Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 166 167 168 [169] 170 171 172 > >>
Zdarec, mám jednu dobrou (ani tak ne pro mě) a jednu informační zprávu.
1. Na turnaj v neděli budu - dovolená padla :(
2. Na trénink dnes nejdu - mám puchýře ze včerejška :(
pro st.žáky:
- ve čtvrtek 26.7.07 začíná od 18:00 hodin na spodním hřišti turnajová příprava st.žáků FK Borek. Přijdte si zahrát po pauze fotbálek a domluvit se na sobotu ...
Upozornuji, že tréninky jsou i příští týden nadále pondělí, středa a pátek. Tak čus a dneska v 17:30 na Vltavě.
Vzkaz pro TT. Zprávu jsem dostal. Ahoj
Tyvogo...13, kde ste to vzali?To vypada na boj o místo v základu!!!To je dobře, konečně nějaká motivace.Tak jen běhejte, běhejte ja se k vám přidám.Zatím Tom
Nazdar TT. Turíno, jestli jsi to ty, tak doufám, že makáš jak divej. První výběh bylo 13 lidí a docela jsme si mákli. Budeš muset chlapče holt v přípravě makat. Jestli máš čas, tak v neděli v 18:00 na Vltavě přípravný zápas, Čus
Kucí tak jak se Vám včera běhalo?Kolik Vás bylo na první výběh?Taky jsem byl ale jen ve fitku na běhátku, ale osobní plán si plním. Čus Tom
Tam dneska chcípneme...
Michale od středy budeme trénovat už na hřišti, tak si zachytáš. Aspoň, že tě pustili na půl roku. Tak čus v pondělí.
pro Pavka Hosín: Ahoj..tak nepřijedu 31.července, ale až 16.srpna. Prvních 16 dní jsen na tom táboře a dalších 16 dní na tom samým, ale na dalším běhu. Vypadl jim instruktor, tak jedu místo něj. Běžecký boty beru sebou, tak si za ten měsíc určitě párkrát vyběhnu. U Kaplice je kopců dost :). Měj se, Jirka
Další přípravák je dohodnut na 22.7. v neděli od 18:00 hodin na hřišti Vltavy v Českých Budějovicích. Zápas 10.8. doma není s Břilicí, ale s Březnicí. To jsou jiný frajeři.
Nezačíná ta liga nějak brzo (19.8.)? Ale nevim, ve fotbale se nevyznám :).
Letní příprava začíná v pondělí 16.7. Začátek (ne sraz!!!) je v 19:00 hodin na hřišti na Borku. Přesunem se autama za Hosín a budeme chvilku běhat. Kopačky nechte doma a ve 20:00 bude po všem. Treninky v červenci budou v pondělí, středu a v pátek vždy od 19:00 hodin. Přípravné zápasy jsou 29.7. turnaj na Borku, 4.8. doma s Mokrým a 10.8. doma s Břilicí. Časy budou ještě upřesněny. První mistrák je v Nemanicích 19.8.2007. Moje číslo je 777295088, tak zdar a v pondělí si dáme do těla.
Dík..
Je to normální turnaj, počítám, že se bude hrát 2x35 ale určitě to nevím.
A to budou nějaký sranda mače, nebo normalní turnaj? Snad se nebude hrát 2x45 minut, to bych pak radši seděl na lavičce :).
tak to si pěkně zahrajem....nojo, jdu taky.............
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Čau, potvrzuju účast na turnaji, už se těším. Snad budu už po zranění schopen - uvidíme.
V sobotu od 13:00 hodin hrajem turnaj v Nemanicích. Bližší informace na tel. 777295088, nebo u Radka Nováků.
Treninky začnou příští týden, pravděpodobně v úterý v 18:00 hodin.

<< < 166 167 168 [169] 170 171 172 > >>