Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 164 165 166 [167] 168 169 170 > >>
Zdarec chlapi, tak jsem teda v tydnu o dost veci prisel, no jo, co se da delat, dnes pojedu rovnou do Hodejc, budu tam v tak v 15:30.
Ti, kteří dnes chyběli na tréninku, přišli o hodně....Slezy se stal prvním (a zcela zaslouženým) umývačem kopaček, všichni asi víme o co jde..... :-)
Turino, viděl tě i Jirka Kubíčků, takže máš opravdu smůlu.
Čau pardálové,s tou Tv Ti to Pavko nesežeru...se mi zdá, že jakorát potřebuješ rozšířit klubovej rozpoče!!!JO Jankul to udělal moc dobře, ale potom klucí odpadli a šlo to herně dost dolu.Jinak atmoška na Letné byla noblesní!!!Nejlepší ale byl borec Hunt!!!ZAtím Tom
Zítra ( 14.9.) je normální trénink. Odjezd na zápas do Hodějovic je v sobotu v 15:15 z Borku. Kdo pojede rovnou do Hodějovic, tak tam bude ve 15:45 nejpozdějc!!! Jinak dneska jsme viděli nádhernou trefu trenéra pod břevno. Kdo tam nebyl, neuvěří. Bomba asi z 8 metrů pod břevno, Michal neměl šanci.
Turino. Včera jsem tě viděl v televizi na Spartě, takže se pak se Štegim domluv, kolik tě to bude stát do klubové pokladny. Doufám, že si se něco naučil, hlavně jak levej bek dává góly.
Dnešní trénink ruším pro nepříznivé počasí.
Tvoje střelky tam nebyly. Sedím vedle tebe a toho bych si všimnul. Tak si koukej pořídit nový. Stejně si je chtěl vyhodit.
Včera jsem se o tom bavili, v šatně asi nic nebylo. Nu což v neděli na boso:-)
Hele pánové, nevíte náhodou, jestli jsem si nenechal po úterním tréninku kopačky v šatně? Ukradli mi tašku se všema věcma, takže kromě chráničů nic nemám..ale nemůžu si zaboha vzpomenout, jestli jsem tam měl i kopačky.. :-)
Sraz před zítřejším mistrákem je v 16:00 hod. na Borku. Hraje se od 17:00 hodin. PS: Hřiště je i po vydatném dešti v perfektním stavu.
Já jsem si už sehnal ploutve. Tak nic, vemu si je zítra.
Dnešní trénink se ruší. Zítra zatím platí v 18:00 hod.
Zatím jsem se nespojil s Radkem Nováků, ale po obědě dáme vědět, jestli jo, nebo ne.
Bude dnes trénink???. Hřiště bude asi pod vodou co???
Trénink st. žáků je zítra tj. ve středu 5.9. v 17.30 hod.
Zdá se, že soutěž bude pěkně vyrovnaná. Prohra Loko "B" doma s Chrášťanami a vítězství Úsilna doma nad Rudolfovem "B" jsou skutečně překvapující.
Tak esenbákovi sice tip nevyšel, ale děkovačka se přesto konala. S úsměvem jsme si jí vychutnali, akorát ten kozlík co na nás lil to pivo to prokoučoval, no možná chtěl mít víc místa na černý :)
Sraz před zítřejším utkáním v Bukovsku je v 15:30 hod. na hřišti na Borku. Treninky i nadále budou v září 3 x týdně, ale začátek je posunut na 18:00 hod. PS: pro Pavla Vajgla, jedeme autama, autobus necháváme v garáži.
Zdar borci. Tak se už těším na neděli, jak ty Bukováky přejedem. Sázím na výsledek 0:4. Těším se na děkovačku (domácím)divákům. Doufám, že nás přijdou povzbudit v hojném počtu.

<< < 164 165 166 [167] 168 169 170 > >>