Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>
Tak jsem zvedav na Vivaldýňa a jeho komentář a stále nic... :(
to pavka hosín:Ona vám ta "Plzeňská jedenáctka" v úterý na Arsenalu pěkně shořkne!!!!Budete rádi,když tam dostanete "jen bůra"!!!!
Tak pánové, včera jsme si pochutnali na plzeňský 11 a v úterý jedeme na Arsenal procvičit Fabregase a spol. Kdo se chce dívat na pořádnej mač, tak v úterý ve 20:45 hod. Jinak pěkně tam sněží, takže dneska v Neplachově to bude asi pěkný maso, ale třeba nám to bude vyhovovat a udržíme krok s čelem tabulky.
Oto, to je opravdu úžasný postřeh, ale vzhledem k vyrovnanosti soutěže to zase až tak ztracený není...
Dido, já jsem taky byl už nachystaný, ale zrušilo se to cca 1 hodinu předtím, takže bohužel... V pátek samozřejmě trénink platí, aspoň zatím...
Zdary, taky jste mohli napsat aspon na stránky, že neni trénink!:-(
tak hoši zas to není na postup
Zítra jsem v práci, takže se omlouvám z tréninku. V pátek a sobotu budu.
omlouvám se z treninku, kotník už je lepší ale není to ono, nechci to pokoušet, dokud je to docela dobré. Na zápas přijdu.
Jasný Pavka body do koeficientu jsou nejdůležitější. Zranění vážný není jenom přetrhaný vazy v koleni. Tak snad stihnu letní přípravu. Kariéra ani nezačla a už skončila :-) jo hold kopáč z LESA. Ps- držím pěsti aby už jste v neděli prolomili domácí prokletí 3 body.
No, taky jsem byl překvapen, ale mluvil jsem s trenérem a říkal, že nemá lidi na to, aby honil tři zajíce najednou. Příští rok budeme hrát zase LM, takže nějakem pohárek v Čechách holt jde stranou. To se nedá nic dělat. Život je otázka priorit a v LM jsou holt prachy. Lajosi, doufám, že to zranění není vážný a brzy se vrátíš na zelenej pažit.
to pavka hosín:No,jak je videt,Slavie už chytla druhý dech!!!!!!!
to Pavkahosin: nazdar slávisto nevím jestli ty lepší zítřky pro Slávii už nastali, prohrát v poháru ČMFS na půdě divizní Líšně nepovažuji za zdařilé i v sestavě jaká hrála :-) Jen tak dál.
Zdarec všichni - tak tohl eje opravdu zajímavá statistika - skoro až neuvěřitelné. http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Tabulka
to Vráťa: Nazdar sparťane. Už bys měl konečně pochopit, že Slavie je na cestě k lepším zítřkům a až postavíme novej svatostánek ( ne jako vy bez stavebního povolení), tak už budete hrát pořád druhý housle. Měj se a ať už s tím béčkem něco pořádnýho uhrajete. Pozdravuj Andreu. Ahoj.
omlouvám se z dnešního treninku musim se ucit a děleme novou fasádu a musim pomáhat. děkuju za omluvení
Dnes se omlovám z téninku mám výron v kotníku.dík
to Pavka Hosin:Jednou za 50 let se vam neco podarí(liga mistru ,vyhra nad spartou,)a vsichni jste v sedmem nebi!!!!!Ono se to zase jednou otočí a pak se budou dit veci!!!!Zase to bude ta "ŽELEZNÁ SPARTA".PS:Spartan z Hluboky(doufám,že víš kdo to je).Čus
Ještě bych rád upozornil jak Slávinka i bez 5 ti hráčů základní sestavy zdemolovala "železnou" Spatru a vyválčila v AXA aréně ( nebo jak se ten stadiónek jmenuje) 3 body. Horváth a Řepka jsou opravdu profíci. Za pětikorunu jsou drahý.
Pánové, zítra je trénink už v 17:30 hod. Doufejme, že už na posekaném trávníku.
Ten zapas s mladym to byla tragédie!!!!!!!

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>