Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>
Omlouvam se, ale tento tyden na trenink nepudu a ani do zapasu s Usilnym nebudu. Mam sity koleno ze zapasu s Roudnym, a s tim se moc behat neda .....
Pánové, koukněte na strány www.neplachov.cz/sokol, kde si přečtěte nestraný komentář k zápasu, zřejmě dosti značného odborníka. Už dlouho jsem se takhle nepobavil a asi jsem byl na nějakým jiným zápase. Pro autora článku, bych doporučil příště méně rumu a více soudnosti, neboť měl asi vlčí mlhu. Musím tady vystihnout opravdu objektivní komentáře Vivaldýňa, protože se snaží být nestranný a má to hlavu a patu. Zdrávím fotbalového mága do Neplachova - jsi dobrej jako Václav Titlbach s Poulíčkem dohromady. Opravdovej sporťák.
Aktuální informace z Hluboký. Roudenský áčko vyhrálo 1:0 a na lavici sedělo asi 5 vlčáků. kteří vůbec nezasáhli do hry. Zítra se urvou a budou běhat jako blázni. No, my hrajeme chytře. Nebo ne?
Tak ty kecale z "Prodaný nevěsty", míč jsem sice překopl, ale bez bázně a hany kopnutým halfvolejem a podařilo se mi to kopnout šajtlí. Sice to letělo za plot, ale míč jsem hned našel a zapojil se do dalšího tréninku. Postavil jsem se k tomu čelem a i bez kartáčku (což bych viděl jako handicap) jsem vypulíroval předložená kopejtka. Fakt je ten, že Michal měl včera den, ale známe to přísloví, že když je štěstí unavený... :)
Trenére, na včerejším tréninku se ukázal jako rozený střelec Michal Korbel, kdy asi z 20 ran trefil 10 šibenic a ostatní uklidil z jakékoliv pozice k tyči za záda nic nechápajícího Jirky Kubíčka. Wariy jako již tradičně většinu času hledal míč za plotem. Jinak účast byla slabá a budeme se v neděli muset domluvit jak dál v tomhle počasí trénovat. Jirka Štegi se omlouval, že v neděli nejspíš nebude, ale dá během dneška vědět. Koukal jsem na rozpis zápasů a následující 2 kola se to bude mlátit na špici a boj o čelo bude hodně zajímavej. PS: Slavia je věčná!!!!!
No tak myslim,, ze treninkove "volno" jak pro koho bude prinosem tak jako proti Neplachovu. Budeme mit chut do fotbalu a zopakujeme vysledek z posledniho zapasu, treba ja to dnes tahnul az do rana, ale ve vsi pocestnosti a strizlivem stavu :) Zitra to samozrejme bude lepsi = 11:00 vecerka a spat :) K obedu testoviny nebo ryze a kure, proste jak to ma byt :) Pazit je posekan a site v brane uz se tresou, hlavne za tou hostujici. Tak pic zitra :)
Dobrý večer,pánové.
Omlouvám se, že momentálně nemám možnost prohnat Vám faldy. Na druhé straně ale doufám, že jste si ode mne hezky odpočinuli a v neděli mne přesvědčíte, že se i na domácí trávník vrátí dobré časy.
Jiak v neděli ve 13:00 na hřišti. Vynechat kachny,husy a podobné dobroty, ale vzorek můžete vzít sebou.
Dida, to máš pravdu. Můžeš klidně nahodit nějaký téma. Koukal jsem na předpověd počasí a vypadá to, že příští týden bude zase lejt a o víkendu sněžit. To nás v Úsilným čeká pěkná zabíračka. Tréninky už jsou jen takový volný, a proto doufám, že si aspoń dojdete zaběhat v tejdnu. Ještě jsou 3 zápasy a bylo by škoda neudržet se v závěsu. Jinak Vráťo, já taky v pohárech fandím českým mančaftům.
PS: Pavel napíše za domácí úkol referát z návštevy na Arsenalu!!!
Tohle jsou stránky FK Borek a ne sparta nebo slavie tak si to uvědomte!!:-)
Sparta nemohla udelat ostudu ted s Curychem,ona uz ji dela delsi dobu(horsi uz to byt nemuze)...at je to v chovani a nebo ve hre...
to pavka hosin:Bohuzel se zapas nevyvedl.Alespon jsme neudelali takovou ostudu jako Slavie.To mel Arsenal jako trenink na anglickou ligu!!!!!!Jinak preji vsem zastupcum v poharech,aby udelali nejake body do koeficientu.Zdar a "Forever Sparta".
Konečně dobrá zpráva. Sparta - FC Neznámo 1:2!!!! No, když se daří, tak se daří. Dobrou noc Sparťánci.
V pátek hodlám vést trénink, takže, kdo bude rejpat do Slávinky, dostane do těla!!!!!! Tak si to rozmyslete. PS: Slavia je věčná!!!
Tentokrát pro všechny antislavisty. Jsem rád, že jste se pokochali naším debaklem, ale přece nechcete srovnávat českej mančaftík z mezinárodním týmem. Je to o prachách a tam, kde jsou tam se hraje. Ostatní jenom paběrkujou a občas si zahrajou LM a to je vše. Dál to nemá cenu rozebírat. Taky jde o předvedenej fotbal a ten se Slavie snaží hrát i proti soupeři,na kterýho nemá, není pos... jako Sparta, která kope míče za tribunu a nakopává míče na to kopyto Došků, kterej udělá 30 faulů za zápas. Jinak Wariy v ostatních ligách hraje prim taky prvních 5-6 mančaftů a ostatní je stejná bída jako u nás. Nedělej si iluze. Abych nezapoměl: Roudenský áčko hraje v sobotu na Hluboký, takže v neděli se pěkně proběhneme!!!!!!!
jsem tak rozrušenej z toho nářezu, že se neumim ani podepsat..... :-)
pro Páju V. : ale jinak výlet do Anglie byl asi fajn ne??? :-), 7 gólů nevidíš každej den......
to pavka hosín:Doufám,že jsi viděl včera trénink Arsenalu?To byla kočka myš!!!!Všichni jste byli na koni,když Sparta dostala od Arsenalu 5 gólů,ale vy jste jich dostali 7 a to jen v jednom zápase!!!!Jsem zvědavej na co se budete vymlouvat!!!!Ale jinak dobrej vysledek 7:0-nejhorší vysledek ceskeho muzstva v poharech.Opet vedete!!!Cus.
Tak jsem mému otci, slávistovi před zápasem říkal: "Naše liga a Anglická to je velký rozdíl, dobře se večer dívej abys viděl jak se to má hrát..." Je to prostě tak, že Slavia je momentálně nejlepší u nás, ale kam se se*eme na Anglickou, Španělskou, Italskou ligu, prostě nemáme tak kvalitní hráče. Jinak 7:0 bylo ještě milosrdných...
Pro všechny ubrečený Sparťany. Včera jsme opravdu dostali kotel, že jsme to málem neuvezli v letadle, ale co naplat Arsenal je holt někde jinde, a jakmile se rozjede hned v začátku je konec. Ani jsem se nevydržel koukat do konce, protože by to bylo zbytečné trápení. Ale na druhou stranu je jedno jestli prohrajem 3:0 nebo 7:0. To je jen statistika a je lepší prohrát takhle, než po dobrém výkonu 1:0. Doufám, že jste aspoň něco vypozorovali a v neděli to prodáte. PS: Slávie je věčná !!!!!!!!!!-
Zdar Pavka, jak hrála ta Slávie včera:-):-)

<< < 159 160 161 [162] 163 164 165 > >>