Diskuse

Děkujeme, že se v diskusi budete chovat jako "lidé". Urážlivé, vulgární a nesmyslné příspěvky budou odstraněny.
Jméno: *
E-mail:

*

*

<< < 171 172 173 [174] 175 176 177 > >>
Byli jsme dva :) na treti tretinu jsme se sli uz koukat a ta byla super. Jeste, ze mame (Motor) takovou fanynku. To vyhrajem celou extraligu :) Tak ted hura do Pardubek. Mozna se tam potkame ... ja tam pojedu :)
kde na hokeji nebo na treninku???
Já se klidně přiznám..já tam byl:-)
super zapas,co?? To je tim,ze jsem tam byla.... vzdycky vyhrali... Tak co,kolik ti tam prislo lidi??? Jeden urcite ne... protoze ten fandil o stosest... :-)
To je fakt, dneska je hokej, to asi na trenink nikdo neprijde ... uvidime :) Hlavne at to Motor dneska ukonci :)
v utery ti nikdo na trenink nepujde... od peti hraje v Sazce... a vim,ze tam od vas urcite nekdo pojede....
To vis, ze fandime Motoru, ale jestli nekdo v utery jede do Prahy nevim .... ale asi ne.

Kdyby nekdo nevedel, tak v utery od 17.00 je trenink muzu venku na hristi.
vy jste taky vsichni jen fotbalisti nebo taky fandite hokeji??? Jede z vas nekdo v utery do sasky areny???
Přeji vše nejlepší k narozeninám Vikymu a Lajošovi..... :-)
Tak Viki, vsechno nejlepsi k narozkam. At ti to kope, jak do ted :)
a Lajose, toho dem oslavovat za chvili :)

Jinak Stancku, uz si mezi nama dlouho nebyl. Chtelo by to nakou navstevu ..... treba na trenink.
Čau pane. Co to je ,, PROBLÉM " ? Neznám toto slovo. Ty jo ? FK Borek = not problem !!!
Cus Stancku, tak zajdi a uvidis .....
Zdravim čutálisty..tak jak trénujete??lajoš jak je to tam sváma prej jsou nějaký problémy sem zaslech..
Vítej zpátky mistr WaRiY. V Pátek si tě proklepnu jestli jsi nezapomněl
pít :-)
tady u vas se nic nedeje,jakto????
:-)
To bude zase v álejích nablito :-)
Míšo všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a odchytaných zápasů s nulou.
Jirku známe všichni.........
Jirku znám, co bys potřebovala?

<< < 171 172 173 [174] 175 176 177 > >>