Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>
Tohle jsou stránky FK Borek a ne sparta nebo slavie tak si to uvědomte!!:-)
Sparta nemohla udelat ostudu ted s Curychem,ona uz ji dela delsi dobu(horsi uz to byt nemuze)...at je to v chovani a nebo ve hre...
to pavka hosin:Bohuzel se zapas nevyvedl.Alespon jsme neudelali takovou ostudu jako Slavie.To mel Arsenal jako trenink na anglickou ligu!!!!!!Jinak preji vsem zastupcum v poharech,aby udelali nejake body do koeficientu.Zdar a "Forever Sparta".
Konečně dobrá zpráva. Sparta - FC Neznámo 1:2!!!! No, když se daří, tak se daří. Dobrou noc Sparťánci.
V pátek hodlám vést trénink, takže, kdo bude rejpat do Slávinky, dostane do těla!!!!!! Tak si to rozmyslete. PS: Slavia je věčná!!!
Tentokrát pro všechny antislavisty. Jsem rád, že jste se pokochali naším debaklem, ale přece nechcete srovnávat českej mančaftík z mezinárodním týmem. Je to o prachách a tam, kde jsou tam se hraje. Ostatní jenom paběrkujou a občas si zahrajou LM a to je vše. Dál to nemá cenu rozebírat. Taky jde o předvedenej fotbal a ten se Slavie snaží hrát i proti soupeři,na kterýho nemá, není pos... jako Sparta, která kope míče za tribunu a nakopává míče na to kopyto Došků, kterej udělá 30 faulů za zápas. Jinak Wariy v ostatních ligách hraje prim taky prvních 5-6 mančaftů a ostatní je stejná bída jako u nás. Nedělej si iluze. Abych nezapoměl: Roudenský áčko hraje v sobotu na Hluboký, takže v neděli se pěkně proběhneme!!!!!!!
jsem tak rozrušenej z toho nářezu, že se neumim ani podepsat..... :-)
pro Páju V. : ale jinak výlet do Anglie byl asi fajn ne??? :-), 7 gólů nevidíš každej den......
to pavka hosín:Doufám,že jsi viděl včera trénink Arsenalu?To byla kočka myš!!!!Všichni jste byli na koni,když Sparta dostala od Arsenalu 5 gólů,ale vy jste jich dostali 7 a to jen v jednom zápase!!!!Jsem zvědavej na co se budete vymlouvat!!!!Ale jinak dobrej vysledek 7:0-nejhorší vysledek ceskeho muzstva v poharech.Opet vedete!!!Cus.
Tak jsem mému otci, slávistovi před zápasem říkal: "Naše liga a Anglická to je velký rozdíl, dobře se večer dívej abys viděl jak se to má hrát..." Je to prostě tak, že Slavia je momentálně nejlepší u nás, ale kam se se*eme na Anglickou, Španělskou, Italskou ligu, prostě nemáme tak kvalitní hráče. Jinak 7:0 bylo ještě milosrdných...
Pro všechny ubrečený Sparťany. Včera jsme opravdu dostali kotel, že jsme to málem neuvezli v letadle, ale co naplat Arsenal je holt někde jinde, a jakmile se rozjede hned v začátku je konec. Ani jsem se nevydržel koukat do konce, protože by to bylo zbytečné trápení. Ale na druhou stranu je jedno jestli prohrajem 3:0 nebo 7:0. To je jen statistika a je lepší prohrát takhle, než po dobrém výkonu 1:0. Doufám, že jste aspoň něco vypozorovali a v neděli to prodáte. PS: Slávie je věčná !!!!!!!!!!-
Zdar Pavka, jak hrála ta Slávie včera:-):-)
Jinak clanek bude zitra dopoledne. Nas reporter Vyvaldynu je na Morave a monitoruje i moravske tymy .... :)
Dneska to pocasi stoji za prd. Mate pardalove volno. V patek snad bude lip.
Zruš ho.
Vzhledem k spatnemu pocasi bych ho dneska zrusil. Konecne rozhodnuti napisu kolem 14 hod.
Je dneska trénink ??????

Wariy nejde mi monitor a ten compík se na muj vkus dost vypíná. Jinak Vivaldinu byl unešen naší hrou, takže má zamotanou hlavu. Zítra trenink opravdu nestíhám z pracovních důvodů, ale pátek budu, aby jsme trošku společně poladili na nedělní mač. Každá série jednou končí !!!!!!!!. Slavii zdar a věřím v úspěch. ( My skalní věříme vždy). Pro Vráťu: Dobrej bodíček z venku. Bude se vám hodit v boji o pohár UEFA.
Tak jsem zvedav na Vivaldýňa a jeho komentář a stále nic... :(
to pavka hosín:Ona vám ta "Plzeňská jedenáctka" v úterý na Arsenalu pěkně shořkne!!!!Budete rádi,když tam dostanete "jen bůra"!!!!

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>