Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 170 171 172 [173] 174 175 176 > >>
tesim se na zapas uz zitra
Zřejmě pan Pour co psal tento článek byl inspirován domácím prostředí. To co popisuje v tomto článku se přesně děje na hřišti v Dolním Bukovsku. Když je v Jihočeském kraji problém tak jsou v tom na 120% namočení hráči Bukovska. Tady se poznají inteligentní lidé a z Bukovska neznám ani jednoho teda až na mě.

D. Bukovsko: Zajímavý dopis dorazil do naší redakční pošty ze strany dorosteneckého týmu Dolního Bukovska. Vedoucí tým okresního přeboru Českobudějovicka se vracel z utkání v H. Stropnici s pocitem velké křivdy. Bez tří vyloučených hráčů sahal po remíze. Domácí neproměnili dva pokutové kopy?

?Primitivní divadlo v podání nikoliv rozhodčího, ale soudce v pravém slova smyslu a vykonavatele zlovůle v jedné osobě, bylo k vidění na místním hřišti. Několik málo naučených frází z pravidel a trocha teorie stačilo arogantnímu a neschopnému jedinci k rozpoutání nerovného boje. Počet udělených žlutých a červených karet hovoří za vše. 1:9. Na straně domácích jedna žlutá na straně naší 6 + 3 červené! Dokázat mluvit o morálce a disciplíně a sami nevědět, co ta slova znamenají, uměli snad jenom totalitní myslitelé. To přirovnání sedí, neboť rovina se pískala asi stejně taková, jaká je na stropnickém hřišti s výškovým rozdílem cca čtyři metry. Řízení zápasu bylo příkladem despotické výchovy mládeže, jako vystřižené z totalitních režimů všech dob. Klukům se seberou iluze o spravedlnosti, zmasakruje sebevědomí a pak se očekává pokora? Proboha, kde žijete?
Nezačali jsme úplně správně koncentrováni na hru, a tak nás soupeř dostal v úvodu pod tlak a přinutil k chybám. V 15. minutě jsme na brankové čáře tak dlouho otáleli s odkopem až z toho byla šance pro domácí. Míč na nekrytého útočníka a 1:0. Po deseti minutách se situace téměř opakovala. Nedůraz a nedorozumění v obraně - 2:0. To už však máme na kontě 3 žluté karty a proti sobě jedovatou slinu pana ?píšťalky?. Napíná naše nervy hned od počátku. Bere nám míč za špatně házený aut ? popoběhnutí od místa vhazování o půldruhého metru, připouští tvrdou hru soupeře ? naši nekompromisně trestá, nereaguje na sprosté urážky z řad diváků na adresu našich hráčů, označující je za orgány obou pohlaví, několikaminutový pěstní souboj snad všech, kdo byli na hřišti, nechá bez povšimnutí a bez trestu, nechá na hřiště vběhnout několik místních ?inteligentů? a nenastaví ani minutu navíc. Dostáváme další lekci ? pokutový kop. Náhradník v brance Petr Mach se na tuto situaci dobře připravil. Správně vyhecovaný vyráží míč na roh. Odměnou mu je žlutá karta za ?nevhodné? poznámky. Do několika slibných akcí se dostává Martin Nedvěd, dnes mu ale není přáno.
Druhý poločas a jedeme pěkně zostra. Další žlutá a Zdeno Dušek jde v 56. min. do sprch. Přidá se i smůla, v momentě našeho nádechu neudrží Petr Mach v brance lehký míč a ten mu padá z rukavic za brankovou čáru - 3:0. Soudce přinese novou trochu do mlýna a vykazuje dalšího našeho hráče Jardu Malechu za faul ze hřiště. Fetišem se soudci ukazuje místo, označující penaltu. Magicky jej přitahuje a s pekelným hvizdem se k němu řítí. Hotový gejzír orgasmů. Jako důvod uvádí strkanici hráčů od poloviny hřiště až do velkého vápna. Tady konečně vidí záminku zakročit. Brankář Mach zázračně chytá i tento pokus o zlomení našeho odporu. Jiskru naděje v oslabení vykřeše Jirka Klika parádním obloukem téměř z poloviny hřiště za záda překvapeného stropnického brankáře - 3:1. A to zas ne, řekne si rozhodčí. Třetím vyloučeným je Ondra Kokeš. ?Tady hosté tvrdě hrát nesmí, jenom domácí, víte??
Dohráváme se sedmi hráči v poli! Místní přihlížející už pochopili, že jde o komedii a volají po další penaltě. Do varu nás dostává Ríša Mach. Po trestném kopu i proti přesile snižujeme na 3:2. Domácí jsou najednou bezradní a chybují. Hrajeme vabank. Další šanci zastavuje údajný ofsajd. Proti nám se kope i po srážce našeho útočníka se třemi obránci soupeře. Stropničtí kluci ale přeci jen snesou přísnější měřítko. Hráli to, co jim sudí dovolil a viditelně se styděli nejen za své obecenstvo, ale i za jakéhosi hysterického strejdu před lavičkou domácích. Snaha a vztek nás tlačí dopředu, ale v rozhodujících momentech docházejí síly. Stropnice dnes ale musí zvítězit stůj co stůj. Vyrovnání nepřichází v úvahu. A kdyby? Zcela jistě by následovalo další vyloučení a tím nedohrání zápasu pro nízký počet hráčů. A kontumace. O to vlastně soudci šlo. Co jiného čekat od sudího, léčícího si své mindráky s pocity méněcennosti a zvedajícího si sebevědomí unfér metodami na mladých hráčích? Zbývá jediná povinnost. Podepsat lživý zápis o udělených kartách, o nastaveném čase, o neincidentu na hrací ploše, o neinzultaci vedoucího mužstva po zápase? Připomínky raději nevznášíme, jsou k ničemu. Stejně jako jedna hnusná vzpomínka na nedělní odpoledne v Horní Stropnici.
Pohraniční obce bývávalo zvykem z politických důvodů protěžovat. Jak je vidět, někomu se tady zastavil čas.?

