Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 160 161 162 [163] 164 165 166 > >>
jsem tak rozrušenej z toho nářezu, že se neumim ani podepsat..... :-)
pro Páju V. : ale jinak výlet do Anglie byl asi fajn ne??? :-), 7 gólů nevidíš každej den......
to pavka hosín:Doufám,že jsi viděl včera trénink Arsenalu?To byla kočka myš!!!!Všichni jste byli na koni,když Sparta dostala od Arsenalu 5 gólů,ale vy jste jich dostali 7 a to jen v jednom zápase!!!!Jsem zvědavej na co se budete vymlouvat!!!!Ale jinak dobrej vysledek 7:0-nejhorší vysledek ceskeho muzstva v poharech.Opet vedete!!!Cus.
Tak jsem mému otci, slávistovi před zápasem říkal: "Naše liga a Anglická to je velký rozdíl, dobře se večer dívej abys viděl jak se to má hrát..." Je to prostě tak, že Slavia je momentálně nejlepší u nás, ale kam se se*eme na Anglickou, Španělskou, Italskou ligu, prostě nemáme tak kvalitní hráče. Jinak 7:0 bylo ještě milosrdných...
Pro všechny ubrečený Sparťany. Včera jsme opravdu dostali kotel, že jsme to málem neuvezli v letadle, ale co naplat Arsenal je holt někde jinde, a jakmile se rozjede hned v začátku je konec. Ani jsem se nevydržel koukat do konce, protože by to bylo zbytečné trápení. Ale na druhou stranu je jedno jestli prohrajem 3:0 nebo 7:0. To je jen statistika a je lepší prohrát takhle, než po dobrém výkonu 1:0. Doufám, že jste aspoň něco vypozorovali a v neděli to prodáte. PS: Slávie je věčná !!!!!!!!!!-
Zdar Pavka, jak hrála ta Slávie včera:-):-)
Jinak clanek bude zitra dopoledne. Nas reporter Vyvaldynu je na Morave a monitoruje i moravske tymy .... :)
Dneska to pocasi stoji za prd. Mate pardalove volno. V patek snad bude lip.
Zruš ho.
Vzhledem k spatnemu pocasi bych ho dneska zrusil. Konecne rozhodnuti napisu kolem 14 hod.
Je dneska trénink ??????

Wariy nejde mi monitor a ten compík se na muj vkus dost vypíná. Jinak Vivaldinu byl unešen naší hrou, takže má zamotanou hlavu. Zítra trenink opravdu nestíhám z pracovních důvodů, ale pátek budu, aby jsme trošku společně poladili na nedělní mač. Každá série jednou končí !!!!!!!!. Slavii zdar a věřím v úspěch. ( My skalní věříme vždy). Pro Vráťu: Dobrej bodíček z venku. Bude se vám hodit v boji o pohár UEFA.
Tak jsem zvedav na Vivaldýňa a jeho komentář a stále nic... :(
to pavka hosín:Ona vám ta "Plzeňská jedenáctka" v úterý na Arsenalu pěkně shořkne!!!!Budete rádi,když tam dostanete "jen bůra"!!!!
Tak pánové, včera jsme si pochutnali na plzeňský 11 a v úterý jedeme na Arsenal procvičit Fabregase a spol. Kdo se chce dívat na pořádnej mač, tak v úterý ve 20:45 hod. Jinak pěkně tam sněží, takže dneska v Neplachově to bude asi pěkný maso, ale třeba nám to bude vyhovovat a udržíme krok s čelem tabulky.
Oto, to je opravdu úžasný postřeh, ale vzhledem k vyrovnanosti soutěže to zase až tak ztracený není...
Dido, já jsem taky byl už nachystaný, ale zrušilo se to cca 1 hodinu předtím, takže bohužel... V pátek samozřejmě trénink platí, aspoň zatím...
Zdary, taky jste mohli napsat aspon na stránky, že neni trénink!:-(
tak hoši zas to není na postup
Zítra jsem v práci, takže se omlouvám z tréninku. V pátek a sobotu budu.
omlouvám se z treninku, kotník už je lepší ale není to ono, nechci to pokoušet, dokud je to docela dobré. Na zápas přijdu.

<< < 160 161 162 [163] 164 165 166 > >>