Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>
Zdar Pavka, jak hrála ta Slávie včera:-):-)
Jinak clanek bude zitra dopoledne. Nas reporter Vyvaldynu je na Morave a monitoruje i moravske tymy .... :)
Dneska to pocasi stoji za prd. Mate pardalove volno. V patek snad bude lip.
Zruš ho.
Vzhledem k spatnemu pocasi bych ho dneska zrusil. Konecne rozhodnuti napisu kolem 14 hod.
Je dneska trénink ??????

Wariy nejde mi monitor a ten compík se na muj vkus dost vypíná. Jinak Vivaldinu byl unešen naší hrou, takže má zamotanou hlavu. Zítra trenink opravdu nestíhám z pracovních důvodů, ale pátek budu, aby jsme trošku společně poladili na nedělní mač. Každá série jednou končí !!!!!!!!. Slavii zdar a věřím v úspěch. ( My skalní věříme vždy). Pro Vráťu: Dobrej bodíček z venku. Bude se vám hodit v boji o pohár UEFA.
Tak jsem zvedav na Vivaldýňa a jeho komentář a stále nic... :(
to pavka hosín:Ona vám ta "Plzeňská jedenáctka" v úterý na Arsenalu pěkně shořkne!!!!Budete rádi,když tam dostanete "jen bůra"!!!!
Tak pánové, včera jsme si pochutnali na plzeňský 11 a v úterý jedeme na Arsenal procvičit Fabregase a spol. Kdo se chce dívat na pořádnej mač, tak v úterý ve 20:45 hod. Jinak pěkně tam sněží, takže dneska v Neplachově to bude asi pěkný maso, ale třeba nám to bude vyhovovat a udržíme krok s čelem tabulky.
Oto, to je opravdu úžasný postřeh, ale vzhledem k vyrovnanosti soutěže to zase až tak ztracený není...
Dido, já jsem taky byl už nachystaný, ale zrušilo se to cca 1 hodinu předtím, takže bohužel... V pátek samozřejmě trénink platí, aspoň zatím...
Zdary, taky jste mohli napsat aspon na stránky, že neni trénink!:-(
tak hoši zas to není na postup
Zítra jsem v práci, takže se omlouvám z tréninku. V pátek a sobotu budu.
omlouvám se z treninku, kotník už je lepší ale není to ono, nechci to pokoušet, dokud je to docela dobré. Na zápas přijdu.
Jasný Pavka body do koeficientu jsou nejdůležitější. Zranění vážný není jenom přetrhaný vazy v koleni. Tak snad stihnu letní přípravu. Kariéra ani nezačla a už skončila :-) jo hold kopáč z LESA. Ps- držím pěsti aby už jste v neděli prolomili domácí prokletí 3 body.
No, taky jsem byl překvapen, ale mluvil jsem s trenérem a říkal, že nemá lidi na to, aby honil tři zajíce najednou. Příští rok budeme hrát zase LM, takže nějakem pohárek v Čechách holt jde stranou. To se nedá nic dělat. Život je otázka priorit a v LM jsou holt prachy. Lajosi, doufám, že to zranění není vážný a brzy se vrátíš na zelenej pažit.
to pavka hosín:No,jak je videt,Slavie už chytla druhý dech!!!!!!!
to Pavkahosin: nazdar slávisto nevím jestli ty lepší zítřky pro Slávii už nastali, prohrát v poháru ČMFS na půdě divizní Líšně nepovažuji za zdařilé i v sestavě jaká hrála :-) Jen tak dál.
Zdarec všichni - tak tohl eje opravdu zajímavá statistika - skoro až neuvěřitelné. http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311A2B&show=Tabulka

<< < 161 162 163 [164] 165 166 167 > >>