkopírovali originální text a upravili podle svého, což je v rozporu s autorským zákonem a mohli bychom po nich chtít finanční náhradu! viz: http://www.malseroudne.cz/index.php?stranka=prvni&id=205 To jen tak pro zajímavost.
Pánové, z nejrůznějších důvodů se nemohu zúčastnit ani pátečního tréninku. Dejte vědět v kolik dáme sraz v neděli. Díky. Slavii zdar.
Tak Vivaldýňův článek byl opět dokonalý, jak to ten kluk dělá, že si všechno tak perfektně pamatuje :)
Tak trenink by mel byt uz od 16:30 otazka je, kolik lidi tam bude moc byt...
čus, od kolika je prosím trénink????? DÍK....
Bejstiku, já bych to neviděl tak černě. Běhat nemusíš, víš, že tam stačí stát u brány a dát 3 kusy. Koukej se uzdravit.
Omlouvam se, ale tento tyden na trenink nepudu a ani do zapasu s Usilnym nebudu. Mam sity koleno ze zapasu s Roudnym, a s tim se moc behat neda .....
Pánové, koukněte na strány www.neplachov.cz/sokol, kde si přečtěte nestraný komentář k zápasu, zřejmě dosti značného odborníka. Už dlouho jsem se takhle nepobavil a asi jsem byl na nějakým jiným zápase. Pro autora článku, bych doporučil příště méně rumu a více soudnosti, neboť měl asi vlčí mlhu. Musím tady vystihnout opravdu objektivní komentáře Vivaldýňa, protože se snaží být nestranný a má to hlavu a patu. Zdrávím fotbalového mága do Neplachova - jsi dobrej jako Václav Titlbach s Poulíčkem dohromady. Opravdovej sporťák.
Aktuální informace z Hluboký. Roudenský áčko vyhrálo 1:0 a na lavici sedělo asi 5 vlčáků. kteří vůbec nezasáhli do hry. Zítra se urvou a budou běhat jako blázni. No, my hrajeme chytře. Nebo ne?
Tak ty kecale z "Prodaný nevěsty", míč jsem sice překopl, ale bez bázně a hany kopnutým halfvolejem a podařilo se mi to kopnout šajtlí. Sice to letělo za plot, ale míč jsem hned našel a zapojil se do dalšího tréninku. Postavil jsem se k tomu čelem a i bez kartáčku (což bych viděl jako handicap) jsem vypulíroval předložená kopejtka. Fakt je ten, že Michal měl včera den, ale známe to přísloví, že když je štěstí unavený... :)
Trenére, na včerejším tréninku se ukázal jako rozený střelec Michal Korbel, kdy asi z 20 ran trefil 10 šibenic a ostatní uklidil z jakékoliv pozice k tyči za záda nic nechápajícího Jirky Kubíčka. Wariy jako již tradičně většinu času hledal míč za plotem. Jinak účast byla slabá a budeme se v neděli muset domluvit jak dál v tomhle počasí trénovat. Jirka Štegi se omlouval, že v neděli nejspíš nebude, ale dá během dneška vědět. Koukal jsem na rozpis zápasů a následující 2 kola se to bude mlátit na špici a boj o čelo bude hodně zajímavej. PS: Slavia je věčná!!!!!
No tak myslim,, ze treninkove "volno" jak pro koho bude prinosem tak jako proti Neplachovu. Budeme mit chut do fotbalu a zopakujeme vysledek z posledniho zapasu, treba ja to dnes tahnul az do rana, ale ve vsi pocestnosti a strizlivem stavu :) Zitra to samozrejme bude lepsi = 11:00 vecerka a spat :) K obedu testoviny nebo ryze a kure, proste jak to ma byt :) Pazit je posekan a site v brane uz se tresou, hlavne za tou hostujici. Tak pic zitra :)
Dobrý večer,pánové.
Omlouvám se, že momentálně nemám možnost prohnat Vám faldy. Na druhé straně ale doufám, že jste si ode mne hezky odpočinuli a v neděli mne přesvědčíte, že se i na domácí trávník vrátí dobré časy.
Jiak v neděli ve 13:00 na hřišti. Vynechat kachny,husy a podobné dobroty, ale vzorek můžete vzít sebou.
Dida, to máš pravdu. Můžeš klidně nahodit nějaký téma. Koukal jsem na předpověd počasí a vypadá to, že příští týden bude zase lejt a o víkendu sněžit. To nás v Úsilným čeká pěkná zabíračka. Tréninky už jsou jen takový volný, a proto doufám, že si aspoń dojdete zaběhat v tejdnu. Ještě jsou 3 zápasy a bylo by škoda neudržet se v závěsu. Jinak Vráťo, já taky v pohárech fandím českým mančaftům.
PS: Pavel napíše za domácí úkol referát z návštevy na Arsenalu!!!
Tohle jsou stránky FK Borek a ne sparta nebo slavie tak si to uvědomte!!:-)
Sparta nemohla udelat ostudu ted s Curychem,ona uz ji dela delsi dobu(horsi uz to byt nemuze)...at je to v chovani a nebo ve hre...
to pavka hosin:Bohuzel se zapas nevyvedl.Alespon jsme neudelali takovou ostudu jako Slavie.To mel Arsenal jako trenink na anglickou ligu!!!!!!Jinak preji vsem zastupcum v poharech,aby udelali nejake body do koeficientu.Zdar a "Forever Sparta".
Konečně dobrá zpráva. Sparta - FC Neznámo 1:2!!!! No, když se daří, tak se daří. Dobrou noc Sparťánci.
V pátek hodlám vést trénink, takže, kdo bude rejpat do Slávinky, dostane do těla!!!!!! Tak si to rozmyslete. PS: Slavia je věčná!!!

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>