Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 164 165 166 [167] 168 169 170 > >>
Zatím jsem se nespojil s Radkem Nováků, ale po obědě dáme vědět, jestli jo, nebo ne.
Bude dnes trénink???. Hřiště bude asi pod vodou co???
Trénink st. žáků je zítra tj. ve středu 5.9. v 17.30 hod.
Zdá se, že soutěž bude pěkně vyrovnaná. Prohra Loko "B" doma s Chrášťanami a vítězství Úsilna doma nad Rudolfovem "B" jsou skutečně překvapující.
Tak esenbákovi sice tip nevyšel, ale děkovačka se přesto konala. S úsměvem jsme si jí vychutnali, akorát ten kozlík co na nás lil to pivo to prokoučoval, no možná chtěl mít víc místa na černý :)
Sraz před zítřejším utkáním v Bukovsku je v 15:30 hod. na hřišti na Borku. Treninky i nadále budou v září 3 x týdně, ale začátek je posunut na 18:00 hod. PS: pro Pavla Vajgla, jedeme autama, autobus necháváme v garáži.
Zdar borci. Tak se už těším na neděli, jak ty Bukováky přejedem. Sázím na výsledek 0:4. Těším se na děkovačku (domácím)divákům. Doufám, že nás přijdou povzbudit v hojném počtu.
Z OP mladších žáků odstoupil Srubec a tak je nově upraven program zápasů (dále došlo také ke změně termínu utkání ve Č.Dvorech-opět ml.žáci).
Zdar, já také nebudu ode dneška až do příštího pátku...Dovolená na Vysočině :-) Tak at se Vám v neděli daří!!
Zítra a ani na páteční trénink nebudu. Pracovní povinnosti.
Sraz a odjezd mladších žáků na přátelské utkání se Sokolem Dolní Chabry je zítra tj. ve středu 29.8. v 17:00 hod. na spodním hřišti. Hraje se v Doubí u Třeboně od 18:00 hod.
Ve středu 29.8. začíná trénink starších žáků mimořádně již v 15:30.
Čau pardálové,tak máme pondělí a já nemůžu ani chodit, to kdyz jsem při jednom zákroku fuloval podle rozhodčího já a u toho jsem se sám ještě nakopnul do lýtka, snad to brzo rozchodim, ale na zitrek to fakt nevidim :( A zrovna proti Hluboký bych si tak rád zahrál - Pavka to jiste chape... Přijdu se aspoň podívat, když to půjde.
V rámci zlepšení souhry a lepší fyzické kondice, je naplánován na úterý 28.8.2007 od 18.00 hodin přípravné utkání s týmem Hluboká nad Vltavou "B" na hřišti na Borku. Sraz je nejpozději v 17:30. V případě špatného počasí bude normální lehkoatletický trénink.
Kdo má z kadetů chuť, může přijít na trénink ml.žáků už dnes od 17:30. Sraz u kabin.
Kadeti začínají tréninky v pondělí 20.8.07 od 17:00 hod., sraz na spodním hřišti, míč sebou. Dále pak tradičně pondělí-středa.
Od kdy mají tréninky kadeti?
DÍK
No nejak jsem vcera nespal, ale uz jsem vzhuru - mame tady par Wariyoverk :)

http://www.youtube.com/watch?v=8dzEC18lbeg
Sraz je v 17.15, pro opozdilce do 17.30 :)

<< < 164 165 166 [167] 168 169 170 > >>