Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 163 164 165 [166] 167 168 169 > >>
Na včerejším tréninku byla zaznamenána nejslabší účast za posledních pár měsíců. Doufám, že to není trend, který bude pokračovat. Myslím, že máme pořád co zlepšovat. Jinak zítra je v 18:00 hod. Má být lepší počasí, takže výmluvy si nechte od cesty. Dneska se dívejte na pořádnej mančaft. Slávinka jde do boje a my věrní jsme se konečně dočkali. A co chudinka Sparta? Že by se dostavily problémy a někdo jim netlačí káru? Řepka je případ pro Chocholouška a chudák Mišo Bílek ho tam musí trpět.
Čaues, připomínám že má neúčast bude do konce měsíce...at se Vám daří!!
čus, zejtra je trénink normálně od 18h ????? Dík
Z Pražské je třeba zahnout nad točnou MHD (směr Hosín) vlevo, na další odbočce po 150 m opět vlevo, hřiště i parkoviště je pak už vidět...
Nazdárek pánové. Škoda že jsme ze začátku zaváhali. Je to dost vyrovnaný. Je třeba konečně pořádně zabrat i doma!!!!!
Pánové, výsledky hovoří jasně. Porazit se dá každej, jen to chce makat a nekecet. Zítra na tréninku čus.
Ahoj. Kdo mi prosím poradí, kde najdu na Borku fotbalový stadion, když pojedu z ČB? Díky Jarka.
Tak tabulka se nam zacina vyrovnavat. Jeste to bude zajimavy .......
Zdarec chlapi, tak jsem teda v tydnu o dost veci prisel, no jo, co se da delat, dnes pojedu rovnou do Hodejc, budu tam v tak v 15:30.
Ti, kteří dnes chyběli na tréninku, přišli o hodně....Slezy se stal prvním (a zcela zaslouženým) umývačem kopaček, všichni asi víme o co jde..... :-)
Turino, viděl tě i Jirka Kubíčků, takže máš opravdu smůlu.
Čau pardálové,s tou Tv Ti to Pavko nesežeru...se mi zdá, že jakorát potřebuješ rozšířit klubovej rozpoče!!!JO Jankul to udělal moc dobře, ale potom klucí odpadli a šlo to herně dost dolu.Jinak atmoška na Letné byla noblesní!!!Nejlepší ale byl borec Hunt!!!ZAtím Tom
Zítra ( 14.9.) je normální trénink. Odjezd na zápas do Hodějovic je v sobotu v 15:15 z Borku. Kdo pojede rovnou do Hodějovic, tak tam bude ve 15:45 nejpozdějc!!! Jinak dneska jsme viděli nádhernou trefu trenéra pod břevno. Kdo tam nebyl, neuvěří. Bomba asi z 8 metrů pod břevno, Michal neměl šanci.
Turino. Včera jsem tě viděl v televizi na Spartě, takže se pak se Štegim domluv, kolik tě to bude stát do klubové pokladny. Doufám, že si se něco naučil, hlavně jak levej bek dává góly.
Dnešní trénink ruším pro nepříznivé počasí.
Tvoje střelky tam nebyly. Sedím vedle tebe a toho bych si všimnul. Tak si koukej pořídit nový. Stejně si je chtěl vyhodit.
Včera jsem se o tom bavili, v šatně asi nic nebylo. Nu což v neděli na boso:-)
Hele pánové, nevíte náhodou, jestli jsem si nenechal po úterním tréninku kopačky v šatně? Ukradli mi tašku se všema věcma, takže kromě chráničů nic nemám..ale nemůžu si zaboha vzpomenout, jestli jsem tam měl i kopačky.. :-)
Sraz před zítřejším mistrákem je v 16:00 hod. na Borku. Hraje se od 17:00 hodin. PS: Hřiště je i po vydatném dešti v perfektním stavu.
Já jsem si už sehnal ploutve. Tak nic, vemu si je zítra.

<< < 163 164 165 [166] 167 168 169 > >>