Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 162 163 164 [165] 166 167 168 > >>
to Vráťa: Nazdar sparťane. Už bys měl konečně pochopit, že Slavie je na cestě k lepším zítřkům a až postavíme novej svatostánek ( ne jako vy bez stavebního povolení), tak už budete hrát pořád druhý housle. Měj se a ať už s tím béčkem něco pořádnýho uhrajete. Pozdravuj Andreu. Ahoj.
omlouvám se z dnešního treninku musim se ucit a děleme novou fasádu a musim pomáhat. děkuju za omluvení
Dnes se omlovám z téninku mám výron v kotníku.dík
to Pavka Hosin:Jednou za 50 let se vam neco podarí(liga mistru ,vyhra nad spartou,)a vsichni jste v sedmem nebi!!!!!Ono se to zase jednou otočí a pak se budou dit veci!!!!Zase to bude ta "ŽELEZNÁ SPARTA".PS:Spartan z Hluboky(doufám,že víš kdo to je).Čus
Ještě bych rád upozornil jak Slávinka i bez 5 ti hráčů základní sestavy zdemolovala "železnou" Spatru a vyválčila v AXA aréně ( nebo jak se ten stadiónek jmenuje) 3 body. Horváth a Řepka jsou opravdu profíci. Za pětikorunu jsou drahý.
Pánové, zítra je trénink už v 17:30 hod. Doufejme, že už na posekaném trávníku.
Ten zapas s mladym to byla tragédie!!!!!!!
Jsem jak Zidane!!!!!!!!!!!!!!!
A ja jich dam aspon 9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tuhle sezonu jsem ve forme dam nejmin 8!!!!!fíků
Hezky pohled Pavle. Tak at ti to Maco porad strili :)
Máco mrkni na
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311E1A&show=Strelci
Pěkný, co? Doufám, že v neděli opět zapíšeš.
450
Od října jsou tréninky mužů v úterý a pátek. Tento týden ještě od 18:00 hod. Znovu opakuji od 18:00 hodin. Ne v 18:15 hod jak si někteří myslí. Času moc není, tak ať si ještě trošku zatrénujem. Jinak výsledky jsou opět zajímavé, hlavně přestřelka Kameňáku s Roudným. PS: Slavie jede!!!!!!!!!!!
OK, dík........
Ahoj Michale dneska Radek říkal že 350,-Kč
Hele nevíte někdo kolik se vybírá na ty bundy?????? Dík
Zítra je sraz před zápasem s Pedagogem v 15:10 hod. na Borku. Kdo pojede přímo na hřiště v Bavorovicích, tak tam je sraz v 15:45 hod.
Dnes se omlouvám z tréninku, máme sezení z prací. Díky Petr
Je mi líto, ale pro nepřízeň počasí se úterní trénink opět ruší. Trénink ve čtvrtek beze změny. V pátek kvůli státnímu svátku trénink odpadá!

<< < 162 163 164 [165] 166 167 168 > >>