Chlapi, nechcete si s náma zahrát přátelák ? 13.6.2007 v 17:00 v Bačkorách na škváře.
Jedete si pro vejprask vy "šmoulové" 5:0
Lajoš: No trest 4 týdny je tedy dost... Ale zase budeš mít víc energie doma...
Mno byl to zákrok v 88 minutě na Švícka. Faul to byl to jo ale tak maximálně na žlutou a pan Cibranský mi dal bez žluté rovnou červenou tak jsem koulel bulvy řek si k tomu své a poroučel jsem se ze hřiště. Na Julisku s největší pravděpodobností pojedu, mám to v plánu. Ráďa už mi říkal tak mislím že jo.
Tak obyvateli Borku - no rejt umíš,tak bys mohl být mezi prvníma na sběr...
Lajoš: Za co ta červená? Jedeš na Julisku?
Asi brzy. Zajdi, nakopem ti rovnou do pytle.
Tak co mistři, kdy se budou na Boreckém sportovním areálu sázet brambory ?
cau
Z důvodu onemocnění více jak poloviny hráčů dorostu FK Borek byl zrušen plánovaný termín zápasu v OP Olešník-Borek, tzn. neděle 22.4.2007 od 10:00. Domácí Olešník vyšel hostům vstříc a po dohodě souhlasí se změnou termínu na 8.5.2007 od 10:00.

Svině s píšťalkama, všude jsou stejný....
Tak článek ze zápasu s Kameňákem je už na stránkách, snad bude v pohodě... :)
Komentař k zapasu FK Borek-Úsilne je uz na strankach .....
Referaty o zapasech ma v maliku Vivaldynu ........ budu ho muset popohnat :)
co nejaky referaty o zapase,nemam co cist v praci.... kutnik bejstik,nejak se rozepis:o))
No sakra... 3:0, že by to bylo na postup???
tak to dekuji... Fotbalu teda moc nerozumim,ale koukalo se na to hezky... Jo hokej,zase az v zari... a do te doby,se musim zabavit jinak...
to Kristyna alias hokej ...
No moc dobre jsme nehrali, ale 3 body jsou doma. Vyridil jsem to jen pro pripad, ze by se nedostal na net.

<< < 170 171 172 [173] 174 175 176 > >>