Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 167 168 169 [170] 171 172 173 > >>
Tam dneska chcípneme...
Michale od středy budeme trénovat už na hřišti, tak si zachytáš. Aspoň, že tě pustili na půl roku. Tak čus v pondělí.
pro Pavka Hosín: Ahoj..tak nepřijedu 31.července, ale až 16.srpna. Prvních 16 dní jsen na tom táboře a dalších 16 dní na tom samým, ale na dalším běhu. Vypadl jim instruktor, tak jedu místo něj. Běžecký boty beru sebou, tak si za ten měsíc určitě párkrát vyběhnu. U Kaplice je kopců dost :). Měj se, Jirka
Další přípravák je dohodnut na 22.7. v neděli od 18:00 hodin na hřišti Vltavy v Českých Budějovicích. Zápas 10.8. doma není s Břilicí, ale s Březnicí. To jsou jiný frajeři.
Nezačíná ta liga nějak brzo (19.8.)? Ale nevim, ve fotbale se nevyznám :).
Letní příprava začíná v pondělí 16.7. Začátek (ne sraz!!!) je v 19:00 hodin na hřišti na Borku. Přesunem se autama za Hosín a budeme chvilku běhat. Kopačky nechte doma a ve 20:00 bude po všem. Treninky v červenci budou v pondělí, středu a v pátek vždy od 19:00 hodin. Přípravné zápasy jsou 29.7. turnaj na Borku, 4.8. doma s Mokrým a 10.8. doma s Břilicí. Časy budou ještě upřesněny. První mistrák je v Nemanicích 19.8.2007. Moje číslo je 777295088, tak zdar a v pondělí si dáme do těla.
Dík..
Je to normální turnaj, počítám, že se bude hrát 2x35 ale určitě to nevím.
A to budou nějaký sranda mače, nebo normalní turnaj? Snad se nebude hrát 2x45 minut, to bych pak radši seděl na lavičce :).
tak to si pěkně zahrajem....nojo, jdu taky.............
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Já též potvrzuji účast na turnaji. Snad se mi nebudete smát, jsem mladý máslo =)).
Čau, potvrzuju účast na turnaji, už se těším. Snad budu už po zranění schopen - uvidíme.
V sobotu od 13:00 hodin hrajem turnaj v Nemanicích. Bližší informace na tel. 777295088, nebo u Radka Nováků.
Treninky začnou příští týden, pravděpodobně v úterý v 18:00 hodin.
Zdar, v sobotu je brigáda od 7.hodin(ráno)na malém hřišti a v neděli na velkém taky od 7...budou se dělat trávníky u branek.
TO VITA: prijd dneska na trenink a domluvime to ..:)
Jojo Dazi je porad stejnej kvetak !!!
pro toma- jo vcera jsem potkal Daziho,prej jste byli na pivku,furt stejnej kolik:o))
cau tome,to je ten vikend jak jsou pred tim prazdniny,to bohuzel jedu na kola,to je skodatak nic,ale chtel bych nekdy s vama domluvit zapas(jestli by to slo),ze by sem prijeli rakusaci kde hraju,a pak bych je zatahl na poradny pivo:o)) to bych se mel asi domluvit s radkem ne?
To Vita: Cus Vito, je to az v srpnu.Ale 7. cervence v sobotu hrajem turnaj v Nemanicich. Kdyz budes chtit prijit, tak mi dej vedet. Jinak zitra mame posledni trenink (18.00) a tam se budem domlouvat na ten turnaj, tak kdyztak prijd.
nazdar tome,chci se zeptat jak mate domluveny ten ratelak to je az v srpnu(nebo jsi se spletl a je to v cervenci)?kdyby vas bylo malo tak bych kdyztak si sel taky zahrat

<< < 167 168 169 [170] 171 172 173 > >>