Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 167 168 169 [170] 171 172 173 > >>
Zdar, v sobotu je brigáda od 7.hodin(ráno)na malém hřišti a v neděli na velkém taky od 7...budou se dělat trávníky u branek.
TO VITA: prijd dneska na trenink a domluvime to ..:)
Jojo Dazi je porad stejnej kvetak !!!
pro toma- jo vcera jsem potkal Daziho,prej jste byli na pivku,furt stejnej kolik:o))
cau tome,to je ten vikend jak jsou pred tim prazdniny,to bohuzel jedu na kola,to je skodatak nic,ale chtel bych nekdy s vama domluvit zapas(jestli by to slo),ze by sem prijeli rakusaci kde hraju,a pak bych je zatahl na poradny pivo:o)) to bych se mel asi domluvit s radkem ne?
To Vita: Cus Vito, je to az v srpnu.Ale 7. cervence v sobotu hrajem turnaj v Nemanicich. Kdyz budes chtit prijit, tak mi dej vedet. Jinak zitra mame posledni trenink (18.00) a tam se budem domlouvat na ten turnaj, tak kdyztak prijd.
nazdar tome,chci se zeptat jak mate domluveny ten ratelak to je az v srpnu(nebo jsi se spletl a je to v cervenci)?kdyby vas bylo malo tak bych kdyztak si sel taky zahrat
Blahopřeji Vikimu, ke získání Zlatého míče a Zlaté kopačky, za nejlepšího hráče utkání při dokopné. Věřím, že bude nadále pokračovat ve výborných výkonech. Dne 30.6 a 1.7. proběhne brigáda na obou hřištích na Borku. Účast je dobrovolná, takže žádný výmluvy.
Děkujem za gratulaci ..... poslední ctyři zápasy jsme neinkasovali gol, tak to potěší. Jinak tuto sobotu 23.6. je od 14.00 na tréninkovém hrišti dokopna. Kdo ma chut a kopačky at přijde ..:)
A kdyby se nekomu uz začalo stýskat po fotbale, tak 4.8. od 17.00 je domluveny přátelsky zapas s Mokrym ( tento rok postoupilo do OP ).
gratuluji opet k vyhre...
http://fotbal.idnes.cz/i-vikend-ukazal-ze-je-fotbal-zkazeny-dbt-/fot_dsouteze.asp?c=A070618_210430_fot_dsouteze_no
To je počteníčko fuj ale bohužel je to tak.
Již poslední zápasy naznačily, že jsme schopný hrát vzadu na nulu. Jen ta koncovka chyběla a tentokrát to vyšlo. Přes dobrý výsledek nelze nevidět, že opět kolem 60 minuty jsme totálně opustili hřiště, přestali si nabíhat, začali prohrávat osobní souboje a dostali soupeře na koně. Přechod do útoku neexistoval, špatná finální přihrávka a výsledek byl jen odkopávání míčů, které se hned vracely do přetížené obrany. Je pravda, že ale nedošlo ke školáckým chybám a výhra je zasloužená. Škoda, že nedokážeme běhat 90 minut, jinak by hra byla určitě lepší. Fotbalově na tom jsme dobře. Uvidíme v létě. Musím pochválit Vikiho a Turína za disciplínu. Jsou hned o 100 procent lepší.
2 Borek: Díky za gratulaci, nevím jak je na tom Vivaldýňu s časem, ale dlouho už nic nenapsal, třeba to napraví. Jen v krátkosti, borci z Roudného doplněné o pár lidí z áčka nastupovali k zápasu jako vítězové, ale zapomněli, že před výkopem je to 0:0. Začali běhavě a patřilo jim prvních 10-15 minut, jenže tak k vápnu a tam to skončilo. My jsme hráli uvolněně bez zbytečných chyb a hlavně se tentokrát školácky neztráceli míče na polovině hřiště. Pak se ujala umístěná střela Turína a šlo se do kabin. Druhou půli to chvílemi začalo skřípat, ale "hvězdy" z Roudného netrefili kloudně za celý zápas branku, Kubajz si tak zachytal jen při centrech do vápna. Pak místo toho aby zlepšili svojí nemohoucnost v koncovce začali nadávat rozhodčímu a vykoledovali si červenou, nutno říci, že přítomné děti se ledacos sprostého z úst roudeňáka "naučili". Pak v závěru Turíno proměnil nařízenou penaltu bombou pod klacek a bylo hotovo. Nutno podotknout, že většina z hostujících hráčů prohru neunesla a odpochodovala do kabin bez podání ruky. Jenže těžko někde vyhrát, když z asi 10 střel netrefíte branku, ale na to hoši z Roudného poněkud zapomněli. O všem tedy rozhodlo štěstíčko v koncovce (po dlouhé době) hra bez zbytečných chyb a disciplína.
Gratuluji k vyhre... mohli byste sem dat nejaky clanek nebo fotky,bylo by to fajn....
Sakra, chtěl jsem na se podívat na váš zápas s roudným, ale kvůli učení jsem na to úplně zapomněl. Přijdu se podívat do nemanic 17.6.. Mějte se..
