Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 163 164 165 [166] 167 168 169 > >>
Tuhle sezonu jsem ve forme dam nejmin 8!!!!!fíků
Hezky pohled Pavle. Tak at ti to Maco porad strili :)
Máco mrkni na
http://www.fotbal.cz/c/KaO/Jihocesky/CeskeBudejovice/Souteze.asp?soutez=311E1A&show=Strelci
Pěkný, co? Doufám, že v neděli opět zapíšeš.
450
Od října jsou tréninky mužů v úterý a pátek. Tento týden ještě od 18:00 hod. Znovu opakuji od 18:00 hodin. Ne v 18:15 hod jak si někteří myslí. Času moc není, tak ať si ještě trošku zatrénujem. Jinak výsledky jsou opět zajímavé, hlavně přestřelka Kameňáku s Roudným. PS: Slavie jede!!!!!!!!!!!
OK, dík........
Ahoj Michale dneska Radek říkal že 350,-Kč
Hele nevíte někdo kolik se vybírá na ty bundy?????? Dík
Zítra je sraz před zápasem s Pedagogem v 15:10 hod. na Borku. Kdo pojede přímo na hřiště v Bavorovicích, tak tam je sraz v 15:45 hod.
Dnes se omlouvám z tréninku, máme sezení z prací. Díky Petr
Je mi líto, ale pro nepřízeň počasí se úterní trénink opět ruší. Trénink ve čtvrtek beze změny. V pátek kvůli státnímu svátku trénink odpadá!
zajímavé výsledky, např. Chrášťany- N.Hodějovice 0:5..........
Tesim se na Cerny Dub
Tak pánové, snad už to doma urvete... Pár špatných příkladů pro střelce: http://www.youtube.com/watch?v=SjXP9vbH_Cc&NR=1
Držíme palce :-D
Pro pavkuhosin: No nejsem fanoušek ani jednoho z týmů ale třeba technik Vlček byl taky excelentní:-D!!
Pardálové dobré ráno,pčedem se omlouvám, ale tento víkend se nezapojím do herního procesu.Navíc moje předvedená hra za poslední 2 zápasy nebyla nic moc, spíše to nic. Tak doufám že nová krev, která dostane šanci se předvede v tom nejlepším světle.
A koukejte vyhrát!!!
Tom
Doufám, že jste se včera dívaly na ten koncert. To byl kolotoč. Je štěstí, že nemáme v útoku takový kopyto jako je Došek, ale techniky co to uměj s balónem.
Na včerejším tréninku byla zaznamenána nejslabší účast za posledních pár měsíců. Doufám, že to není trend, který bude pokračovat. Myslím, že máme pořád co zlepšovat. Jinak zítra je v 18:00 hod. Má být lepší počasí, takže výmluvy si nechte od cesty. Dneska se dívejte na pořádnej mančaft. Slávinka jde do boje a my věrní jsme se konečně dočkali. A co chudinka Sparta? Že by se dostavily problémy a někdo jim netlačí káru? Řepka je případ pro Chocholouška a chudák Mišo Bílek ho tam musí trpět.
Čaues, připomínám že má neúčast bude do konce měsíce...at se Vám daří!!
čus, zejtra je trénink normálně od 18h ????? Dík

<< < 163 164 165 [166] 167 168 169 > >>