Nazdárek Lajoši. Sice jsem na zápase nebyl, ale myslím, že si situaci vystihl zcela přesně. Tohle se tam děje prvidelně každý jaro, když se láme chleba a o něco jde. Pamatuji si, že když jsem hrával za Hlubokou, tak jsme tam taky dostávali nakládačku, protestovali na svazu a stejně to nikam nevedlo. Jediný co mě napadá, je totální bojkot všech týmů v okrese. Opravdu se domluvit a do Horní Stropnice na zápasy nejezdit.Stejně to nemá smysl. Vím, že by to přineslo spoustu problémů, kontumací a pokut, ale třeba by je ten fotbal přestal bavit, kdyby hráli jenom venku a nemohli se předvést doma před svými "skvělými fanoušky". Nikoho přece nebude bavit hrát jednou za 14 dní a ještě jezdit ven, kde jaksi není požadovaná podpora. Myslím, že i svaz by se s tím začal zaobírat a přistoupil by na nějaké řešení. Co, takhle delegovat tři rozhodčí, ať si to zaplatí, když jsou na ně furt jenom stížnosti. Jinak doufám, že tě tento zápas neodradil od fotbalu a věřím, že v létě se setkáme v letní přípravě na Borku. Taky věřím, že se zachráníte.
Jirka C.: Odpověď v poště.
Pavle, nokdo mě nebudí a spát bych chtěl jako malé kotě, bohužel práce je moc a tak makám dnem i nocí. Občas zabrouzdám pro odreagování po netu a nedá-li mi to, podělím se o svůj názor s ostatníma. :)
Jeníku, ty už můžeš hrát?????Moc to tady nesleduju, ale něco jsem zaslechl...co v létě???Bude návrat???? Hodně o tom přemýšlím....
Ahoj, nenašlo by se místo ve vašem týmu?? D9ky moc za odpověď, jirka
Tak jsem si přečetl článek pana Bartoše ,, Začíná přituhovat i v soutěžích dorostenců? a zdálo se mi to poněkud přitažené za vlasy. Bohužel jsme hráli o víkendu na tom samém hřišti a co se dělo ve Stropnici přesně odpovídalo popisu, co pan Bartoš popisuje ve svém článku. Jsem plný negativních emocí a je mi z toho hodně těžko. Popisovat všechno, co pan rozhodčí Pileček vyvedl se zápasem by bylo tak na čtyři A4. Tak ve zkratce. Šlo o zápas, kde jsme v přímém souboji bojovali o záchranu s týmem Stropnice, která na nás ztrácela dva body v OP. Zápas se blížil a hned před jeho začátkem už bylo jasné, že něco není v pořádku a že to nebudeme mít jednoduché. Pan rozhodčí dostal v soukromí před zápasem velice pěkný dárkový koš, nevím jestli měl narozeniny, typoval bych tak věk okolo 70. Bohužel, my jsme mu v útrobách kabiny nepopřáli a tak přišlo to, co bylo předem namalované do jasných barev domácích borců. Cca. po dvaceti minutách přibylo ve statistikách na naší straně tak 20 ofsajdů, 15 faulů, 5 špatně vhozených autů. Začínali jsme pociťovat křivdu a beznaděj, tak jsme si řekli, že zkusíme vybíhat z naší poloviny, bohužel ani toto nepomohlo, aby pan pomezní neměl praporek nad hlavou a sudí pískal a pískal. Po poločase se nám podařilo dát gól a dostat se tak do vedení, což nás velice mile překvapilo, dokonce i rozhodčí ho uznal. 0:1 a začalo se jiskřit. Po výhrůžkách pár Stropnických individualit na hřišti přibývali fauly, které ,,smrděli? po těžkém zranění, které pan rozhodčí asi neviděl přes své 2 centimetrové ,,lupy? brýle. Z poza brány masíroval hlavní pořadatel domácích našeho golmana nevybíravými výrazy, pochopitelně, že bez povšimnutí rozhodčího. Pak přišla asi ta největší bezmoc, kterou jsem ve svém fotbalovém životě zažil. Pan rozhodčí odpískal ze středového kruhu penaltu za faul 3 metry před velkým vápnem. Když se nechtěl jít podívat, kde faul byl a kde se ještě svíjel stropnický hráč, tak se snažili Hlubočtí hráči pana rozhodčího dotlačit na místo přestupku, nebyl to problém, měl asi 45 kg. Bohužel svůj verdikt nezměnil s nezapomenutelným úsměvem na tváři. Stropnický hráč penaltu nedal, stav v 75 minutě stále 0:1. Pak už sudí nevěděl jak domácím pomoct, tak nás nepustil za půlku hrací plochy a přišlo asi to, co přijít muselo: 1:1 standartka, 2:1 další standartka, 3:1 hotovo. Sudí spokojen, hráči nás nebili, protože vyhráli, trenér domácích v tranzu nás častoval neprezentovatelnými výrazy, diváci šíleli, posmívali se a mi se skloněnými hlavami a s trpkou vzpomínkou odcházeli do šaten. Smutné na tom všem je, že hrajeme všichni fotbal pro to, abychom si odpočinuly, odreagovali se, setkali se s kamarády a dopřáli si trochu uklidnění ze všedních dnů. Ta vražda, co byla provedena dne 26.5.2007 v H.Stropnici na hráčích Hluboké B byla smutným obrazem našich nižších soutěží v republice. Jak se proti tomuto nešvaru bránit? Nijak, neuděláte s tím nic. Napsat stížnost na ČMFS, OFS? Zbytečnost a ztráta času. Nezbude nic, než zapomenout na škaredý zážitek a těšit se na lepší zítřky.

<< < 167 168 169 [170] 171 172 173 > >>